Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie na tę chwilę - dla kibiców sportowych bezkonkurencyjna jest Cyfra+, natomiast dla miłośników filmów zdecydowanie "n". I tu i tu mamy HBO, jednak po ostatnich zmianach uważam, że kanały n premium są lepsze od Canal+. W styczniu jak do tej pory obejrzałem 2, może 3 filmy na Canal+. Patrząc jak bardzo Cyfra jest [beep]a na kasę, można przypuszczać, że kanały n premium staną się kolejną opcją dodatkową po fuzji i będzie trzeba płacić kolejne minimum 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy po fuzji ile osob ucieknie do .....polsatu ,jak bedzie trzeba dodatkowo placic za kanaly hd jak jest obecnie w cyfrze. Ja mam N ,i jestem b.zadowolony ,moj syn ma 1,5 roku i barzo podoba mu sie baby tv, mini mini to dziadostwo ,a innych kanalow w cyfrze nie ma dla tak malych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to bałbym się puszczac swojemu dziecko jakikolwiek kanał z bajkami w tych czasach. Najlepiej jest pobrać stare klasyki na których wychowali się młodzi w latach 90. Tom i Jerry, Reksio, Bolek i Lolek, Kaczor Donald, Looney Toons, Gumisie itp. To co teraz puszczają to dziadostwo - nic nie uczy. Tamte bajki miały to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na tę chwilę - dla kibiców sportowych bezkonkurencyjna jest Cyfra+, natomiast dla miłośników filmów zdecydowanie "n".

 

Niby na nPremium pokazywane są te filmy? Szkoda, że nie zauważyłem. Od kilku (kilkunastu) miesięcy ludzie jak mantrę powtarzają, że teraz to już w n-ce będą świetne filmy, bo przecież n-ka podkupiła Cyfrze najlepsze wytwórnie. Tylko gdzie są te filmy? Kanały nPremium, to na tę chwilę totalne nieporozumienie z zawartością z trudem pozwalającą wypełnić jeden a nie cztery kanały.

Podobnie z 3D. N-ka chwali się, że ma ponad 300 godzin materiału w tym formacie. To na co czeka, pokazując w kółko 30-40 godzin tych samych produkcji?

I do tego ta jakość. Musielibyście zobaczyć jak wygląda np Slumdog... pokazywany wcześniej w dobrej jakości na Canal+. Jakość jest straszna (a do tego braki napisów i DD). W ogóle dla osoby, która tak jak ja ostatnio przeszła z Cyfry do n-ki, to jest jakieś deja vu. Ilość filmów, które oglądałem kilka miesięcy temu na Canal+ i które teraz pokazywane są w nPremium jest przygnębiająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi jak to jest w N z podłączaniem dodatkowych opcji?

jeśli np.3stycznia podłącze do swojego pakietu HBO czy Npremium, to kanały są włączane 3stycznia i jest naliczana opłata w sposób proporcjonalny, czy jest jak w cyfrze, że opłata naliczana jest od kolejnego miesiąca?

Po 1 pełnopłatnym miesiącu można to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na tę chwilę - dla kibiców sportowych bezkonkurencyjna jest Cyfra+, natomiast dla miłośników filmów zdecydowanie "n".

 

Niby na nPremium pokazywane są te filmy? Szkoda, że nie zauważyłem. Od kilku (kilkunastu) miesięcy ludzie jak mantrę powtarzają, że teraz to już w n-ce będą świetne filmy, bo przecież n-ka podkupiła Cyfrze najlepsze wytwórnie. Tylko gdzie są te filmy? Kanały nPremium, to na tę chwilę totalne nieporozumienie z zawartością z trudem pozwalającą wypełnić jeden a nie cztery kanały.

Podobnie z 3D. N-ka chwali się, że ma ponad 300 godzin materiału w tym formacie. To na co czeka, pokazując w kółko 30-40 godzin tych samych produkcji?

I do tego ta jakość. Musielibyście zobaczyć jak wygląda np Slumdog... pokazywany wcześniej w dobrej jakości na Canal+. Jakość jest straszna (a do tego braki napisów i DD). W ogóle dla osoby, która tak jak ja ostatnio przeszła z Cyfry do n-ki, to jest jakieś deja vu. Ilość filmów, które oglądałem kilka miesięcy temu na Canal+ i które teraz pokazywane są w nPremium jest przygnębiająca.

 

 

Tak popieram w 100% "N" to dno obraz odstaje i to wyraznie od cyfry, a ludzie przesiadają się na "N" bo 5 zl taniej i tylko jarają się niby ich super dekoderem ach i ech, i jaki to cyfry+ sprzęt jest do du....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager wspomniany przez Ciebie slumdog w npremium to nawet nie było HD tylko zwykłe SD upscalowane.

Ty mi tego nie musisz mówić, ja to widzę. Dlatego diabli mnie biorą, bo powtarza się w kółko o technologicznym zaawansowaniu, a jak przychodzi co do czego, okazuje się, że kanały premuim pokazują filmy w SD. Flagowe kanały n-ki, które miały być jej głównym atutem, są niestety powodem do wstydu.

 

tylko jarają się niby ich super dekoderem ach i ech, i jaki to cyfry+ sprzęt jest do du....

 

Bo jest, wiem, bo miałem. Nikt mnie nie przekona, że sprzęt Cyfry jest lepszy. Problem w tym, że samą jakości sprzętu n-ka nie wygra. Co mi po dobrym sprzęcie gdy jakość kanałów jest niezadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam 2 platformy obecnie i co mi z tego ze turbotekoder N super dziala nie ma zawiechy ladne menu EPG w porządku dziala VOD sie szybko sciąga,jak w porownaniu z pace obraz kiszkowaty rozmyty malo ostry na programach "N" jest poprostu slabo porownując oba programy na tym samym tv szczegolnie SD,ale jak ktos sie przesiądzie z cyfry to zachwyca go sprawnosc dzialania sprzetu i nie ma porownania bezposrednio 2 obrazow z obu tunerow ,to plecie ze "N" jest lepsza taki mit powstal ze wzgledu na sprawniej dzialające tunery "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blue voyager, a tak chwaliłeś sobie przejście do N. Już rozczarowanie?

Ale już teraz nie opłaca Ci się wracać do Cyfry, będziesz niedługo miał ją na nboxie. Tylko czy docelowo - oto jest pytanie.

@Tomas, mi w Pace wszystko działa idealnie. Do pełni szczęścia brakuje tylko szybkości, no bo listy i tak nie ułożę podobnie jak w nboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo N-ka jest narazie bezkonkurencyjna,wiem bo miałem i PACE PVR HD i Turbodekoder.Różnicy w jakości kanałów HD zbytnio nie widziałem.Oferta programowa cyfry jest lepsza dla was ale mnie kanały produkcji cyfry + (kuchnia TV,planete itp) nie zainteresowały dlatego teraz zrezygnowałem z cyfry i wziołem n-ke z turbodekoderem.Nie żałuje,płace mniej a mam b.podobną ofertę programową i to z lepszym (szybszym i bardziej funkcjonalnym) dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...