Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

I na tym zakończmy ten nieziemsko ciekawy wątek. Wystarczy już tego pisania o tym jak i dlaczego można rozwiązać umowę :wink:

 

Każdy kto będzie chciał się rozstać z C+ to zrobi to i będzie wiedział jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwości, bo juz nie mogę czytać tych postów nic nie wnoszących do sprawy, tych dywagacji, rozważań i wątpliwości osób, które nie zadadzą sobie nawet trudu, żeby sprawdzić u źródła.

 

„Artykuł 7.

PROGRAMY

§ 1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Załącznikach do Umowy. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu - uprawniają Abonenta do rozwiązania

Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 3 miesięcy kalendarzowych od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.”

 

No to jeszcze :

 

„Artykuł 15.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

§ 8. Zmiany Regulaminu/Umowy wydane w czasie trwania Umowy będą wiązały Abonenta, jeżeli ich treść zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie Umowy w terminie 14 dni od daty ich doręczenia Abonentowi. W wypadku wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed dokonanymi zmianami. Niezależnie od doręczenia Regulaminu Abonentowi, Regulamin oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą w siedzibie Operatora CYFRY+ oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów. ”

 

Teraz jasne?

 

ABCD.

 

PS. TO mój pierwszy post, ale nie pierwsza wizyta na forum. Zmobilizowałem się wreszcie do zarejestrowania.

 

Edycja RafiX: Witamy na Forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ przygotowuje się na atak abonentów chcących rezygnować po prawdopodobnym wyłączeniu BBC Prime.

Otóż zadzwoniłem dzisiaj do Telefonicznego Centrum Abonentów z pytaniem, dlaczego w moim odbiorniku Cyfry+ nie ma EPG dla BBC Prime od jutra, bo chciałbym skorzystać aby nagrać audycje. Konsultant poprosił o cierpliwość, bo chce to zweryfikowac w dziale technicznym po chwili odpowiedź: Że na BBC Prime nie było EPG. Ja odpwoiadam że korzystałem do dnia dzisiejszego bez problemu po chwili: Trwają prace nad przywróceniem EPG na BBC Prime, problem leży po stronie nadawcy. Ja pytam: że słysząłem że ma to związek z planowanym wyłączeniem BBC Prime. Konsultant: Prawdopodobnie BBC Prime zostanie zastąpione 3x kanałami BBC. Pytam, czy w wersji polskiej czy angielskiej? Odpowiada, że prawdopodobnie tak jak do tej pory z napisami. Na koniec dodaje: Że kanał na pewno będzie zachowany, bonieważ w umowie abonenta jest na liście kanałów gwarantowanych, wiec gdyby go nie było mają obowiązek zastąpić kanałem o tym samym profilu.

 

Ciekawe i wiele niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Wielu niezorientowanych ludzi potrafią zbajerować. Mnie ostatnio konsultant np . przekonywał że warto chociaż brać podstawowy pakiet bo tam maja aż 49 kanałów TV. Zdziwiony był mocno gdy mu powiedziałem że z tych 49 kanałów aż 20 to kanały FTA. Czyli płacę nie za 49 kanałów a za 29. A to różnica. Cyfra jak i inne platformy sprytnie powiększają ilość kanałów w ulotkach reklamowych np. przez co wydaje się kupującemu że płaci za dużą ilość kanałów. Sprzedają nam coś co jest do wzięcia za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ferguson musi umieć czytać jakieś dane z satelity zawierające EPG, moja karta TV to potrafi, ale nie umie już tego dekoder. GlobeCast nie nadaje EPG na kanałach TCM, CN i DC z tego TP ale także nie nadaje EPG na polskich kanałach z innego TP, dokładniej mówiąc chodzi mi o kanały BBC, NGC HD. Wiem co mówię, właściwie co piszę.

 

A Twoje wypowiedzi @boss509 nie rozumiem, jest beznadziejna totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...