Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na poważnie to nie wiem czy udałoby się wam coś załatwić dzięki UOKik. Jak się uprzeć umowa mówi, iż odłączając dodatkową opcje traci się całkowicie rabat, który został przyznany. Wiadomo, że w skład opcji Premium HD wchodzi Canal+HD i HBO HD oraz istnieje punkt w regulaminie, o tym, że HBO HD można odbierać wyłącznie gdy posiadamy cały pakiet HBO. Także w momencie odłączenia pakietu HBO Cyfra musi wyłączyć HBO HD, a zatem musi wyłączyć pakiet Premium HD.

 

Jednym słowem wszystko zgodnie z regulaminem. Niestety niektórzy myśleli inaczej...

Przynajmniej w przyszłości wszyscy już będą mądrzejsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to CYFRA+ - moja ulubiona platforma! + fajnie konstruuje swoje ulotki reklamowe, są tak czytelne i zrozumiale, chyba tylko dla pracowników CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! + ( wszystkie kanały HD 13 miesięcy gratis :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to CYFRA+ - moja ulubiona platforma! + fajnie konstruuje swoje ulotki reklamowe, są tak czytelne i zrozumiale, chyba tylko dla pracowników CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! + ( wszystkie kanały HD 13 miesięcy gratis :lol2: .
...a czy Ty myślisz, że Cyfra od razu zakłada że

I. Nie przeczytasz umowy

II. --- I I --- regulaminu

III. --- I I --- aneksów

IV. i że odłączysz cokolwiek przy byle pierwszej wyłączonej promocji

???

Otóż nie!

...a na umowie Twój podpis widnieje pod zdaniem:

"oświadczam iż zapoznałem się z treścią regulaminu" i teraz możesz im... teraz cokolwiek możesz tu wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe.

Regulamin art.9 § 6." Abonent może dokonać zmiany Pakietu na zasadach opisanych w § 1 § 2 i § 3 niniejszego artykułu jeden raz w miesiącu kalendarzowym....

 

Ponadto, przy obniżaniu musisz zapłacić 10 zł. Punkt 2. B)Regulamin Akcji Promocyjnej Promocja Pakietowej Opłaty Aktywacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację, czy dobrze rozumiem zasady Pakietowej Opłaty Aktywacyjnej: mam pakiet powitalny, zgłaszam chęć zmiany na komfortowy np. i od tego momentu płacę już cały czas za komfortowy. Ew. zmiana powrotna na powitalny związana jest z koniecznością zapłaty POA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmianę na Komfortowy zgłosisz 02.04, to do końca kwietnia oglądasz Komfortowy w cenie Powitalnego, dopiero od maja zmieni Ci się opłata abonamentowa.

Od 01.06 będziesz mógł powrócić na Powitalny, ale będziesz miał doliczone POA... 59,- PLN

Jeśli zmienisz na Podstawowy, to POA wynosi 10,- PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do obeznanych w teamcie:)

Na początku grudnia podpisałem umowę na PODSTAWOWY na 13mies, w promocji 9 mies za połowe ceny

i na 4 miesiące dostałem CANAL+ HBO i CINEMAX w prezencie, w kwietniu mam z tego zrezygnować

więc będę niedługo dzwonił i tu moje pytanie. Bo chcę zostawić tylko CANAL+ i jak myślicie co mi zaproponują?

Satysfakcjonowałby mnie 9,90zł mies za paczkę CANAL+, realne??

 

No popatrz, mam taki sam problem jak Ty. Jestem optymistą i myślę, że za 14,95 zł lub ostatecznie 19,90 zł uda mi się wynegocjować Pakiet Canal+ na pozostały okres umowy.

 

Zaproponwali 19,90 przez 6mies za C+, to pdziekowalem i od maja mam miec sam pdst+

Jak myslicie zadzwonia jeszcze z czyms ciekawszym czy sam musze callnac do nich? na 14,90 przez caly okres bym przystal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam uważam, że Cyfra+ to oszuści. Mam też umowę z Polsatem i oni jakoś potrafią skonstruować umowę, w której mam podaną cenę abonamentu, mam harmonogram spłat i przede wszystkim nie ma problemów z wyłączaniem usług dodatkowych. A w cyfrze co jest, pełno aneksów i to napisanych tak, że trzeba prawo chyba skończyć. Zadzwonisz do nich to co konsultant, to mówi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam oszuści. Każdy chce zarobić. Promocja jest tylko po to, aby ściągnąć klienta. Jakbyś chciał ciągle płacić mało to w konsekwencji nie oglądałbyś nic, bo operator by zbankrutował.

Umowy trzeba czytać i tyle. Nie podoba Ci się oferta to możesz przejść do konkurencji. A każdy operator działa tak samo i nie ma co twierdzić, że jedni to oszuści, a drudzy krystalicznie czyści jak Matka Teresa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał to się będę wypowiadał. Jak Ci się nie podoba to możesz nie czytać. Mam umowę z Polsatem, mam umowę z Cyfrą i twierdze, że Cyfra to oszuści. Umowę czytałem przed podpisaniem, zgłaszałem wątpliwości niestety zaufałem ulotce reklamowej, temu oszustowi przedstawicielowi i tej oszustce konsultantce. Zobaczymy jeszcze jak rozpatrzą moją reklamację. Na szczęście ostrzegłem już kilku kolegów z pracy żeby nie dali się naciągnąć złodziejom.

Jak już napisałem wcześniej gdyby byli uczciwi to dostałbym harmonogram opłat tak jak w polsacie, a nie kryli by się za stertą aneksów i dziwnie opisanych obniżek. Na temat nki się nie wypowiadam bo nie miałem z nimi do czynienia, ale tutaj twierdze po krótkich doświadczeniach z cyfrą: robią wszystko żeby naciągnąć klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Trofik to nie czytałeś tego co podpisujesz? Twoiom obowiązkiem było przeczytać umowe zanim ją podpisałeś,jeśli ktoś ponosi wine za tą sytuacje to tylko i wyłącznie TY.

Jest taka zasada zanim coś podpiszesz przeczytaj to DWA razy,nie przeczytałeś Twoja sprawa sam jesteś sobie winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trofik , nie przejmuj się większość odpisujących, to ludzie głęboko związani z Syfrą + , także nie dziw się tym odpowiedzią , mnie i nie tylko mnie CYFRA+ - moja ulubiona platforma! + nabiła w butelkę z tymi kanałami HD gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...