Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja mówię o technologi, o lepszej głowicy, która pozwala odbierać kanały z niskimi wartościami SR, o tym, że można samemu wyszukiwać nowe kanały, a nie czekać aż łaskawie dodadzą je technicy C+. Poza tym jest kilka innych ciekawych opcji, których brak w Mediasatach. Natomiast jeśli mówilibyśmy o edukacji, to Mediasaty, choć leciwe są niezastąpione, ale jak napisał @james_b to nie miejsce na takie rozmowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. Zresztą dla wielu osób to naprawdę edukacja. Ja na przykład nie mam zielonego pojęcia jak zhackować cyfrę, a warto byłoby wiedzieć, ot dla własnej satysfakcji. Trzeba się rozwijać, a kto potem co robi z posiadaną wiedzą to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się tego nie dowiesz :lol:

A co do Mediasatów to nie tylko edukacja ([beep]) ale także cały szereg nowych funkcji dostępnych w nowoczesnych tunerach. Z listami kanałów można zrobić wszystko, szeroki zakres SR, obsługa diseqc 2x1 i 4x1 i obrotnicy, bloker itd. Do tego obsługa splitterów praca z zewnętrznymi kartami sieciowymi, szybkie działanie i bardzo dobry obraz (lepszy niż np.Fergusony). Czego chcieć więcej?

Wg mnie wgrywanie alternatywnego oprogramowania do MOJEGO tunera jest jak najbardziej legalne, co więcej czytałem że oglądanie zagranicznych platform, na które nie można kupić abonamentu w danym kraju nie jest nielegalne (no bo kogo i z czego wtedy okradam? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tej sprawie swojego czasu pisałem do C+dlaczego nie zmienią oprogramowania zbliżonego do alternatywnego/zapomniałem że tego określenia nie lubi jeden z moderatorów/edukacyjne bez sekwencji kluczy a odpowiedź była jak zwykle sztandarowa-dziękują za zainteresowanie i coś tam że myślą o tym ale minął chyba rok i nic.Jak wiele drzemie możliwości w sprzęcie przekonałem się na przykładzie wideo Sharpa/jeden z pierwszych modeli z Pewexu-2głowicowy/i gdy zmuszony byłem do kupna pilota uniwersalnego/nasz Max/ to przy tym pilocie wideo wykonywało wszystko co późniejsze 4 głowicowe modele.Więc może to nie kres możliwości naszych poczciwych i dla niektórych leciwych mediasatów.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kto chce poznać możliwości i sposoby na zmiany w Mediasatach może czytać inne fora i uczyć się okradać polskie platformy, jednak tutaj jest to zakazane i dobrze!

 

Nie przesadzacie troche z tymi zakazami?

Jak by napisał, że na Mediasecie można zrobić to, to i tamto, to przecież nic strasznego, co innego jakby ktoś pisał jak to zrobić.

 

Może napisać, co można zrobić, w sensie ulepszenia softu, ale nie o tym co dzięki temu można oglądać i jak to zrobić. Moim zdaniem, jednak lepiej, że mamy taki a nie inny regulamin, bo od pisania o ulepszeniach Mediasata, do poruszenia piractwa jest blisko :wink:

 

I tak na marginesie panowie to temat o umowach, a nie o ulepszaniu Mediasatów :? Wróćmy do tematu, albo koszyk czeka posty nie związane z tematem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i program BBC Prime kończy się na stronie cyfry na 31 grudnia. A oficjalnej informacji od nich dalej nie ma... Pewnie dadzą małym druczkiem w ich magazynie, ale ostatnio przyszedł on w połowie miesiąca. Ciekawe jak będą tłumaczyć ludziom wyłączenie kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niestety nie jest w stanie zastąpić BBC Prime, bo głównym atutem tej stacji były napisy i brytyjskie produkcje.

1 stycznia zapewne pojawi się plansza, w której napisane zostanie, że z przyczyn niezależnych od Cyfry+ stacja BBC Prime zaprzestaje nadawania na terenie Polski.

Podejrzewam, że bardzo duża liczba abonentów będzie mocno rozgoryczona. Pamiętam jak BBC Prime usunięto z oferty kablowej UPC. Na różnych forach zrobiła się wrzawa, zbulwersowani abonenci pisali petycje, skargi, w końcu rezygnowali i przechodzili do... Cyfry+, która miała w ofercie BBC Prime. No a tu się okazuje, że również i ta platforma pozbawiona zostanie tego "rodzynka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to był kanał w pewnym sensie niszowy ale bardzo potrzebny, wartościowy. Jak teraz przeskakuję z tych 4 BBC na Polsacie do BBC Prime to aż łezka w oku się kręci. Zawiera wszystko co najlepsze z tamtych, ma dużo lepszy obraz no i napisy. Wadą jest tylko to że nie wszystko jest tłumaczone.

Ps. Na takim BBC dla dzieci w Polsacie leci w kółko to samo kilka razy dziennie... Następnego dnia znów to samo co poprzedniego itd. Taką stację to i ja mógłbym otworzyć, nie trzeba BBC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROmaniak --> to nie offtop bo nie chodzi w nim o komplementowanie BBC Prime, albo jego wspominanie, lecz o możliwość rozwiązania umowy z Cyfrą+ bez konsekwencji (nawet jak masz jeszcze umowę). Założyłem go po to, bo wielu osobom nie podoba się już cyfra (nie tylko z powodu utraty BBC :) ), a także, ponieważ nawet jeśli chcą być w tej platformie to zawsze warto zrezygnować, aby dali jakąś nową promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tyle razy już to było, można rowiązać, dlatego Cyfra tak się tym nie chwali.:) Co kogo obchodzi siła wyższa (której nb. nie było bo jakby wyłożyli kasę to kupiliby 4xBBC) . Abonent podpisuje umowę na konkretne kanały z operatorem. Gdy zmienia się regulamin którego zestaw kanałów jest integralną częścią to można zerwać umowę.

Nie można zerwać gdy jest dodany kanał, obniżka cen czy inne działania na korzyść abonenta, o czym wyraźnie pisze w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...