Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pytam, ponieważ w jednym punkcie powiedziano mi, że minimum to Familijny HD, a na infolinii nie sprzedają modułów. Bardziej skłaniam się poszukać albo nowego modułu Cl pochodzącego ze starych zapasów, albo odkupić od kogoś używany. Tylko najpierw wolę się upewnić, czy mogę wybrać najniższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pytam, ponieważ w jednym punkcie powiedziano mi, że minimum to Familijny HD, a na infolinii nie sprzedają modułów. Bardziej skłaniam się poszukać albo nowego modułu Cl pochodzącego ze starych zapasów, albo odkupić od kogoś używany. Tylko najpierw wolę się upewnić, czy mogę wybrać najniższy pakiet.

 

Ja kupiłem używany moduł wraz z kartą Cyfrowego Polsatu, przeprowadziłem cesję i obecnie działa mi na nim pakiet Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś ze śląska (Pszczyna) był zainteresowany starym modułem CI wraz z cesją Umowy na Familijny HD za 39zł z możliwością podpisania nowej Umowy, gdyż okres podstawowy już mi się skończył, to proszę o kontakt. Moduł mam na własność więc za jakaś tam opłatą go odsprzedam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy moduły CI+ Cyfrowego Polsatu będą na tyle dobrze współpracować z tym tunerem, że przełączanie programów poprawi się znacznie, czy mimo tego tunera satelitarnego odkodowywanie programów nie ulegnie zmianie i nadal będzie trwało od 2do7 sekund?

 

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbiorniki-hd/2019-odbiornik-technisat-digit-isio-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy moduły CI+ Cyfrowego Polsatu będą na tyle dobrze współpracować z tym tunerem, że przełączanie programów poprawi się znacznie, czy mimo tego tunera satelitarnego odkodowywanie programów nie ulegnie zmianie i nadal będzie trwało od 2do7 sekund?

 

http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbiorniki-hd/2019-odbiornik-technisat-digit-isio-s

Ja w to nie wierzę i nie kupiłbym dekodera zanim bym tego nie przetestował.

2 sekundy to normalny czas przy starym module CI. Szybciej się nie da.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kupował tunera w ciemno. Do czasu kiedy nie upewnie się, że jakiś dekoder bedzie lepiej sobie radzil z odkodowywaniem programów od mojego telewizora, nie kupię nic nowego. Zastanawialem się nad dreambox-em, ale to tylko sie zastanawialem. Podobno te tunery z procesorem 400 radza sobie doskonale, ale w roznych opisach mowa jest o modulach CI, a nie o CI+ Cyfrowego Polsatu. Nadal szumak lepszego rozwiązania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moduł na DiGYBOXX HD C+ działa (są jeszcze jakieś zgrzyty na linii karta-CAM - jak jest i to i to jednocześnie). Sam moduł w jakimkolwiek odbiorniku z CI+ przełącza tak samo sprawnie jak na CI (patrzyłem m.in. z Topfieldem 2401 z CI+ i z innym TechniSatem też).

Sprzed 2 stron..

 

Kwestia szybkości przełączania leży w module, a nie w sprzęcie do którego jest włożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam okazję odkupić Moduł CI lub CI+. Jak zewnętrznie rozpoznać z którym modułem mamy do czynienia? -gdyż starszy Pan nie wie :) A właściwie od kiedy weszły nowe CI+, bo coś wspomina, że ma już ok. 2 lata... Czy dobrze rozumiem, że lepiej kupić ten starszy? I na koniec słyszałem, że C.Polsat wymaga podawania numeru tunera w którym instalujemy ten moduł -czy to jest jakieś blokowanie, czy będę mógł go przenosić i odbierać w 2 lokalizacjach? Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe moduły, te CI+ pojawiły się niedawno, bodajże w maju br. Tak więc, jeśli ten Pana, od którego chcesz kupić ma go 2 lata, to jest to na pewno cam CI bez plusa. Odnośnie wymagań CP dotyczących nr ,czy nazwy tunera to się z czymś takim nie spotkałem. Nikt mnie o to nie pytał. Może raczej chodzi o to, że karty, tak jak z dekoderami Polsatu, tak też i z ich modułami są parowane. W tej sytuacji powinieneś załatwić cesję i kupić moduł z kartą tego Pana. Moduł można wkładać do każdego odbiornika, który ma slot CI. Kup sobie Sat Kurier Nr 9/12, na str.12,14,16 jest artykuł K. Dąbka n.t. poruszanych modułów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS płaciło się za niego tyle, ile kosztował dekoder w promocji. Ja za swój dałem 99 zł. Gdybym go sprzedawał, nie miałbym sumienia wziąć więcej. To chyba max. A swoją drogą, nie chcesz poczekać do listopada i podpisać nową umowę w promocji świątecznej i wtedy wziąć moduł? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...