Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze mam takie pytanie, jakie budżetowe (200-300zł) tunery wspierają natywnie CI+

DiGYBOXX C+ ma pełne wsparcie CI+ i kosztuje od 349 zł na Allegro. O tańsze i od przyzwoitego producenta chyba ciężko.

 

Tyle, że jest to dość nowy sprzęt i niewiele osób go posiada, więc będzie trudno o natychmiastową opinię o współpracy z modułem Polsatu. :x Chociaż działanie nCama już komentowali, więc jakaś szansa jest.

 

Edit: o, a jednak nie będzie trudno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moduł na DiGYBOXX HD C+ działa (są jeszcze jakieś zgrzyty na linii karta-CAM - jak jest i to i to jednocześnie). Sam moduł w jakimkolwiek odbiorniku z CI+ przełącza tak samo sprawnie jak na CI (patrzyłem m.in. z Topfieldem 2401 z CI+ i z innym TechniSatem też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to wina oprogramowania. Skoro mi działa bez problemu moduł N na Kartę HD, nie ma opóźnien w odkodowywaniu, to znaczy, że to wina oprogramowania. Jak wpłynąć na Cyfrowy Polsat, by zlecił poprawę oprogramowania tak, żeby szybciej przełączały się kanały?

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja do nich dzwonilem i pytalem sie o numer softu, to mi koles powiedzial, ze modulow polsatu juz nie ma w sprzedazy. :lol2:

Na Arivie TT HD PVR firmy Ferguson z modulem CI+ przelacza programy ok 4-5 sekund. Problemow z programi HD i TVN jak do tej pory nie mam.

Troche to wnerwia ale mozna sie przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Fallncr chwalił się że jemu przełącza kanały błyskawicznie na module CI+. Ma dekoder ARIVA TT HD PVR.

Ja osobiście jestem niedowiarkiem i jak czegoś nie zobaczę i nie dotknę to nie uwierzę :-)

Na moim nowym tv samsunga zgodnym z CI+ działa do bani. Zostaję przy starym module CI mimo, że nie mam tvnów (turbo i style).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-5 sekund na Arivie TT HD PVR

 

Czyli tak jak w każdym tunerze satelitarnym. To norma w tym CI+ Cyfrowego Polsatu. Nic się nie zmieni, jak nie poprawią oprogramowania, ale Cyfrowy Polsat, to Nie N, więc raczej nie liczę na poprawę, zwłaszcza, że jak sami zauważacie, w CP nawet sami nie wiedzą, że mają w ofercie moduły CI+ Mam i CI+ Cyfrowego Polsatu, mam i moduł CI+ N na Kartę HD i ten drugi spisuje się rewelacyjnie, dlatego z niego korzystam. Przypominam, że ja uzywam modułu w telewizorze plazmowym Panasonica VT30!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny to jakieś media napiętnować i nagłośnić. Np Satkurier? Wyraźnie zaakcentować, że moduły są kiepskie i baaardzo długo czeka się na przełączenie kanałów.

Wtedy może Polsat się ocknie i coś z tym zrobi?

Ja się zastanawiam czy nie kupić sobie n na kartę za 19,90 miesięcznie i po sprawie ... wszystko co potrzebuję tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup modułu Cyfrowego Polsatu, ale mam pytanie, czy jeśli chcę moduł Cl+ to, czy mogę wziąć pakiet Mini HD, czy muszę wybrać minimum pakiet Familijny HD. Jeśli tak, to jak to jest w przypadku jeśli odkupię od kogoś moduł Cl i chciałbym podpisać umowę.

Zależy mi na najtańszym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć pakiet Mini HD, ale moduł wtedy kosztuje 99,00 i oczywiście nie jest Twoją własnością, a najlepiej zadzwonić na infolinię, lub podejdź do jakiegoś punktu i tam Ci powiedzą dokładnie. Dlaczego? Dlatego, że przed podpisaniem umowy Cyfrowy Polsat jest bardzo grzeczny i wszystko robi, by Ciebie złowić, później już tak kolorowo nie jest.

Pamiętaj też o tym opóźnionym odkodowywaniem programów przy pomocy modułu CI+, żeby później nie było rozczarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...