Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie ten moduł CAM wk.!!! tzn irytuje.... o_0 Ileż można do nich dzwonić i przesyłać uprawnienia, resetować, wyciągać karte i od nowa podpinać? [beep] straszny tam mają. Przez techniczną infolinie za pierwszym razem mi skonfigurowali, działało wszysko łacznie z pakietami dodatkowymi już (sport film cinemaxy). Ogólnie słabo to odbiera w deku Ferguson Arivia 202e, bo już ze 2 razy mi padło i musiałem "resetować" moduł. Ale 3 dni temu sygnał z "nowego pakietu" padł całkiem, i tylko goły familijny odbiera. Napisałem przez icok, to dostałem odp że nowe kanały bedą dopiero od 8 lutego, bo wtedy startuje nowa umowa. Dziwne że do tej pory odbierało wszystko jak było ustalone, a teraz nagle że od 8-mego bm. Dzwonie na techniczną, miły pan mówi że być może "coś nie przeszło" z nieba do karty odpowiednio i system "zatankował" mi ostatni znany pakiet, czyli Familijny. WTF?! Zaraz po przedłużeniu mialem w icok wklepane nowe pakiety: max hd, sport film cinemax. Teraz mam familijny wpisany. BOŻE CO ZA FIRMA. I teraz tak: na deku u rodziców odbiera jak należy, a u mnie albo inicjalizacja karty, albo tylko goły familijny (bez polsatów sport). Dziwne bo jedne kanały działają, a inne nie. Ewidentnie zaczyna mnie już męczyć kombinowanie z tym modułem, nie da sie spokojnie włączyć i pooglądać tv. Facet z technicznej kazał włączyć PS Food i zostawić a on aktywuje mi cały ten nowy pakiet i będzie oK. Zostawiłem na godzine, zgasiłęm tv. Odpalam tv a tam sie zawiesił Polsat Food, i nadal jak nie odbierało tak nie odbiera. Znowu wyjąlem karte, moduł, podpiąłem od nowa, właczyłem Food. Odpalam po 20 minutach a tam "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". I znowu mam dzwonić i tracić pieniądze na 30 minut melodyjek i rozmowy z techniczną? To jużchyba lepiej zrezygnować z tego modułu i MR, szkoda nerwów. Przepraszam że taki długi wpis, ale chyba lepiej żeby ktoś wiedział na co sie decyduje biorąc moduł. Strasznie to uciążliwe ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będziesz miał możliwość wymiany na CI+, dostałeś go na udostępnienie czy własność?

Gorzej z dostępnością CI+ :)

Moduł Cam nie wymienisz na dekoder lub inny moduł, ja musiałem odstąpić od umowy zawartej na odległość. Innej możliwości nie było

Właśnie wczoraj wymieniłem moduł CI na CI+ , a moduł na dekoder można też wymienić tylko że dekoder bez dysku. Bez zmiany umowy nie można dostać modułu za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będziesz miał możliwość wymiany na CI+, dostałeś go na udostępnienie czy własność?

Gorzej z dostępnością CI+ :)

Moduł Cam nie wymienisz na dekoder lub inny moduł, ja musiałem odstąpić od umowy zawartej na odległość. Innej możliwości nie było

 

Głupoty wypisujesz kolego, jeżeli jest dostępny w APS-ie moduł CAM CI+ to bez problemu by Tobie wymienili. Nie trzeba odstępować od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty wypisujesz kolego, jeżeli jest dostępny w APS-ie moduł CAM CI+ to bez problemu by Tobie wymienili. Nie trzeba odstępować od umowy.

 

No ja kilka miesięcy temu miałem z tym problem. Zresztą, opisywałem to tutaj. Kazano mi zaczekać do końca okresu promocyjnego, a teraz nie ma modułów, żeby znów spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko szczególnie do użytkowników modułu CI+zainstalowanych w telewizorach , czy macie takie komunikaty po włączeniu TV ; Moduł się uwierzytelnia....100% , moduł gotowy... , chwilowy komunikat kanał zakodowany nawet na Polsacie HD?. W przypadku poprzedniego modułu CI ( bez +) takich komunikatów nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...