Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Modułu CAM Cyfrowego Polsatu (zarówno typu CI, jak i CI+) nie można używać jako urządzenia dodatkowego do usługi Multiroom. Do tego celu mogą być używane wyłącznie dekodery dedykowane Cyfrowego Polsatu (wybrane modele produkcji CPT, seria HDxx00). Powodem takiej sytuacji jest chyba zabezpieczenie w postaci konieczności okresowej aktywacji urządzenia dodatkowego za pomocą karty z urządzenia głównego. Moduł CAM Cyfrowego Polsatu takiej funkcji nie posiada, podobnie jak np. dekoder Sagemcom ESI-88. Moduł CAM może natomiast służyć jako urządzenie główne i można do niego dobrać usługę Multiroom, ale do niej już tylko dekoder dedykowany produkcji CPT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogi ten polsatowski prepaid! Wychodzi na to, że np. przy moim obecnym pakiecie (Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD) miesięczny koszt wyniósłby aż 119,90 zł! :shock: Heh, a ja obecnie za to samo płacę miesięcznie cztery dyszki jako abonament uśredniony po ostatnim przedłużeniu mojej umowy i uwzględnieniu nadpłaty pozostałej z poprzednio obowiązującej mojej umowy. No, ale rozumiem, że przy prepaidzie jest ten "komfort", że nie jest się związanym "cyrografem". ;)

To tak na marginesie, bo niniejszy wątek jest generalnie o polsatowskim module CAM. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szybkie pytanie - jak współpracuje moduł CI+ z telewizorem LG 37LS570S-ZB? Czy są jakieś problemy z odbiorem etc.?

Posiadam moduł bez plusa polsatowski i wypadałoby się wybrać do salonu CP, bo część programów nie chce współpracować (Nick HD, Nick Jr., CC HD, a teraz nowy przekaz BBC Brit też się zacina)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie w Panasonicu AS800 też te kanały ;tną ; , ale od ponad miesiąca nie mogę dokonać wymiany na CI+. Po złożeniu reklamacji przyznano mi rację ( reklamacja także w Panasonic który szybko i sprawnie do tematu podszedł , ale mimo prób nie udało się ) że rozwiązaniem problemu może być zmiana Modułu , lub zamiana na dekoder . Do dzisiaj w moim mieście nie mogę dokonać wymiany ponieważ APS-y nie posiadają CI+ , a infolinia swoje że wysłali w Polskę i na wymianę powinne być dostępne. Typowe spychadło , klient kupił, klient niech się buja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu dzięki uprzejmemu Panu w punkcie sprzedaży Polsatu udało się mi dokonać wymiany na CI+ i dotychczasowe bolączki odeszły w nie pamięć , wszystkie kanały śmigają bez problemów . Teraz już nie mogą wciskać że winę ponoszą producenci TV W moim przypadku Panasonic , a winny jest stary moduł CI który na przedłużenie mojej umowy dostałem.Dodam że do APS Polsat dostarczył tylko JEDNĄ sztukę modułu CAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...