Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zależy po miesiącu czasu podpisać umowę na pakiet Mini na Samsungu HD. Jak ktoś wcześniej wspomniał - nie ma chyba takiej możliwości. Ma Pan pewną informację że można taką umowę podpisać?

 

Jak ostatnio dzwoniłem do CP z prośbą o przysłanie umowy, to zostałem zapytany na jaki pakiet ma być - Mini czy Familijny? A więc chyba jednak da się podpisać umowę na Mini. Nie wydaje mi się też żeby rodzaj dostępnych pakietów zależał od typu posiadanego dekodera, ale ja również posiadam Samsunga HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś pisałem że te osoby które kupiły moduł CP w prepaid w lecie 2008 w Hollexie za 399 zł. i aktywowały na nim pakiet mini na 18 mies. bez umowy mogą go oglądać, a wpłacenie kwoty 9,90zł. przedłuża im uprawnienia na kolejny miesiąc.

Mało tego ja wczoraj zapłaciłem za familijny i też go włączyli i nie skasowały mi się uprawnienia na pakiet mini.

Jest to tak, że pakiet mini mam obowiązkowy a za inne pakiety muszę dopłacić jak chcę - przykładowo chciałem sobie włączyć familijny to zapłaciłem 4280 + 9,90 co razem dało 52,70 a uprawnienia na mini przesunęły mi się z 18 stycznia 2010 na 18 lutego 2010 a familijny włączyli od razu i uprawnienia na niego są do 08 kwietnia 2009.

Ot taka ciekawostka - mini bez umowy i jeszcze można coś dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacić możesz ale nie wiem czy nie włączą go dopiero na początku nowego okresu rozliczeniowego.

Ja jak wczoraj zapłaciłem za familijny to go od razu włączyli a jak dzisiaj zapłaciłem za sport to koniec uprawnień jest na 18 kwietnia czyli na koniec okresu rozliczeniowego pakietu mini.

Jak wrócę wieczorkiem to zobaczę czy ten sport włączyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Kupiłem Moduł Prepaid Polsatu za 199zł: 3 m-c familijny, 1 m-c relax mix i 4 m-c kanaly hd.

 

Mam teraz pytanie. Czy jeżeli skonczy mi sie ten 1 m-c na relax mix to moge odrazu wykupic dodatkowo pakiet sport(mimo aktywnego familijnego) ? I czy moge wykupic jakies kanaly HD, np. HBO HD bez żadnych umów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem z pre-paid ze uzywam go w Fergusonie 8900HD i objaw jest taki ze obraz jest na 10-15 minut po czym obraz gasnie i pokazuje sie komunikat "problem z karta". Pomaga wylaczenie dekodera lub wyjecie modulu z karta na 5 minut i wlozenie ponownie, po tym zabiegu znow jest obraz na 10-15 minut i znow gasnie i tak wkolko, moze ktos spotkal sie z podobna przypadloscia? nie zalozylem jeszcze konta w ICOK, ale chyba to nie tego wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż masz kolego (stan69)rację że Ferdki nie lubią podwójnych (lub potrójnych) układów, a szczególnie jeszcze jak coś jest w czytniku kart. ja mam trzy moduły (Aston, CP i Conax) i jak to wrzucę do slotów jest jak Cię moge na ferdku PVR9000 (Polsat tnie jak kasze). Ale jeśli coś siedzi w czytniku to innych programów nie da sie oglądać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czy jak zakupie teraz ten moduł w tym tygodniu czy mogę aktywować np.dopiero 01.04.09.?Czy to odemnie zależy kiedy ten moduł aktywuje?Czy po tym jest 100% pewne że mogę podpisać umowę na pakiet mini?Oraz czy ta data aktywacji która zrobię czyli 01.04.09.pozostanie na stałe nawet jak podpiszę umowę?Czy jak to jest?Zależy mi na dacie każdego 01 miesiąca.Są szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...