Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wystarczy, że wyślesz wypowiedzenie. Gdy już minie Ci okres wypowiedzenia to po prostu Twoja umowa zostaje rozwiązana, ale zostaje Ci możliwość opłacania pakietu kiedy tylko masz na to ochotę czyli pre-paid-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam pytanie z uwagi na sezon ogórkowy i absolutny brak ciekawych promocji , jeśli wypowiedziałem umowę , skończy się okres wypowiedzenia tuner przejdzie w FTA , ile i czy można wówczas płacić Pre-paid , żeby z 3-4 miesiące dociągnąć do jakiś sensownych promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możesz płacić. Za Familijny pięć złotych więcej, a jak chcesz mieć kanały z oferty np. pakietu RelaxMix to zamiast 19,9 zł to musisz już zapłacić 39,8 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

chcialem podpisac umowe na fam + rm 1 kanał HD na mojego Samsunga HD prepaid, dzwonilem zeby juz przslali mi ja, ale powiedzieli, ze moga dopiero wyslac gdy skonczy sie 1 miesiac gratis i zeby wtedy zadzwonic?

 

czy to prawda? a moze tylko w czasie gratisu mozna zamowic umowe na familijny? jak to naprawde jest?

 

i kolejny miesiac bede musial kupic prepaid fam + chociaz sport zanim umowa dojdzie :?:woot:

 

proszę Was o informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki masz opłacony pre-paid to nie mogą Ci wysłać umowy. Za to, po skończeniu się tego okresu możesz podpisać stosowny dokument (chyba) w APS.

Kłamiesz.

Albo się nie znasz i pomimo tego się wypowiadasz wprowadzając ludzi w błąd.

 

Można podpisać umowę która zacznie obowiązywać od końca nadania gratisowego (nadania od rejestracji) lub od końca okresu opłaconego.

 

Corsini mnie sie tez tak wydawało, ze moga wyslac teraz i zacznie obowiazywac jak zdazy sie odesłać tuz po gratisie, więc chyba Paranoic ma racje

 

Nie rozumiem co im szkodziło by teraz wyslac umowe + porozumienia? nie rozumiem, wysłał bym podpisane juz, co za różnica dla nich czy teraz czy za miesiac? :) kolejny miesiac i tak musze miec prepaid wiec chyba tylko o gratis chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, w okresie prepaid moga wyslac, ale juz gdy klient sam oplaca prepaid, a nie gdy korzysta z miesiaca gratis w cenie dekodera, po tym miesiacu dopiero moga podobno przyjac zgloszenie i wyslac.

 

Troche to mnie dziwi dlaczego nie moga teraz wyslac? i tak umowa dociera od nich srednio w 3tyg, a umowa i tak zaczełaby obowiazywac po gratisie :? pytał cos czy chce mini czy fam, a jak powiedzialem ze fam + rm + ps hd to powiedzial, ze niemozliwe jest wyslanie umowy teraz, dlaczego tak jest?

 

napewno nastepny miesiac zanim umowa dojdzie do mnie i potem do nich, bede musial oplacic w prepaid choc familijny, myslalem, ze sie uciesza ze chce przejsc na umowe i przyjma zgloszenie :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsini spokojnie :)

 

tylko mi wyslac nie chcieli wyslac dzwonilem 2 dni po rejestracji, juz mialem aktywna karte, powiedzial, ze musze zadzwonic po umowe dopiero po gratisowym miesiacu w cenie dekodera i zeby kolejny miesiac zaplacic prepaid :woot:

 

dziwne to :)

 

zadzwonie jeszcze jutro do nich ponownie o wyslanie umowy najwyzej teraz na fam poprosze dobre i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest możliwość aktywacji dowolnej ilości modułów Cam Polsatu na jednegio użytkownika / 1 pesel ?

Moduł Cam na 4 miesiące płacimy 200PLN NO I MAMY CIĄGLE 4 KANAŁY HD BEZ UMOWY !!

 

a dokładnie tak wygląda sprawa przy abonamencie i module CAM przez 4 miesiące:

abonament

1 miesiąc Pakiet Familijny i Pak. Rel. Mix 57,80 + 3 kanały HD: P.Sport HD, ES HD, MTVNHD, *Discovery HD. 18,00 PLN

2 miesiąc Pakiet Familijny 37,90 PLN +3 kanały HD: Polsat Sport HD, Eurosport HD, MTVNHD, *Discovery HD. 18,00 PLN

3 miesiąc Pakiet Familijny 37,90 PLN +3 kanały HD: Polsat Sport HD, Eurosport HD, MTVNHD, *Discovery HD. 18,00 PLN

4 miesiąc Pakiet Familijny 37,90 PLN +3 kanały HD: Polsat Sport HD, Eurosport HD, MTVNHD, *Discovery HD. 18,00 PLN

243,50 PLN

 

CAM -bez umowy

to samo co w abonamencie tyle że za 199PLN

* Discovery HD jest nadawany testowo bez opłat.

 

 

Tyle że po roku uzytkowania mamy zarejestrowane 3 moduły Cam na siebie :)

 

jak było na forum to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...