Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie jest i z tego powodu będę wyrejestrowywał moduł - ktoś wie co w takiej sprawie trzeba zrobić. Czy mogą mi wyrejestrować moduł w APS tak bym mógł go odsprzedać?

Wyrejestrowanie jest niemożliwe. Można tylko przepisać na kogoś innego. W APS nic Ci nie pomogą, możliwe jest to tylko drogą korespondencyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dekoder na własność to tak.

Pamiętaj, że cennik prepaid jest droższy.

 

Pakiet Hustler 9,99 zł

Pakiet Relax Mix Film 54,80 zł

Pakiet Muzyka 4,90 zł

Pakiet Relax Mix 39,80 zł

Pakiet Bajeczka 5,20 zł

Pakiet Sport 13,90 zł

Pakiet Cinemax 15,00 zł

Pakiet Film 15,80 zł

Pakiet Familijny 42,80 zł

Pakiet XXX Xtreme 20,00 zł

Pakiet Rozrywka 20,00 zł

 

Tylko nie wiem jak jest z ważnością konta w prepaidzie.

Chodzi o to, czy okresy rozliczeniowe są tak jak były wcześniej (np. 30dzień miesiąca) czy 30dni od doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kanałów HD po wygaśnięciu okresu promocyjnego (4 miesiące). Czy jest możliwość płacenia za Familijny + wybrane kanały HD na zasadzie prepaidowej? Czy tylko poprzez umowę na czas określony i odpowiednie porozumienie z CP? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie tego tematu, bo przeczytałem już forum i ciągle nie rozumiem. Czy być może ktoś z Was jest w takiej sytuacji i opłaca np Familijny + Polsat Sport HD poprzez przedpłaty bez umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tuner z kartą na na 30 dni gratis ...co najlepiej uczynić , aby oglądać CP bez wiązania się na dłużej ?? Interesują mnie głównie programy HD i ewentualnie sport.

Proszę o poradę osób . które były lub są w podobnej sytuacji. Jak na dzisiaj wyglądają ceny i oferta dla

pre-paidu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już na wstępie piszesz, że interesują cię głównie kanały HD, to oferta pre-paid odpada. Na kanały HD trzeba podpisać stosowne porozumienia tj. umowy, a żeby z kolei móc takowe umowy na kanały HD podpisać, trzeba podpisać umowę conajmniej na pakiet Familijny - inaczej nie da rady, aby mieć dostęp do kanałów HD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka najkrótsza i najtańsza jest z dostępem do oferty HD ??? Nie chcę na długo bo czasami nie mam dostępu do telewizji 10-12 dni w miesiącu i szkoda za to płacić ?!?

Jakie są warianty optymalne dla widza "periodycznie" korzystającego z CP o określonych preferencjach

programowych i "szczupłym" portfelu ??

Dziękuję za życzliwą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej mam już na własność firmowy tuner HD z CP i czy mógłbym na niego wziąć prepaid

na 4miesiące , tak jak na moduł ???

Umowa 13 miesięcy to przynajmniej o pół roku za długo w moim przypadku...

Może jakieś inne dodatkowe propozycje w tym temacie , bo kupując ten tuner od CP za przysłowiową

złotówkę , chcę wykorzystać go na maksimum ...za "minimum"-na tyle , ile jest to możliwe.

Będę jak zawsze wdzięczny za wszelkie konstruktywne sugestie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wsparcie-jaki pre-paid jest najkorzystniejszy ??Mam na myśli stosunek ceny do oferty( konkretny pakiet)

Czy ceny są tu uzależnione od innych czynników również tj. okres czasu i sposób zapłaty.

Czy też jest tylko jedna możliwość miesiąc czasu i nic mniej lub więcej bez względu na sposób regulowania płatności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej bonifikaty. Ceny w prepaid są wyższe (niektóre takie same). Familijny kosztuje 42.80, Sport 13.9, a cały pakiet relax Mix: 39,80. Nie ma mozliwości przedpłacać i ogladać kanałów HD i HBO czego nabardziej mi brakuje. Chciałbym aby była mozliwość z poziomu Icok wykupienia kanałów HD z osobna - Sam bym wykupował dwa NGC WILD HD i Polsat Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...