Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy da się jakoś inaczej aktywować moduł niż dzwoniąc i rejestrując się ? Dzwonie ciągle i rejestruje się, mówią, żebym czekał 48h, dzwonie po 24h... pytam czy jest tam moje zgłoszenie rejestracji a oni mówią, że nie ma. Od wtorku moduł włożony jest w tunerze i nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "starych wyjadaczy" polsatu

 

Mam kilka pytan, i licze iz wlasnie trafilem w miejsce gdzie uzyskam na te pytania odpowiedz.

Zamowilem wczoraj moduł CI wraz z karta za 199 zl, i oczywiscie jest to oferta prepaidowa, a ze mieszkam w niemczech to mam pytanie dotyczace samego procesu rejestracji.

 

Czy aktywujac karte musze podac adres zamieszkania w Polsce, czy wystarczy ze bedzie to adres korespondencyjny ?

 

Do wykorzystania klient ma:

4 miesiące Pakiet Familijny

1 miesiąc Pakiet Relax Mix

4 miesiące kanałów HD (Polsat Sport HD, Eurosport HD, MTVHD, Discovery HD

 

Czy to oznacza iz te 3 pakiety beda aktywne po aktywacji karty, przez okres wymieniony w ofercie ?

 

Dziekuje za odpowiedz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie Prepaid Polsatu z modułem CAM za 199zł. Zalogowałem się do ICOK, i tam zamiast danych odnośnie moich pakietów czyli 4 m-c familijny i kanały hd i 1 m-c mam wpisane FTA do 31.12.9999 ?? Jak wszedłem w płatności to nawet nie mam opcji korzystania z płatności przez internet, a jak mi się skończy pakiet za 1 m-c relax mix to nawet nie mogę sobie dokupić. Miał ktoś taki problem ? O co w tym chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowali mnie w systemie dzisiaj rano. To dziwna sytuacja z tym FTA, ponieważ mam drugi taki sam moduł, też za 199zł z tymi samymi pakietami, i tam jak wchodzę do ICOK to mam normalnie wypisane pakiety jakie posiadam, oraz mam dostępne płatności elektroniczne. Nie wiem czemu akurat na tym module są takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

kupilem pre-paid Polsatu wersja za 199 pln. Przeczytalem wątek od deski do deski :) Zadzwonilem ktywowalem. Zadzialal kanal dla abonentów, Polsat Caffe i Polsat Play na pozostalych kanalach " tego kanału nie ma w twoim abonamencie" :( Dzwonic ponawiac? Czy to odpala stopniowo?

Ze strasznie wkurzających rzeczy jest pomimo full pakietu cyfry+ przy wlaczeniu np TVN po 4 sekundach pojawia sie info z modułu polsatu ze tego kanału ....bla bla :(

 

 

OK UDALO sie po 24h zadzialalo wszystko !

 

 

rastuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam teraz umowę w CP na pakiet familijny, jednak w marcu złożyłem rezygnację z ich usług. Czy dobrze rozumiem, że jakby co to mogę płacić niezobowiązująco za pakiet familijny i będę mógł oglądać bez problemu? I czy gdyby co to mogę płacić za pakiet mini czy musi być familijny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, dlaczego między abonamentem a prepaidem są takie wielkie różnice w cenach?

 

Familijny w abonamencie -> 37,90zł

Familjny w prepaid -> 42,80 zł ( tu jeszcze znośnie 5 zł różnicy), ale...

 

Sam Relax Mix w prepaidzie -> 39,80 zł. Dodając do tego jeszcze Familijny (42,80zł) daje to ponad 80zł!!! Podczas gdy w abonamencie Familijny + Relax mix jest za 57,80zł. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to będzie w moim przypadku i co zrobić.

Otóż mam moduł pre-paid z dodatkowo wykupionym pakietem Sport za 13 zł. Moja opłacona oferta kończy sie 12 maja - i myślę co zrobić - opłacić familijny , Sport + PSHD i liczyć że bedę miał dostęp do Discovery HD ?

Kupić nowy moduł? i czekać jeszcze na BBC HD? że bedzie i dodadzą do tej oferty?

Fakt że jest jeszcze miesiąc czasu. Na jaki czas ewentualnie podpisuje się umowę po skończeniu środków? 12 mcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 mc - tak jak napisałeś - porozumienie na minimum pakiet Familijny, opcje dodatkowe typu pakiet Sport, oraz PS HD poprzez infolinię, ale dopiero po minimum po 7 dniach od podpisania porozumienia na pakiet Familijny. Discovery dostępne za darmo do 30.06.2009r. - więc od 1 lipca płatne dodatkowo - zapewne + 6zł.

 

Dużo bardziej opłaca zakupić się nowy moduł za 199 zł, a w tym masz 4mc za darmo, koszt modułu zwraca się w 100% - nawet jak kiedyś, gdzieś liczyłem to wyszło - koszt modułu 199zl, a to co dostajesz przez 4mc - 225,5zł, nie licząc MTV HD, bo jest w gratisie do końca 2009r.

 

Gratisowe kanały w miesiącach 1-4 to: MTV HD, Polsat Sport HD, EuroSport HD, więc Discovery HD nie ma na tej liście [ale gratis do 30.06.2009r. przysługuje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa Ci się kończy tzn. wysłałeś wypowiedzenie i podpisujesz nową umowę na aktualnym dekoderze/module to na p. Familijnym nie ma żadnego okresu podstawowego. Takie coś możesz podpisać w Punkcie Sprzedaży od ręki lub zamówić umowę przez infolinię. Jak podpiszesz w APSie dzwoń od razu, żeby przyszło Ci porozumienie na PSHD (czas nieokreślony), podpisujesz, odsyłasz, czekasz maks. 7 dni i masz :) A jak zamawiasz na infolinii umowę na p. Familijny to mogą Ci od razu przysłać porozumienie na kanał HD.

 

Jeśli kupisz moduł w pre-paidzie masz gratis 4 m-ce Familijnego + 1 Relax Mix + 4 kanały HD

 

Od kiedy MTVNHD jest nadawany bezpłatnie do końca 2009r. ? Co do Discovery HD się zgodzę, że do końca czerwca dla wszystkich. Myślę, że gratis obejmuję wszystkie kanały HD, również DiscoHD po 30.06.2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem skąd informacje że za kwotę 42,80 można płacić prepaid?

strasznie jest niedograne to co mówi telefoniczna obsługa klienta, a to co wypisują na ICOK.

uiściłem taką kwotę bo na stronce miałem właśnie tyle do zapłaty i [beep]a dalej pokodowane, więc zadzwoniłem na obsługę klienta gdzie dowiedziałem się, że jedyną możliwością jest opłacanie abonamentu , a środki wpłacone zostaną mi zwrócone.

odczekałem miesiąc, a kasy jak nie było tak nie ma. więc napisałem do iCOK o co chodzi.

otrzymałem odpowiedź, że kwota 42,80 jest dla osób nie posiadających obowiązku abonamentowego :woot::?:

po dwóch miechach dostałem zwrot, a na stronce dalej widnieje do zapłaty 42,80 -- CZESKI FILM :crazy:

 

dekoder mini za 100zł , jeden miesiąc miałem za darmo, więc tak bardzo w plecy nie jestem, ale chętnie bym se pooglądał, bez abonamentu- tylko dojść nie można czy się da czy nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na umowie na czas nieokreślony dekoder mam na własność i się zastanawiam czy rezygnować czy może przejść na ofertę pre-paid jeżeli jest taka możliwość w moim przypadku.Miałem umowę na familijny. Więc takie moje pytanie co muszę napisać do CP żeby przejść na pre-paid w pakiecie familijnym jeżeli tak można.Ma ktoś jakieś przykładowe pismo może?? I jeszcze jedno będę przeniesiony od razu czy jeszcze muszę przebrnąć przez okres wypowiedzenia i dopiero stanę się pre-paidowcem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy rezygnować czy przejść na pre-paid to musisz sam zdecydować. Tak w ogóle, w twoim wypadku to jest możliwość przejścia na pre-paid. Wystarczy, że wyślesz do CP wypowiedzenie. Podejrzewam, że będą to trzy miesiące. Oto przykładowe pismo. Po tych trzech miesiącach staniesz się pre-paid-owcem z tym, że będziesz płacił o pięć złotych więcej za Pakiet Familijny niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...