Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Jedyne co robią to informują.

Sami niczego nie wykrywają.

Dlatego są nijaką stacją informacyjną.

 

Powiedzmy sobie szczerze gdyby nie TVN24, GW, Onet, to dziennikarstwa śledczego nie ma i żadnych niewygodnych faktów byśmy się nie dowiedzieli, a na pewno nie wykryłby ich PN.

Jak wyżej, oczekuję dociekliwości i patrzenia na ręce obozowi który w danym momencie sprawuje władzę. Od tego się jest stacją niusową, nie tylko od przekazywania informacji które wykryli inni.

Z tym się w pełni zgadzam. Dziennikarka robi dobrą robotę i lubię programy z jej udziałem oglądać.

Nie zaprzeczyleś niczemu co napisałem. Mam nadzieję, ze bedziesz rozliczał media wymienione po zmianie władzy z ich patrzenia na rece władzy. 

Raport mial miec charakter interwencyjny. Cieszy mnie, ze Polsat News nie kopiuje TVN tylko tworzy własne formaty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to raz pisałem, gdyby nie inne media w PN niusem dnia byłaby wubrzuszona płytka chodnikowa :) Tyle na temt tej stacji. 

45 minut temu, wislok napisał(a):

 Mam nadzieję, ze bedziesz rozliczał media wymienione po zmianie władzy z ich patrzenia na rece władzy.

Doskonale pamiętam jak media wykrywały afery także za poprzedniej władzy. 

Podaj mi przykład jednej wykrytej afery której autorem są dziennikarze śledczy PN (pomijają sprawy społeczne, bo tu nie mam zastrzeżeń) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja niczego ci nie muszę podawać, bo pisalem o tym, ze Polsat News wali w rząd i niczego z tego co napisałem nie podwazyłeś. 

Gdyby babcia miala wąsy to by była dziadkiem gdyby nie było tych mediów na ich miejsce Były by inne, które zajęły by sie tym o czym piszesz. Czy w tym gronie bylby Polsat news ? być może, ale wrozka nie jestem. 

Ja nie pamiętam dokonań mediów wymienionych przez Ciebie w wykrywaniu afer władzy PO-PSL?  Nie mówię o samym informowaniu o nich. 

 

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał(a):

Abo pisalem o tym, ze Polsat News wali w rząd i niczego z tego co napisałem nie podwazyłeś.

Zgadza się nie podważam. Nie nazwałbym tego jednak waleniem. A raczej uprzejmą informację. Oczywiście to dobrze i tego nie krytykuję. 

 

Piszę jedynie że sami nie są autorami żadnej głośnej sprawy. Nie tylko teraz, ale w całej historii istnienia stacji. Nie podejmują się takich tematów. Działają bezpiecznie, zachowawczo. To dla mnie nie jest obiektywizm, a balansowanie aby nie utonąć. 

Nie podasz żadnego przykładu, bo go nie ma. 

 

2 godziny temu, wislok napisał(a):

Ja nie pamiętam dokonań mediów wymienionych przez Ciebie w wykrywaniu afer władzy PO-PSL?  Nie mówię o samym informowaniu o nich. 

Pamięć ludzka jest zawodna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się nie zgodzę, że Polsat żadnej głośnej sprawy nie ma na swoim koncie, bo ja teraz z miejsca, bez większego researchu co najmniej dwie kojarzę. Pierwsza: to właśnie w Wydarzeniach Polsatu podano, że pracownicy policji odpowiedzialni za śmierć Igora Stachowiaka z Wrocławia trafili do Żandarmerii Wojskowej. Druga: Ewa Żarska dość sporo w Polsacie zrobiła, jeśli chodzi o sprawę Trynkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Zgadza się nie podważam. Nie nazwałbym tego jednak waleniem. A raczej uprzejmą informację. Oczywiście to dobrze i tego nie krytykuję. 

 

Piszę jedynie że sami nie są autorami żadnej głośnej sprawy. Nie tylko teraz, ale w całej historii istnienia stacji. Nie podejmują się takich tematów. Działają bezpiecznie, zachowawczo. To dla mnie nie jest obiektywizm, a balansowanie aby nie utonąć. 

Nie podasz żadnego przykładu, bo go nie ma. 

 

Pamięć ludzka jest zawodna. 

To odśwież mi pamięć. 

@Kirk niezawodny. No to mit Polsatu, ktory wyłącznie informuje obalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wislok napisał(a):

 

@Kirk niezawodny. No to mit Polsatu, ktory wyłącznie informuje obalony

To nie są afery polityczne. Do społecznych nie mam żadnych zastrzeżeń i je doceniam. Politycznych osiągnięć PN nie ma. 

 

Internet potrafi pamięć odświeżyć. Sprawdziłem, działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

To nie są afery polityczne. Do społecznych nie mam żadnych zastrzeżeń i je doceniam. Politycznych osiągnięć PN nie ma. 

 

Internet potrafi pamięć odświeżyć. Sprawdziłem, działa :)

Nie potrafisz wskazać bo takowych nie ma? 

Sprawa Stachowiaka bynajmniej spoleczna nie była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wislok napisał(a):

Sprawa Stachowiaka bynajmniej spoleczna nie była

Jasne i ma związek z aferami u szczytów władzy :)

To jest sprawa oddolna, błędów w funkcjonowaniu najniższego szczebla służb mundurowych. Gdzie proporcje mocium panie?

Oczywiście dobrze że takie sprawy wychodzą, ale jednak piszemy o innej skali drążenia przez dziennikarzy.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 18:58, kolos22 napisał(a):

"Raport" zmienia nazwę na "Raport dnia", który będzie prowadzić Marta Budzyńska. 

Drugą prowadzącą będzie Monika Gawrońska. Jej debiut w "Raporcie" ma być w najbliższych dniach. Stacja planuje też, zwiększyć liczbę prowadzących program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Urszula Rzepczak przestanie być korespondentką Telewizji Polsat w Rzymie. Dziennikarka przechodzi do Telewizji Polskiej, gdzie na włoskiej placówce zastąpi odsuniętą w styczniu od pracy Magdalenę Wolińską-Riedi - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-urszula-rzepczak-polsat-tvp-rzym-magdalena-wolinska-riedi-zwolniona

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...