Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, swordfish napisał:

Zjedźcie niżej po głównych wiadomościach obrazkowych.

Zgadza się, widocznie przez chwilę musiało tego nie być gdy sprawdzałem.

 

12 minut temu, luka96 napisał:

 bo na streamie jest wyłączony Chromecast 🙃 No chyba, że ktoś pokombinuje ze zdalnym ekranem.

Wystarczy w przeglądarce włączyć na telewizorze stronę i będzie działać, choć to trochę na okrętkę, ale jednak.

 

Jak już tak udostępniają, co jest dobrym ruchem, to powinni to ponownie wrzucić do DVB-T rozkodować PN w MUX4, lub przynajmniej jako wersję HbbTV udostępnić z kanału Wydarzenia 24.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że są problemy z rozwinięciem na pełny ekran przekazu PN z ich własnej strony głównej w Android TV.

Działa poprawnie z tego linka jak niżej, wszedłem do niego z Interii.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-28/wojna-w-ukrainie-wydanie-specjalne-w-polsat-news/

 

Dowolna przeglądarka powinna to odtworzyć.

Na pewno w Android TV działa na Open Browser

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wkurza mnie przesadna "poprawność polityczna" w Polsat News. Wczoraj - w przeciwieństwie do TVN24 i TVP Info - zamazano twarze rosyjskich jeńców, którzy opowiadali o swoich "przeżyciach" na Ukrainie i o tym czego doświadczyli w Rosji, zanim posłano ich do walki. Z widocznymi twarzami - dzięki widocznym reakcjom żołnierzy rosyjskich - przekaz jest zupełnie inny, gdy tylko da się usłyszeć ich głos (bez możliwości oglądania ich mimiki twarzy).

 

W niektórych przypadkach, nawet można wykazać się współczuciem wobec tych zatrzymanych żołnierzy (co jest zwykle rudne wobec strony atakującej inny kraj), gdyż okazało się, że potraktowano ich w Rosji jak "mięso armatnie" (nawet niektórzy ośmielili się powiedzieć o groźbach rozstrzelania, jeśli odmówią wkroczenia do Ukrainy). Widząc, to co mają wymalowane na twarzy zatrzymani jeńcy, można jeszcze lepiej zrozumieć bezsens obecnej wojny, gdyż tak naprawdę wielu z nich nie odczuwa nienawiści wobec Ukraińców.

 

I jeszcze inny film był bardzo interesujący (oczywiście na Polsat News również, lecz zatrzymani rosyjscy żołnierze mieli zamazane twarze). Jeden z zatrzymanych Rosjan mówił z ogromnym przejęciem o tym, że wmówiono mu, że jedzie walczyć z faszystami, a na miejscu spotkał ... dobrych i spokojnych ludzi. Nawet nie te słowa, ale fizjonomika daje wiele do myślenia (oczywiście, rozmazane twarze nie dają takiej możliwości).

 

Mam nadzieję, że Polsat News skończy z przesadną poprawnością polityczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Android TV mogą wykorzystując link bezpośredni który podał wyżej kolega, w dowolnej zainstalowanej przeglądarce wpisać sobie ten adres i uruchomić kanał. Otwiera się od razu na pełnym ekranie.

Następnie nie wychodząc z przeglądarki, wybrać Home Android TV, zmienić aplikacje na inną, jeśli chce się obejrzeć coś innego.

W przypadku powrotu do oglądania PN wystarczy na ekranie Android TV wskazać przeglądarkę, zostanie otwarta automatycznie ostatnia zakładka z PN na pełnym ekranie.

 

Ten sposób upraszcza do minimum klikanie i sprawia że uruchomienie oglądania będzie bardzo proste i przyjazne dla użytkownika.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem bo właśnie oglądam konferencję. Wygląda to o niebo lepiej niż jest na co dzień. Te belki nie są takie ściśnięte, logo bardziej czytelne u góry. Brakuje mi tylko zegara i dałbym go po lewej, a belkę odrobinę skrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadka, może nie tyle Polsat News, ile wyemitowana na antenie Polsat News. Podczas mszy św. transmitowanej na tej antenie jakaś kobieta przerwała księdzu odczytywanie ewangeli. Wyrwała mu mikrofon i zaczęła się drzeć, cytuję "Wojtyła antychryst sprzedał Kościół, świat szatanowi...":

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...