Skocz do zawartości

JimJam


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak JimJam ulegnie przekształceniu w Polsat JimJam n może celowo z niego zrezygnować żeby nie mieć kanału z konkurencją w nazwie u siebie. Najwyżej jak n tego nie zrobi będziemy mieć pierwszy kanał tematyczny Polsatu (nie licząc TV Biznes) u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak JimJam ulegnie przekształceniu w Polsat JimJam n może celowo z niego zrezygnować żeby nie mieć kanału z konkurencją w nazwie u siebie.

Nie ulegnie przekształceniu tylko powstanie drugi kanał o nazwie Polsat JimJam i będzie zupełnie innym kanałem niż JimJam. Piszę to chyba ze trzeci raz a Ty ciągle swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegnie przekształceniu tylko powstanie drugi kanał o nazwie Polsat JimJam i będzie zupełnie innym kanałem niż JimJam. Piszę to chyba ze trzeci raz a Ty ciągle swoje.

 

A jaką masz pewność, że powstanie drugi kanał? To jest pewne źródło informacji, czy twoje przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki obrót sprawy również jest możliwy. Jak już gdzieś wspomniałem mam nadzieje że Polsat jednak zmieni nazwę i logo swojego dziecięcego kanału na nie kojarzące się z tą stacją.

Niby czemu? Bo CI się nie podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegnie przekształceniu tylko powstanie drugi kanał o nazwie Polsat JimJam i będzie zupełnie innym kanałem niż JimJam. Piszę to chyba ze trzeci raz a Ty ciągle swoje.

 

A jaką masz pewność, że powstanie drugi kanał? To jest pewne źródło informacji, czy twoje przypuszczenia?

 

Mi sie wydaje że JimJam jest na wyłączność w N i Polsat aby go dodać i wykozystac udziały w stacji zrobił właśnie taki krok Polsat Jim Jam z ina ramówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś uważnie czytał newsy czy też posty to byś wiedział, że za kilka miesięcy (dwa-trzy) na kanale Polsat Jim Jam mają pojawić się polskie produkcje, tak więc stacje Jim Jam i Polsat Jim Jam będą się od siebie różniły i wszystko ma sens - Polsat wypełnił postanowienia koncesyjne, tworząc kanał z już istniejącego, a jednocześnie powstaną dwie różne stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W tym newsie jest też napisane, że obecnie trwają negocjacje z operatorami:

Jak podaje Presserwis, docelowo u wszystkich operatorów, którzy nadają obecnie sygnał JimJam stacja zostanie zastąpiona kanałem Polsat JimJam. Obecnie trwają negocjacje w tej sprawie z operatorami.

więc to jeszcze nie takie pewne, że Polsat Jim Jam będzie w n, a niektórzy się już cieszą, jakby Amerykę odkryli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...