Skocz do zawartości

JimJam


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nowy kanał dla dzieci JIM JAM zwiększa swój zasięg dostępności w Polsce:

 

Największa w Polsce telewizja kablowa UPC Polska wprowadziła do swojej oferty nowy kanał telewizyjny skierowany do młodych widzów – JimJam.

Kanał JimJam został stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 4 lat oraz ich potrzebach. Na kanale JimJam pojawiają się m.in. takie dziecięce gwiazdy jak Bob Budowniczy, Strażak Sam czy Barney i Przyjaciele.

 

W niektórych rejonach kanał JimJam zastapił miejsce kanału Zone Club, który został przeniesiony na nową częstotliwość.

 

Być może to początek programowych nowości w UPC . Od kilku miesięcy mówi się między innymi o włączeniu do oferty UPC kanału TV Biznes , którego nadal brak.

 

Źródło: media2.pl

 

Pytanie tylko kiedy kanał zawita do którejś z platform cyfrowych: Cyfry+, Cyfrowego Polsatu i N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa jak i sam program dzieciakom sie spodoba.Postacie z bajek wygladaja sympatycznie .Bajki sa bez przemocy.Zaskoczylo mnie to ,ze program nadaje cala dobe.Przydalo by sie zmienic temat bo ten jest troszke mylacy.

:arrow:http://www.pl.jimjam.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tej sieci kablowej nie mam, właściwie to nie mam żadnej, tylko platformy satelitarne. Tak prawdą jest to, że UPC Polska nie ma miejsca na ten kanał i on dzieli czas antenowy z kanałem Zone Club, ma to się zmienić dopiero po przejściu do DVB-C co ma się zacząć od od 2 kwartału bieżącego roku z tego co pamiętam, a mogę się mylić, bo pamięć mam słabą a pisałem o tym kilka dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...