Skocz do zawartości

Siła sygnału CP


kbien
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie do abonentow CP czy wam tez zacina sie obraz i dzwiek i co jakis czas wystepuje pikseloza na kanalach z TP 12.284? bo do poludnia nie bylo tego problemu a teraz sie pojawil. Sila sygnalu: 67% a jakosc 63% (tak mam zawsze). dodam ze problem wystepuje jedynie na kanalech z tego TP z innych wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Od czego zależy ten pierwzy pasek sygnału w CP a od zcego ten drugi?? bo mam na tym drugim 57% dzwonilem do BOA bo nie mam wiekszosci programw nawet FTA pisze sygnal zakodowany babka mowila ze musi byc conajmniej 65%. Niedziala mi np.TVP1 TVP2 TV4 TVN, TVN7 TVN 24 i wieleee innych działa Eurosport 1 i 2 chociaz mam oplacony tylko pakiet familijny:| nie wiem co jest grane, ostatnio kupilem konwerter twin no no ale Cyfra na tym smiga takze nie wiem co moze byc grane.Prosze o pomoc

 

I jeszcze jedno czy jakby to zależało od siły i jakości sygnału to nie pisało by przypadkiem "brak sygnału" czy coś w tym stylu? a nie "sygnał zakodowany" przypomne że 1 pasek jest na 80% a 2 na 57%-58%.

 

OK wszystko juz dziala, oczywiscie problem lezal po stronie CP cos tam pokombinowali i dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

I wazniejszy dla poprawnego odbioru jest wskaznik jakosci sygnalu. Sila sygnalu czasami moze byc dobra, ale jak jest awaria konwertera lub zla pogoda to moze brakowac jakosci sygnalu lub w ogole moze jej nie byc i wtedy moga sie pojawic problemy z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam !

 

A ja am spory problem otóż wczoraj kupiłem Cyfrowy Polsat udało mi sie złapać sygnał 65%-70% ale siła jakości sygnału (pasek dolny) jest cały czas 00% nawet nie drgnęła przez cały czas kiedy ustawaiłem antene :? Czym to moze być spowodowane ?? I próbowałem coś modzić w dekoderze Echostar D717 i przywróciłem ustawienia fabryczne i cała lista kanałow te co był znikneła a spoooorto tego było da się to jakoś odzyskac ??

 

Proszę o pomoc

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!, mam problem z ustawieniem anteny(polsat cyfrowy), a mianowicie w ustawieniach na pasku w tv górny sygnał jest na poziomie 73% (w najlepszym punkcie), natomiast nie mogę wychwycić sygnału na dolnym pasku.

I teraz pytanko:

1) Czy mam próbować kręcić antenką w prawo-lewo, czy góra-dół,antenka jest zawieszona na drugim piętrze w bloku.

Dodam, że wcześniej używałem tej antenki w Irlandii i działała bez zarzutów.

2) Jeżeli zawołał bym jakiegoś fachowca to ile by mnie kosztowała taka wizyta?

please help meeee.....

 

P.S. Panowie Administratorzy, mam nadzieje, że teraz trafiłem do dobrego miejsca aby pozostawić swój problem, i sorki za utrudnienia ale jestem zielony jeżeli chodzi o fora.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...