Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Cinemaniac4K

Odpaliłem z ciekawości przez Xboxa i tam mi wypluło 1,69Mb/s. Różnica w jakości kolosalna. Normalnie oglądam przez Kodi, bo na ATV/Xbox apka netflixa działa w 60fps i denerwuje mnie judder. Widocznie są nałożone jakieś ograniczenia na aplikacje zewnętrzne a Kodi jakoś wymusza najwyższą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PS5 gotowe na HBO MAX :D

Apka zainstalowana , pozostało czekać na oficjalny start usługi w naszym kraju.

 

 

20210604-123305.jpg

 

20210604-123316.jpg

 

 

EDIT:

W HBO Max na terenie USA jest już dostępny nowy abonament z reklamami. To tańsza opcja, ale też pozbawiona kilku kluczowych elementów oferty, na czele z premierami kinowymi i pobieraniem treści. Ziścił się też scenariusz, którego najbardziej się obawiano: w okrojonym planie brakuje wsparcia dla 4K, HDR i Dolby Atmos. Podobna sytuacja czeka nas najprawdopodobniej w Polsce.
Źródło: https://hdtvpolska.com/hbo-max-z-reklamami-juz-dostepne/

 

 

Do tej pory nie było tak naprawdę wiadomo, jaką ostatecznie formę przyjmie ogłoszony kilka miesięcy abonament z reklamami HBO Max. Dopiero teraz, kiedy wystartował w USA, możemy w pełni określić jego charakterystykę. W Stanach kosztuje 10 dolarów miesięcznie, czyli o 5 mniej niż plan standardowy. Co tracą widzowie, którzy go wybiorą? Przede wszystkim jakość. Tej kwestii HBO jak dotąd nie chciało wyjaśnić, ale już wiadomo, że decydując się na tańszy abonament, użytkownicy pozbawiają się jednocześnie dostępu do treści w 4K z HDR (Dolby Vision i HDR10) oraz dźwiękiem Dolby Atmos. W praktyce więc abonament HBO Max z reklamami stoi pod tym względem na dokładnie takiem samym poziomie, co HBO GO w Polsce.
 

 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do bardziej pasującego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2021 o 22:40, perdos napisał:

@lakiman 2,8-3,3 Mb/s przy Full HD w zależności od serialu/filmu. To jest porażka. W dodatku wszystkie filmy/seriale w oryginalnie nagrane w 24/23.976 fps są przyśpieszane do 25 fps. W efekcie dostajesz film puszczony szybciej niż był oryginalnie nakręcony co dla mnie jest niedopuszczalne. Jeśli chodzi o zawartość to oferta jest dobra, ale jakościowo to jest nieporozumienie. Mam nadzieję, że HBO Max to zmieni.

Przynajmniej, żeby jakość była lepsza  w HBO Max. ;-)

Nawet na CDA Premium jest lepsza jakość.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej dadzą "wykastrowane" HBO Max bez nowości kinowych. Filmy będą trafiać po 3-4 miesiącach od premiery w USA jak miało to miejsce z "WW84". 
Filmy na HBO Max równocześnie z kinem tylko do końca roku. Wcale się nie zdziwię jak u nas tego nie będzie, wszystko zależy też od tego, kiedy u nas wystartują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...