Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Mam nadzieje ,że tylko Suarez się teraz nie uaktywni z jego nerwami ;)

Mam nadzieję że Urugwaj wyśle zespół Francji do domu.

Marne szanse. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Jasina mylący piłkarzy już mi działa na nerwy. Wcześniej jeszcze się nie denerwowałem, ale pomylić N'zonziego z Pogbą?! 

Na szczęście miałem przyjemność oglądać na C+4K. Tam zupełnie inny poziom komentatorski. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja nic nie zagrała i w półfinale. 

Jasina mylący piłkarzy już mi działa na nerwy. Wcześniej jeszcze się nie denerwowałem, ale pomylić N'zonziego z Pogbą?! 

A co zagrał Urugwaj? Jeden strzał w całym meczu? :D Reprezentacyjne Atletico wraca do domu i bardzo dobrze dla widowiska. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nawet być w bierki ;) Neymar go home :D

Też nie przepadam za Neymarem, ale przyznaję że piłkarzem jest genialnym, podobnie jak Coutinho. Choć i Belgowie mają fantastycznych graczy, tylko drużyny brak. Może dziś zagrają na miarę potencjału choćby Hazarda czy De Bruyne. Oby to był lepszy mecz niż niedawno zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kibicuje Brazylii, aby w półfinale zmierzyła się z Francją i zrewanżowała się za przegrany finał z roku 1998.

Dla przypomnienia w tym że roku finał wygrała Francja 3:0, a sam puchar podnosił wtedy kapitan, obecnie trener trójkolorowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Braawooooo  Belgia :D  :brawo:
Jedziemy dalej.
Neymar kładż się w tym polu karnym. :lol2:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Petarda Belgia, jedziemy dalej po gwiazdach. :D

Braaaaaziiiiiiiillllllllll!


Go Brasil???? :lol2: :lol2: :lol2:
Neymar zacznij grać w teatrzyk może coś ugrasz. ;)

edit:

Już się skubany kładzie :lol2:;) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniejsza drużyna, taka jak Brazylia powinna bez problemu zweryfikować ten zlepek indywidualności, jakim jest Belgia. No ale z drugiej strony kilka niespodzianek na tym mundialu już mieliśmy, może i tym razem Belgia pozytywnie zaskoczy?

Zlepek indywidualności? W tym meczu akurat każdy walczy i chce ten mecz po prostu wygrać. Taka mnie naszła myśl, że jeśli Belgia miałaby kiedykolwiek zdobyć Puchar Świata, to tylko z tym obecnym pokoleniem. :)

 

Świetnie dzisiaj grają Hazard i De Bruyne, prawdziwi liderzy. :) Ale jeszcze nie skreślam Brazylii. 

 

Francja chyba będzie mocno uprzywilejowana w półfinale, ktokolwiek z nią zagra, dzisiaj mocno się namęczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...