Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak to się kończy jak zatrudnia się trenera z zagranicy którzy 1 raz pracuje w zawodzie.

 

Masz racje, że nie tylko piłkarze czy też sztab ale też co wcześniej pisałem wiele razy Leśny to był idealny prezes i właściciel dla Legii. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugra, Górnik was zjada w każdym aspekcie, przede wszystkim nie sprowadza szrotu z 3 ligi hiszpanskiej i nie ma gdzieś naszych młodych zawodników którzy nie potrafią się rozwijać bo są skutecznie blokowani przez wynalazki typu Brlek który nie poradził sobie w Geneoi to wrócił do Wisły bo będzie gwiazdą :D Nie wspominając że dwa mecze z Wisłą to dwa zwycięstwa Górnika.

Szrot z 3 ligi hiszpańskiej objeżdża gładko według Ciebie dobre transfery Legii. Jak widzę Eduardo grającego a Niezgoda na ławce to co to ma być.

Po drugie Wisła zrównała się punktami z Górnikiem, który od 5 kolejek nie potrafi wygrać meczu. Porównując dwa mecze Legii z Wisłą i Korony z Górnikiem to Wisła zjada  na dzień dzisiejszy Górnika.

Już nie marnego, za Stokowca Lechia znowu będzie jedną z najgroźniejszych drużyn w lidze.

W pierwszej owszem. Lechię ratuje teraz tylko Sandecja i Termalika. Ich gra to rozpacz nie da się tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe nieszczęście to Romeo Jozak. Już lepiej było zostawić na stanowisku Jacka Magierę.

Nie, Jozak to produkt filozofii Mioduskiego. Długofalowa bla bla bla, dobrze gada i tyle. Zresztą jest taki trener który w Polsce zawsze przegrywa ważne mecze nazywa się Bielica, Jozak był jego nauczyciel i też to robi. Wiadomo od kogo Nenad się uczył. 

 

Leśny działał irracjonalnie, emocjonalnie, na granicy ryzyka, czasem nie logicznie ale był najlepszym prezesem w historii, jego kadencja to najlepszy okres klubu w 100 letniej historii. Mioduski chce robić wszystko na odwrót lepiej, korporacyjne ale nie ma na to miejsca w Legii. Nawet jak robi taki sam transfer jak Leśny Mauricio/Necid to udaje, że jest inaczej i że Legię będzie na niego stać po wypożyczeniu jak Lazio oczekuje 1,5 mln co najmniej i odrzucało oferty na poziomie milion. 

 

Jarek miał kontuzje w tygodniu i był chory więc to że nie grał od początku da się zrozumieć, ale to że wszedł już nie ale tego, dlaczego grał Eduardo poza znajomością już nie. Te decyzja są nielogiczne i to bardzo Ale w taki sposób rozwala się szatnie, tak poległ Berg, tak poległ Hasi i tam polegnie Jozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szrot z 3 ligi hiszpańskiej objeżdża gładko według Ciebie dobre transfery Legii. Jak widzę Eduardo grającego a Niezgoda na ławce to co to ma być.

Po drugie Wisła zrównała się punktami z Górnikiem, który od 5 kolejek nie potrafi wygrać meczu. Porównując dwa mecze Legii z Wisłą i Korony z Górnikiem to Wisła zjada na dzień dzisiejszy Górnika.

Spokojnie, zostało jeszcze 9 kolejek i rozliczymy ze zjadania znawcę kolegę @Globus903. Na chwilę obecną Wisła ugrała 6pkt a Górnik całe 2.

@kamilos903 Spokojnie z tymi pucharami, narazie się trzeba cieszyć z ósemki bo to było najważniejsze na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zostało jeszcze 9 kolejek i rozliczymy ze zjadania znawcę kolegę @Globus903. Na chwilę obecną Wisła ugrała 6pkt a Górnik całe 2.

@kamilos903 Spokojnie z tymi pucharami, narazie się trzeba cieszyć z ósemki bo to było najważniejsze na chwilę obecną.

Dwie porażki w sezonie zasadniczym z Górnikiem.

A to że Wisła gra lepiej to zasługa że zwolniła znowu trenera i zatrudniła kolejnego, szrot z Hiszpanii na razie daje rade, jeden Polak w podstawowym składzie super wynik.

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie przesadzaj. Chętnie zobaczyłbym w Legii szrot typu Imaz, Llonch, że o Carlitosie nawet nie wspomnę. Najgorsze jest to, że o ile w Wiśle, Jadze czy nawet Lechu widać jakiś pomysł na grę, to tego samego nie można powiedzieć o Legii. Jak można budować pewność siebie Kucharczyka czy Niezgody jak po świetnych meczach siadają na ławce!? Przecież to bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie porażki w sezonie zasadniczym z Górnikiem.

A to że Wisła gra lepiej to zasługa że zwolniła znowu trenera i zatrudniła kolejnego, szrot z Hiszpanii na razie daje rade, jeden Polak w podstawowym składzie super wynik.

Haha, ale ja to pisałem, Górnik był w gazie i mu szło. Dwie porażki, minimalne, fakt. Ale od miesiąca forma Górnika leci w dół (z czym się nie zgadzałeś). No to zobaczymy ile zdobędą pkt do końca, narazie 6-2.

Szrot jest szrotem, jeśli gra jak szrot. Mi się gra Lloncha, Imaza, Veleza czy Carlitosa wczoraj podobała, w przeciwieństwie do gwiazd Legii. Jeden Polak? No ja naliczyłem dwóch, po przerwie trzech. A Jaga ilu ma Polaków? Ostatnio całych 3... Legia z Lechem? Czterech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozakowi się marzy zakup Carlitosa - w sumie Wisła pewnie nie ma kasy i odda go za beret gruszek jak Mączyńskiego, o ile nikt z lepszej ligi się nie upomni o Carlitosa.

I gdzie to przygotowanie fizyczne Legii? Myślałem, że się pojawi po kilku kolejkach, a jest coraz gorzej, co oni robili w tym USA? Zdjęcia na instagrama? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlitos do Legii nie pasuje, jego gra w Legii wyglądała by podobnie do Hamy. W Wiśle cały zespół gra na niego, w Legii byłby jednym z wielu a to spora różnica.

 

Ale przygotowanie fizyczne to mit, serio 2 tygodnie decydują o wytrenowaniu kogoś kto trenuje od 10-15 lat ? Kluczem jest głowa, to sam samo jak z bolidami F1 ze słabym kierowcą nie będzie wygrywał,  a głowa to właśnie ten kierowca. W szatni źle się dzieje, pewne historie wychodzą już a wyjdzie pewnie jeszcze więcej.

 

Co do Mąki wczoraj nie był najgorszy mimo, że staty miał bardzo słabe ale problem jest inny, ja nie mam pojęcia na jakiej on pozycji grał. I to w zasadzie nie 1 mecz w którym tak jest, był ustawiony pomiędzy Cafu a Remy a i poruszanie się po boisku wyklucza jego obecność tam, więc co on tam robił ? Nie mam pojęcia jaki jest pomysł na niego w Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiając kilkanaście tysięcy miesięcznie i mając w głębokim poważaniu wszystko i wszystkich, tylko stan konta musi się zgadzać - to ja bym tak chciał. Pisałem wcześniej: to są niby grajki i taka prawda. Tylko kibiców żal ,Ciebie też mad85. Jestem pełen podziwu (zawsze znajdziesz wytłumaczenie...) ale cóż..kibic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nie tłumacze, takie jest życie piłkarze to ludzie jak my, z takimi sami problemami. Szatnia to taka klasa w szkole, nie powiesz, że lubiłeś wszystkich i każdego zapraszałeś na imprezę. Piłkarze to nie zakonnice.  NBN jak grał w Poznaniu takie imprezy robił ale nigdy nic na światło dziennie nie wyszło. Są głupi piłkarze jak Berto czy Peszko którzy dadzą się złapać w głupi sposób, są tacy jak Lewy czy Messi czy w ogolę Neymar których nie złapiesz na imprezie. A też są kluby jak Lech które mają wytresowanych dziennikarzy takie życie. 

 

Jestem po prostu realistą i nie będą zaprzeczał, że piłkarze nie piją skoro doskonale wiem, że większość pije a to tacy którzy nie piją to są rzadkością i to na całym świecie. Ale jak to się mówić bo pić to trzeba umieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jak my? Kurcze nie pamiętam kiedy byłem na imprezie, raczej także mamy inne pieniądze i nasze życie się kręci między pracą,a domem i jest mocno przyziemne i często myślimy jak zapiąć budżet do 10.  

Inna sprawa,że problem nie w grupie,ale w trenerze, który nie potrafi ich zmobilizować , dwa miesza składem i pozycjami, jak ktoś jest w formie to powinien grać regularnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nic nie tłumacze, takie jest życie piłkarze to ludzie jak my, z takimi sami problemami. Szatnia to taka klasa w szkole, nie powiesz, że lubiłeś wszystkich i każdego zapraszałeś na imprezę. Piłkarze to nie zakonnice.  NBN jak grał w Poznaniu takie imprezy robił ale nigdy nic na światło dziennie nie wyszło. Są głupi piłkarze jak Berto czy Peszko którzy dadzą się złapać w głupi sposób, są tacy jak Lewy czy Messi czy w ogolę Neymar których nie złapiesz na imprezie. A też są kluby jak Lech które mają wytresowanych dziennikarzy takie życie. 

 

Jestem po prostu realistą i nie będą zaprzeczał, że piłkarze nie piją skoro doskonale wiem, że większość pije a to tacy którzy nie piją to są rzadkością i to na całym świecie. Ale jak to się mówić bo pić to trzeba umieć. 

Jak NBN nie dawał się złapać jak kilka razy w tygodniu był widziany w poznańskich klubach i pubach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale ja to pisałem, Górnik był w gazie i mu szło. Dwie porażki, minimalne, fakt. Ale od miesiąca forma Górnika leci w dół (z czym się nie zgadzałeś). No to zobaczymy ile zdobędą pkt do końca, narazie 6-2.

Szrot jest szrotem, jeśli gra jak szrot. Mi się gra Lloncha, Imaza, Veleza czy Carlitosa wczoraj podobała, w przeciwieństwie do gwiazd Legii. Jeden Polak? No ja naliczyłem dwóch, po przerwie trzech. A Jaga ilu ma Polaków? Ostatnio całych 3... Legia z Lechem? Czterech.

Mi chodzi o szrot w sensie w skali Europejskiej, bo w żadnej innej lidze na zachodzie ci Hiszpanie z Wisły sobie nie poradzą. A co do Górnika to było oczywiste że formy nie będziemy, to tylko beniaminek, ja tylko stwierdzam fakty a ty nie musisz się zgadzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy jak my? Kurcze nie pamiętam kiedy byłem na imprezie, raczej także mamy inne pieniądze i nasze życie się kręci między pracą,a domem i jest mocno przyziemne i często myślimy jak zapiąć budżet do 10.  

Inna sprawa,że problem nie w grupie,ale w trenerze, który nie potrafi ich zmobilizować , dwa miesza składem i pozycjami, jak ktoś jest w formie to powinien grać regularnie. 

 

Mylisz 2 rzeczy kwestie szatni i klubu i kwestie prywatne. To, że ktoś zarabia więcej nie sprawia, że jest lepszy a większe.  Co do spraw sportowych masz racje ale piszę o czymś innym o szatni ludzi o grupie w której nie wszyscy się lubią bo to nie realne aby tak było i poza szatnią większość nie ma kontaktu.

 Jak NBN nie dawał się złapać jak kilka razy w tygodniu był widziany w poznańskich klubach i pubach :P

Złapać czyli tak jak Berto czy Langil w Legi nie było z tego pobalował wracał do domu tyle. No ja też przecież to wiem od znajomych którzy tam mieszkają i widywali go regularnie ale też cyrków jak Peszko z taksówkami nie robił. Podobnie było z Ljuboją w Legii ale ten jednocześnie umiał jeszcze grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...