Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty miał, najpoważniejsze były z Rosji. Ale też nie paliło mu się nigdy do wyjazdu tak na siłę jak niektórym. I nie tylko ESA bo Kuchy zawsze obecny był w kluczowym meczach w pucharach czy to eliminacjach czy fazach grupowych ja jakby nie było to 4 strzelec Legii w historii w Pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart?

Czemu żart, ja nawet powołanie tego Peszki rozumiem bo mało który zawodnik będzie zadowolony z roli grania po 1-2 minuty w meczu, taki doświadczony.  A Jak pokazał Mila czy nawet Peszko oni z tą rolą się godzili a spokój podczas turnieju jest ważny w szatni.  Nie bardzo mi się to też podoba ale to rozumiem choć jak wróci Markuszewski to on nie pojedzie i tak moim zdaniem, kadra to nie zbiór najlepszym piłkarzy indywidualnie a grupa zawodników którzy tworzą najlesistszy zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powołujemy dla atmosfery i spokoju w szatni to ok (tylko wtedy Ukrainiec nie bardzo pasuje). To proponuje powołać jeszcze Sebka Milę, Wawrzyniaka, Jodłowca...

Fakt, nasi kadrowi kopacze z małymi wyjątkami zaliczyli ostry zjazd ale obawiam się że samą atmosferą wiele nie ugramy. Może jak dostaniemy dwa razy w czapę w sparingach to się trochę obudzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dość dobrze znam historię, nie muszę się douczać. To, że jakieś tereny były prawie 100 lat temu w granicach RP nie znaczy chyba, że mamy wyłapywać stamtąd piłkarzy i szukać polskich korzeni. Po 2012 jestem przeczulony na każdą naturalizację, bo mic dobrego z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jaki kmiot robicie oprawy dla Rotmistrza Pileckiego skoro urodzony jest w Rosji (rodzina szlachecka) 18 lat przebywał tam. Później Wileńszczyzna. Masz braki elementarnej wiedzy. Idź chłopie do szkoły bo jesteś za młody i za głupi aby o takich rzeczach dyskutować. Drugi trener Wisły mój serdeczny przyjaciel i kolega do dzisiaj mamy kontakt to co Białorusin?. Białystok według większej połowy kibiców w Polsce to Białoruś. Za takie słowa uwierz mi to z Radkiem nie miał byś o czy rozmawiać. Koniec idź do szkoły a nie krzyczysz na meczu co ci góra mowi i nic z tego nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzuj troszkę. Nigdy nie powiedziałem złego słowa na Białystok i dalej mam do Jagi szacunek bo doskonale pamiętam zgodę. Nigdy nie krzyczę co mi góra mówi, mam swój rozum.

Chodzi mi o naturalizowanie i powoływanie do repry, tyle. Czy byłby to Czech, Słoweniec, Chińczyk czy Brazylijczyk to mam to samo zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie ma żadnej naturalizacji. Ma chłopak korzenie czysto polskie i tyle w temacie. Nie jego winą jest,że urodził się na ziemiach obecnie ukraińskich, które całe wieki były polskie i polało się tam morze krwi na Polakach zamordowanych, zbeszczeszczonych przez banderowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem o co chodzi z tym problemem z Romanczukiem. Papiery złożył o obywatelstwo sam rok temu, nie było żadnej akcji "dzwońcie" do Prezydenta, bo chłopa trzeba naturalizować. Mówi po Polsku, gra tu wiele lat, praktycznie się osiedlił, ma korzenie Polskie... Przecież to ma się nijak do Obraniakow, czy Prerquisów. Cionek też mi w kadrze nie przeszkadza. Jeżeli selekcjoner widzi ich sportowo w kadrze, to nie widzę przeszkód.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omyłkowo napisałem w tym temacie o Romańczuku i wywiązała się tutaj dyskusja, ale przypominam, że o Reprezentacji Polski jest odrębny temat na forum. Przepraszam za duble... :)


Dzisiaj rusza 28 kolejka Ekstraklasy, ostatnia przed przerwą reprezentacyjną, kolejna dopiero w weekend świąteczny. Zobaczymy czy Jagiellonii uda się utrzymać fotel lidera. Dzisiaj Superpiątek i mecz Lech-Lechia. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam Romańczuka od kiedy dziennikarze zrobili taki szum jaką to on ma świetną formę na reprezentację. Z Legią kiepsko, z Lechem fatalnie, dziś z Arką udział przy bramce... dla rywali i ogólnie słabo. Wg mnie albo sama szansa na grę w reprezentacji go spaliła albo musi mieć agenta z wielkim wpływem na tych dziennikarzy. Z top 3 klubów w tym momencie na tej samej pozycji są w Legii młodszy Szymański z większym potencjałem na przyszłość i w Lechu Gajos w życiowej chyba formie, ale nimi nikt się nie zainteresował. Naprawdę Romańczuk jest od nich lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...