Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę możemy być już bliscy rozstrzygnięcia.

 

Nie zapominajcie legioniści, że jeszcze macie mecz z Koroną. Co prawda wczoraj pomógł im sędzia-parodysta, ale generalnie u siebie źle nie grają.

Bo w niedzielę dla słabej ostatnio Jagi remis z (L) będzie sukcesem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85

Jeżeli chodzi tobie o mnie znafco piłki, to wycieczki personalne kieruje do swoich dzieci (jak posiadasz)bo sadząc po nicku to wiek młody a i kultura osobista to jest ci mało znana. Opisy typu ten kraj już minęły. Zniżyłeś się do bardzo niskiego poziomu. Mam prośbę, nie kieruj już żadnych przykrych zwrotów pod moim adresem. To nic ci nie da. Ego twoje pozostanie na tym samym poziomie. Bez odzewu najmądrzejszy człowieku na forum.

Nie zapominajcie legioniści, że jeszcze macie mecz z Koroną. Co prawda wczoraj pomógł im sędzia-parodysta, ale generalnie u siebie źle nie grają.

Bo w niedzielę dla słabej ostatnio Jagi remis z (L) będzie sukcesem..

To co powiedzieć o grze Wisły. Jagiellonia przegrała 1 mecz od 25 lutego. Mecz przed tygodniem z Wami dobitnie pokazał miejsce w szeregu Wisły. Takie porażki jak z Łęczna chluby też nie przynoszą. Czy słaby mecz w wykonaniu Jagi wczoraj był? Błędy indywidualne , po ktorych padły 2 bramki z karnych to na pewno. Pierwszy kwadrans meczu totalna przewaga Nasza i gdyby wykorzystać sytuacje, które były wynik mógłby być inny. Widać, że meczu nie oglądałeś, patrzysz na suchy wynik. Nic teraz mecz z MP.

 

Do zobaczenia w niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiedzieć o grze Wisły. Jagiellonia przegrała 1 mecz od 25 lutego. Mecz przed tygodniem z Wami dobitnie pokazał miejsce w szeregu Wisły. Takie porażki jak z Łęczna chluby też nie przynoszą. 

Widać, że 4 w plecy boli, ale zluzuj  :wink: Dobrze wiem jakie jest obecnie miejsce w szeregu Wisły. Zobaczymy w jakim miejscu będziemy za rok, bo i Ty powinieneś wiedzieć, że obecny sezon jak na Wasze możliwości jest absolutnym max, nawet wyciskacie ponad max. Na koniec: tak jak Ty nie chcę aby mistrzem został klub ze stolicy i życzę Wam w niedziele wygranej z całego serca  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj sie i nie wymyślaj sam spiskowych teorii młody człowieku. Zarzuć sandałki na nóżki idź się przewietrz, do niedzieli ochłoniesz i obejrzysz przed tv meczyk jak to robisz w swoim miasteczku.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj sie i nie wymyślaj sam spiskowych teorii młody człowieku. Zarzuć sandałki na nóżki idź się przewietrz, do niedzieli ochłoniesz i obejrzysz przed tv meczyk jak to robisz w swoim miasteczku.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

 

To są wasze teorie nie moje. 

Piłka jest po stronie Jagiellonii tylko pytanie czy będą w stanie wytrzymać presje i w jaki sposób podejdzie do tego meczu Legia.(lekceważąco czy z przekonaniem że jesteśmy lepsi i musimy zdecydowanie wygrać).

 

Chyba raczej po naszej.  W ostatnich 4 latach to Jaga ma lepszy bilans z nami u nas niż u siebie. Dom 0-1-4 Wyjazd 2-1-2 + wygrana przy zielonym stoliku.

Taka ciekawostka Liga+Extra w niedzielę z Białegostoku, prosto ze stadionu.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

I tak powinno być najciekawszy mecz kolejki, wielka waga szkoda tylko że nie będzie dużego wstępu.

 

Tak w ogolę naprawili u was tą bramę czy co to tam było czy dalej walą w kija działacze ? My i tak mamy zakaz ale jakoś nigdy nie zwróciłem w tym roku czy są u was kibice gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wasze teorie nie moje. 

 

Chyba raczej po naszej.  W ostatnich 4 latach to Jaga ma lepszy bilans z nami u nas niż u siebie. Dom 0-1-4 Wyjazd 2-1-2 + wygrana przy zielonym stoliku.

I tak powinno być najciekawszy mecz kolejki, wielka waga szkoda tylko że nie będzie dużego wstępu.

 

Tak w ogolę naprawili u was tą bramę czy co to tam było czy dalej walą w kija działacze ? My i tak mamy zakaz ale jakoś nigdy nie zwróciłem w tym roku czy są u was kibice gości.

Jaka wygrana przy zielonym stoliku? Jeśli chodzi ci o słuszny walkower to śmieszny komentarz. W sumie przecież kibice Legii są słynni z tego, że przynoszą chlubę swojemu klubowi i "godnie" go reprezentują nawet poza granicami kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny bo ten można było dograć po 15 minutach czy 20 bo sytuacja była opanowana a  większe zamieszanie było w Lyonie z Besiktasem  czy u na  BVB a jakoś nikt meczu nie przerywał. Już pomijam,że sprawa nie było taka jednostronna jak została oceniona ale to nie ważne. Kara finansowa dla nas, może zamknięcie stadionu na następny mecz tyle ale walkower był śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch dzisiaj, to jakaś parodia, druga minuta, oni się przyglądają jak im Cracovia wjeżdża do bramki... Po kwadransie gry już 2:0. Chyba piłkarze już bardziej myślą gdzie by tu zagrać w przyszłym sezonie...

W złej sytuacji jest też Arka, która dzisiaj przegrała we Wrocławiu. Śląsk bliski utrzymania, a zespół z Gdyni pozostanie na pozycji spadkowej. W następnej kolejce mecz Arka-Ruch, więc nasza drużyna ,,eksportowa'' ma szansę się wybić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...