Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W następnej kolejce hit Legia podejmuje Lecha i chyba mimo zapewnień władz Legii o pozycji Skorży w klubie, to kolejna porażka może przelać czarę goryczy.

Kontrakt ma na 3 lata.A pewnie ma tak skonstruowaną umowę, że przy zwolnieniu będzie trzeba mu wypłacić całą odprawę do końca kontraktu.Skorża mało nie zarabia.A zwolnienie to by było marnotrawienie pieniędzy.

 

I po co popełniać te same błędy z przeszłości, zmieniając trenera a nie piłkarzy? Białas odchodząc powiedział, że kilku piłkarzy którzy grają w Legii, w ogóle nie powinni się w niej znaleźć.Na mój nos to ci panowie właśnie zostali przesunięci do ME.

 

Ktoś za tą nędzę na pewno beknie.A pierwszym do odstrzału moim zdaniem powinien być Beret, który te transfery przeprowadzał.

Jeśli chodzi o Koronę, to chyba coraz bardziej selekcjoner reprezentacji powinien się przyjrzeć grze Niedzielana, bo bilans ma imponujący nawet jak na naszą Ekstraklasę.

A Smuda na pytanie o powołanie dla Niedzielana odpowiedział tak:

- Nie pytajcie mnie o powołanie dla Niedzielana. Ja mam wizję budowy mojej drużyny i nie będę do niej powoływał kogoś tylko dlatego, że zagra dobrze jeden czy dwa mecze w lidze.

Ciężko nadążyć za tokiem myślenia Smudy.

 

Rezerwowego Polonii, Smolarka powołał po zaledwie dwóch bramkach w lidze, a Niedzielan, który strzelił więcej niż zagrał meczów powołania nie ma.I z tych słów wynika, że nie dostanie.A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Smudy to ja już tracę do niego cierpliwość. Co on ma za uprzedzenia do takich piłkarzy jak Niedzielan, nie rozumiem.

 

Co do Legii - to jest tak tragicznie, że gorzej już być chyba nie może. I boję się, że w tym sezonie o nic wielkiego walczyć nie będziemy jeśli Skorża w końcu nie okiełzna tej bandy, która jest zlepkiem piłkarzy a nie drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przypomnieć, że Skorża pracuje w Legii od 1 czerwca 2010 roku i też ma swój udział w polityce transferowej. Nie wierze w takie cuda, że przychodzi trener do takiego klubu jak Legia i nie ma wpływu na transfery. Co do odsunięcia tych piłkarzy to dość głośno mówi się o fermencie jaki unosi się w drużynie, nawet otwarcie mówił o tym w magazynie Liga+ Węgrzyn. Osobiście uważam, że Iwański był wyróżniającym się zawodnikiem w meczach Legii jeśli chodzi o Wawrzyniaka i Gize to nawet się nie dziwię Skorży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie to połowę drużyny Legii powinni odsunąć do gry w ME

powinni wszystkich wylać na zbity ...... pisał już rok temu przegląd sportowy i większość prasy o tym jak zachowują się piłkarze Legi że jest brak dyscypliny i latanie po dyskotekach ( ponoć jeden z piłkarzy -imprezowiczów zakłócał cisze nocną) u nas w to jest norma wszyscy szaleją tylko czasami jest wszystko "zaciemniane " przez władze klubu .Jak w Krakowie byłem w 2002 r Widziałem jednego z piłkarzy jak pyskował do taksówkarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartezz ale co ty za bzdury piszesz z u nas ? To, że piłkarze nie piją na zachodzie to jakiś mit który powstał w Polsce. Nie tak dawno Kaczmarek gdzie mówił, że kiedyś piłkarze umieli pić i grać co jest faktem . Legia Janasa tam wódka lała się litrami jednak grali w LM. Kadra Górskiego tak samo zdobyli medale na Olimpiadzie i MŚ. Dziś piłkarz który wypije piwo jest alkoholikiem a kiedyś Stasiu Terlecki nie trzeźwiał a mimo wszystko grał . Problem jest inny, ale niestety jak to u nas zamiast zając konkretami zwraca się uwagę na bzdury.

Zresztą piłkarz to zawód jak każdy inny i przede wszystkim chodzi o zachowanie granic rozsądku a nie o to, że nie może on pić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę totalnych alkoholików jak Tony Adams, Paul Gascoigne , Paul Merson, George Best, Diivd Ginola , Eric Cantona czy może obecni Robbie Keane czy Adriano. A znalazło by się jeszcze z milion nazwisk. A jednak bycie alkoholikiem a przesadzenie na jakimś zgrupowaniu czy wypicie 1 czy 2 piw to jednak różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że piłkarze nie piją na zachodzie to jakiś mit który powstał w Polsce.

zgadza się nie tylko u nas jest taki problem piłkarze na zachodzie piją palą latają z dziewczynami z klubów nocnych i podam przykład min. piłkarze z Anglii np. Rooney czy Asley Cole lub starej daty gracze np Efenberg co uwiodl zone Thomasa Strunza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEGIA 2-1 Lech!!! :D Super mecz, świetna atmosfera.I teraz żałuję, że ociągałem się z kupnem biletu :roll:

Piłkarze zostawili serce na boisku, widać, że im bardzo zależało.Mimo gry w "10" przez 50 minut wygrana i dominacja przez całą drugą połowę.Brawo!

 

Za tydzień mecz z Lechią.Oby kolejne 3 punkty! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem zwłaszcza całej drugiej połowy. Już dawno Legia nie stwarzała sobie tylu okazji do strzelenia bramki, co prawda nadal było momentami trochę chaosu w grze, ale im później tym lepiej to wszystko wyglądało, no i najważniejsze, że jest zwycięstwo i bardzo cenne 3 punkty. Oby to był początek marszu w górę tabeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo:

To jest legia jaką chce sie oglądac walka,determinacja,wytrwałośc w dążeniu do zdobycia bramki aż chciało sie oglądac. Kapitalne widowisko jak na polską lige piękny stadion w tle i kapitalny wynik.

Mam nadzieje ze od tego meczu legia zacznie grac na miare swojej nazwy. Jedynie zawiódł mnie manu który był przewidywalny pozostali nowi ok, wierze w marjana że też sie obudzi i nie będzie popełniał beznadziejnych błędów jak ten z początku meczu. Miejmy nadzieje także że dalej swoje szanse bedzie dostawał kucharczyk dzięki któremu zespół uwierzył w wygraną.

 

:brawo::brawo: i jeszcze raz :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Pączka i po tygodniu gra już wygląda lepiej.Myślę, że winny słabych wyników został znaleziony i nie był to trener jak niektórzy twierdzili.Ktoś z takim charakterem jak Iwański potrafi rozwalić nawet najlepszą atmosferę w szatni.

 

Cieszy, że Mezenga w końcu się przełamał, ale martwi kolejna kontuzja Choto.Najprawdopodobniej zerwane ścięgno achillesa i jesień ma już z głowy.Byle znowu nie zaczęły się problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czym wy się zachwycacie, bo mecz nie był ani piękny ani kapitalny. Legia zagrało bardzo słabo. Wynik dobry nic po zatem. Jedynie co można pochwalić to za ambicje i walkę do samego końca. Miejmy nadzieje, że z Lechią Maciek już zagra, a tym bardziej wydaje się to prawdopodobne bo wypadnięciu Ivicy .

 

I mnie osobiście te bzdury wypisywane przez wszystkich o Maćku jaki on zły itd po prostu śmieszą, bo teraz jak go kiedyś przywrócą, niech zagra 1-2 dobre mecze to każdy będzie pisał coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia nadal liderem po siedmiu kolejkach Ekstraklasy a w czołówce Korona i Bełchatów. Chyba nikt przed sezonem nie obstawiał takiego układu tabeli.

W spotkaniu Wisły z Bełchatowem wiało nudą w pierwszej połowie. Druga połowa lepsza i mimo kilku sytuacji Wisły i gry w przewadze nie udało się wygrać i wywieść trzech punktów. W Wiśle świetne wrażenie robi Małecki i aż dziw bierze, że nie dostaje szansy gry od pierwszych minut.

Cracovia zainaugurowała tą kolejkę na nowym stadionie, czekamy na więcej nowych obiektów. Jeśli chodzi o rodzynek tej kolejki, jak zwykle świetna atmosfera na Legii i świetne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spotkaniu Wisły z Bełchatowem wiało nudą w pierwszej połowie. Druga połowa lepsza i mimo kilku sytuacji Wisły i gry w przewadze nie udało się wygrać i wywieść trzech punktów.W Wiśle świetne wrażenie robi Małecki i aż dziw bierze, że nie dostaje szansy gry od pierwszych minut.

Może i robi dużo wiatru, ale nawet nie umie porządnie dośrodkować piłki.Cień zawodnika z jesieni zeszłego roku.

Jagiellonia nadal liderem po siedmiu kolejkach Ekstraklasy a w czołówce Korona i Bełchatów. Chyba nikt przed sezonem nie obstawiał takiego układu tabeli.

Mają okazję wykorzystać słabość faworytów.Na razie im się udaje, ale żeby tak wyglądała tabela na koniec sezonu raczej nie ma szans.Mają swoje 5 minut i je wykorzystują.Być może jedna z nich sprawi taką niespodziankę jak Ruch w poprzednim sezonie, ale przyszłego mistrza w gronie tych 3 drużyn wydaje mi się, że nie ma.

 

 

Ten nowy zawodnik Jagiellonii z Kamerunu zrobił niezłe wrażenie.Akcja, gdzie minął 5 zawodników Zagłębia przy bramce Kupisza - piękna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małecki może jest cieniem zawodnika z zeszłego roku, ale obecnie na tle kolegów z drużyny jest wybijającym się piłkarzem, więc o czym to świadczy ?

Co do końcowych miejsc w tabeli to poczekajmy nasza liga jest mało przewidywalna. W zeszłym sezonie mało kto wierzył w mistrzostwo Lecha, jak wyglądała końcówka ligi, chyba nie muszę przypominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...