Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem, że zna klub jak Magiera, tylko tu pracował. Decyzja została podjęta i nasze wątpliwości nic na to nie poradzą. Jest niestety duża szansa, że eksperyment z Feio się nie powiedzie, ale ja jako kibic Legii zawsze trzymam kciuki za ten klub. Były już większe "eksperymenty" jak Klafurić czy Jozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Jednak największą jego wadą były ciągłe zmiany wśród stoperów, tam musi być stabilizacja.

Też tego nie rozumiałem. Obrona ciągle robiła błędy a Runjaic nie dał im zagrać w jednym zestawieniu choćby 3-4 meczów z rzędu. Co mecz jakby losował jakim składem w obronie wyjdą. To na pewno nie pomagało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał(a):

Nie napisałem, że zna klub jak Magiera, tylko tu pracował. Decyzja została podjęta i nasze wątpliwości nic na to nie poradzą. Jest niestety duża szansa, że eksperyment z Feio się nie powiedzie, ale ja jako kibic Legii zawsze trzymam kciuki za ten klub. Były już większe "eksperymenty" jak Klafurić czy Jozak.

Ricardo Sa Pinto  :) Albo jeszcze ten Albańczyk.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej lidze to widze że dzieją się nadal cuda. Zwalniają trenerów co osiągneli sukces z klubem tylko dlatego że nie idzie w paru meczach, a cyrk był w tamtym roku gdzie bodajże naraz Śląsk płacił chyba 3 trenerom, dwóm zwolnionym i jednemu zatrudnionemu. Jaka liga takie zarządy klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon to napisałem Tobie co mnie Bayern, tu chodzi o najlepszy Polski klub Legia Warszawa. Gdzie Mioduski nie wiem czy się zna na piłce, ale z tego co czytałem że zwolnili trenera nie tyle za wyniki co za jego wypowiedzi o transferach Legii, i konflikt z dyrektorem sportowym Legii.  Oto powody rewolucji w Legii. Piłkarze protestowali. "Josue albo my" 

Edytowane przez Piotrek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tymczasem... Sensacyjne ogłoszenie w sprawie Warty Poznań. Oczywiście "Poznańscy Zieloni" będą grać w Ekstraklasie, ale będą zgłosić jako miejsce rozgrywania spotkań... Stadion Miejski w stolicy Wielkopolski (czyli miejsce gdzie gra Lech Poznań)!

 

Powiem jedno: No to mamy NFL w wersji polskich stadionów piłkarskich. A dlaczego?  Bo Rams i Chargers grają na SoFi Stadium w Los Angeles, a nowojorskie drużyny Jets i Giants grają w Metlife Stadium w East Rutherford w stanie New Jersey. To i teraz Poznań ma swój stadion gdzie gra Lech i (jeśli się uda) Warta. To pierwszy taki przypadek? Odpowiedź brzmi: Nie wiem, choć się domyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to niech Warta się utrzyma w tej Ekstraklasie. Dzisiaj znowu przegrali z słabym Piastem, a na 4 mecze, które pozostały, 2 ostatnie to Legia i Jagiellonia. Może być ciężko z utrzymaniem.

Mam nadzieję, że tak się jednak nie stanie, bo jak już spadną do 1. Ligi to o nowym stadionie będą mogli zapomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy Lech zdoła zawalczyć o mistrza, mimo potknięcia się w meczu z Cracovią i zdobyciu tylko punktu ale myślę że z Ruchem Chorzów czy Koroną Kielce a nawet Legią mogą zdobyć po 3 punkty i gdyby np w następnej kolejce Jagielonia straciła punkty to jest szansa dla Lecha a co do Warty to mam nadzieję, że się drugiej poznańskiej drużynie utrzymać w Ekstraklasie. A co do Legii to mam  nadzieję, że do Europejskich Pucharów się nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2024 o 06:46, TomeQ38 napisał(a):

Jestem ciekaw czy Lech zdoła zawalczyć o mistrza, mimo potknięcia się w meczu z Cracovią i zdobyciu tylko punktu ale myślę że z Ruchem Chorzów czy Koroną Kielce a nawet Legią mogą zdobyć po 3 punkty i gdyby np w następnej kolejce Jagielonia straciła punkty to jest szansa dla Lecha a co do Warty to mam nadzieję, że się drugiej poznańskiej drużynie utrzymać w Ekstraklasie. A co do Legii to mam  nadzieję, że do Europejskich Pucharów się nie dostaną.

Już z Ruchem nie 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...