Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli potwierdzone na 100%, skoro ruszył casting. A problem z pierwszymi mistrzami można na wiele sposobów rozwiązać. Jeśli są dostępni ostatni to wziąć ostatnich, a jeśli nie to można np. zrobić pierwszy odcinek odcinkiem specjalnym z podwójną pierwszą rundą, czyli rozegrać ją 2 razy zapraszając 6 drużyn (po 3 na rundę) i zwycięzcom zrobić finał o mistrzostwo w rundzie finałowej. Albo wziąć zwycięzców innych programów Polsatu np. z jakiegoś talent show, reality show itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy „Awanturę o kasę" ponownie będzie produkować ATM Grupa bo od czasu likwidacji „Świata według Kiepskich" ta firma tworzy dla Polsatu tylko „Pierwszą Miłość" choć dawniej co drugi serial czy program w słonecznej telewizji był od nich. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekaw wielkiego powrotu teleturnieju 'Awantura o kasę", przede wszystkim czy teleturniej będzie emitowany na głównym Polsacie czy może na Tv4/TV6 i jak na Polsacie to czy w tygodniu w godzinach ok 16 lub 17 czy w soboty o 17.00 lub 18.00? Zastanawiam się jakie inne nowości w słonecznej tv będą bo mówi się o powrocie Fear Factor - Nieustraszeni ale to bardziej wiosną 2025r i ma być jesienią na Polsacie jakieś nowe relity show wojskowe, A jakie mogą być polskie premierowe seriale w Polsat na jesień 2024?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jesienią ma być „Malanowski. Nowe Rozdanie" stanowiący reaktywacje kryminalnego paradokumentu „Malanowski i Partnerzy" w którym to zmarłego aktora Bronisława Cieślaka zastąpi Andrzej Grabowski. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, TomeQ38 napisał(a):

A jakie mogą być polskie premierowe seriale w Polsat na jesień 2024?

Jeśli chodzi o prawdziwe seriale, a nie paradokumentalne gnioty, to jak na razie nic zbytnio nie wiadomo, choć nie zdziwiłbym się, gdyby na jesień wrzucono do emisji drugą serię "Sługi narodu". Jest ona już od paru miesięcy dostępna w Polsacie Box Go. Natomiast "Awantura o kasę" raczej będzie na głównej antenie, nie sądzę, żeby szykowano przenosiny do TV4, ani tym bardziej do całkowicie powtórkowej TV6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kirk napisał(a):

Jeśli chodzi o prawdziwe seriale, a nie paradokumentalne gnioty, to jak na razie nic zbytnio nie wiadomo, choć nie zdziwiłbym się, gdyby na jesień wrzucono do emisji drugą serię "Sługi narodu". Jest ona już od paru miesięcy dostępna w Polsacie Box Go. Natomiast "Awantura o kasę" raczej będzie na głównej antenie, nie sądzę, żeby szykowano przenosiny do TV4, ani tym bardziej do całkowicie powtórkowej TV6.

Najprawdopodobniej masz racje bo chociażby Press wskazuje że „Awantura o kasę" trafi do Polsatu. Co ciekawe według wspomnianego portalu początkowo do programu przymierzano... Filipa Chajzera ale ostatecznie postanowiono nie eksprymentować: https://press.pl/tresc/82321,polsat-wznawia-teleturniej-_awantura-o-kase_

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip Chajzer? Dziękujmy komu trzeba, że do tego nie doszło. Ten człowiek jest jednym z najbardziej antypatycznych, sztucznych do bólu i szukających atencji w polskim show-biznesie gdziekolwiek się tylko da, że ciężko to byłoby znieść.

 

3 godziny temu, Poland napisał(a):

Ciekawe czy „Awanturę o kasę" ponownie będzie produkować ATM Grupa.

Wystarczy wejść na stronę Polsatu i się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa, z jednej strony się cieszę, bo Awantura o Kasę była moim najbardziej ulubionym teleturniejem z dzieciństwa, z drugiej strony zastanawiam się, czy ta magia nostalgii w nowym wydaniu nie zostanie zniszczona. W każdym razie, czekam z niecierpliwością na pierwszy odcinek. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam mieszane uczucia. Też lubiłem ten teleturniej. Jednak jakiś czas temu natknąłem się na jakiś stary odcinek i szczerze mówiąc - jakoś już nie wciągało jak kiedyś. 

Mimo wszystko powrót cieszy. Zawsze to lepsze niż te wszystkie bikini reality. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 18:44, Kirk napisał(a):

Nie jest jej kontynuacja, bo te programy kompletnie się różnią zasadami i specyfiką gry.

Jak najbardziej jest to kontynuacja ponieważ zwycięzcy Życiowej Szansy zasiadali jako pierwsi mistrzowie w Awanturze o Kasę. Sam Krzysztof Ibisz o tym wspomniał w pierwszym odcinku. 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy. Sam Ibisz mówił że jest to sequel tamtego teleturnieju. 

Miodowe Lata też były na licencji zagranicznej, a Całkiem Nowe Lata Miodowe już były typowo polskie. Niczego to nie zmieniło w serialu. 

 

A co do formuły programu, to na pewno coś się zmieni bo trudno by mieli to robić w takich samych warunkach, chociaż bardzo takich zmian nie chcę.

Hostessa pewnie będzie inna.

Mnie jednak martwi czy będzie to samo studio, i czy rzeczywiście nie zatracą pierwotnego klimatu teleturnieju. 

 

Przypomnijcie też sobie jak wyglądały początkowo licytacje w Awanturze o Kasę. Przez pierwsze 8 odcinków drużyny licytowały bardzo ostrożnie, wręcz powoli i niemrawo. Dopiero później ten teleturniej rozkręcił się do takiej formy jaką znamy obecnie. Podejrzewam że teraz będzie (chyba) tak samo, więc trochę czasu minie zanim się oswoimy z tą odsłoną. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lannan napisał(a):

To nic nie znaczy. Sam Ibisz mówił że jest to sequel tamtego teleturnieju. 

Właśnie odpaliłem pierwszy odcinek "Awantury...", który jest dostępny na YT. Tam nie padło żadne zdanie o tym, że to miałby być sequel. Tak więc nie jest to kontynuacja i na tym możemy ten wątek zamknąć.

 

5 minut temu, Lannan napisał(a):

Miodowe Lata też były na licencji zagranicznej, a Całkiem Nowe Lata Miodowe już były typowo polskie. Niczego to nie zmieniło w serialu. 

Poza tym, że przestał być realizowany w teatrze, a zaczął być kręcony jak tradycyjny sitcom, tylko bez śmiechu z puszki, co wpłynęło dość mocno na odbiór serialu.

 

6 minut temu, Lannan napisał(a):

A co do formuły programu, to na pewno coś się zmieni bo trudno by mieli to robić w takich samych warunkach, chociaż bardzo takich zmian nie chcę.

Hostessa pewnie będzie inna.

Mnie jednak martwi czy będzie to samo studio, i czy rzeczywiście nie zatracą pierwotnego klimatu teleturnieju. 

Studio może być podobne albo inne, choć myślę że to jest bardziej szczegół. Hostessa na pewno będzie inna, jeśli program wraca po 2 dekadach. Zaś jeśli coś się zmieni w samej grze, to moim zdaniem pytania. Zapewne rozszerzy się pula seriali, jeśli zostaną kategorie serialowe. Myślę też, że kwoty, które można wygrać, wzrosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...