Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat, mógłby też pokazać różne teleturnieje podczas wakacji! Awantura o kasę, Gra w ciemno itd. Jest tyle fajnych programów tego typu, które z chęcią byśmy ponownie obejrzeli! default_smile.png

Świat według Kiepskich niestety, najprawdopodobniej został właśnie w tym miesiącu zakończony. default_sad.png Jestem fanem tego serialu, i z chęcią zobaczyłbym go ponownie na głównej antenie, w postaci uhonorowania, uczczenia tych 23 lat! Takim wynikiem nie jest się w stanie pochwalić wiele polskich seriali! default_biggrin.png

Mam na myśli wszystkie, poprzednie serię, bo ta ostatnią nagrana, jeszcze niewyemitowana zobaczymy pewnie na jesien/zime, tak samo jak odcinek specjalny!









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, September77 napisał:

Polsat, mógłby też pokazać różne teleturnieje podczas wakacji! Awantura o kasę, Gra w ciemno itd

Jeszcze dodałbym program "Hugo", który nie jest emitowany już od ponad 13-stu lat, a co najciekawsze nie miał żadnej powtórki, chętnie bym zobaczył pierwsze wydania tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o seriale animowane, to powinni emitować kreskówki z NIckelodeon z polskim dubbingiem np. Pełzaki, Dzika rodzinka Thornberrych, Doug Zabawny, Hej Arnold!, Kotopies, Bobry w akcji!, nigdy nieemitowany All Grown Up!, Rocket Power, Harmidom, Wielkodomscy, Ren i Stimpy oraz Jimmy Neutron: mały geniusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Serial z Wołodymyrem Zełenskim w roli głównej okazał się prawdziwym międzynarodowym hitem. Cieszy się na tyle dużą popularnością, że Polsat zapragnął wykupić licencję na polski rynek. Tworzy jednak nową, rodzimą wersję. Pojawiły się kolejne szczegóły.

https://teleshow.wp.pl/sluga-narodu-nabiera-ksztaltow-polsat-kompletuje-obsade-6776809077889600a

 

Jednak Polsat nie żyje samymi paradokumentami, z tego powinno się cieszyć.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/edward-miszczak-polsat-nina-terentiew-odchodzi-emerytura
 

Według nieoficjalnych informacji Edward Miszczak miałby zastąpić Ninę Terentiew jako dyrektora programowego w Polsacie! Dla mnie zmiana na plus, bo jak widać już od dłuższego czasu Nina Terentiew nie potrafi wprowadzić do ramówki programu który miałby wysoką oglądalność i cieszył się dobrymi opiniami widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mtv napisał:

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/edward-miszczak-polsat-nina-terentiew-odchodzi-emerytura
 

Według nieoficjalnych informacji Edward Miszczak miałby zastąpić Ninę Terentiew jako dyrektora programowego w Polsacie! 

 

Oby to nie była prawda! Wedlug mnie Nina Terentiew, jest na dobrym miejscu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nieoficjalnym informacji dotyczących zastąpienia Niny Terentiew to mam wielką nadzieję, że Edward Miszczak (który by zastąpił Ninę Terentiew) pozbędzie się z Polsatu wszystkich paradokumentów, łącznie z tymi najpopularniejszymi. A przy okazji byłbym za przywróceniem kanałów: Muzyczny Relaks, On, Ona, Junior, Komedia i Filmax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Odnośnie nieoficjalnym informacji dotyczących zastąpienia Niny Terentiew to mam wielką nadzieję, że Edward Miszczak (który by zastąpił Ninę Terentiew) pozbędzie się z Polsatu wszystkich paradokumentów, łącznie z tymi najpopularniejszymi. 

 

Miszczak nigdy nie pozbędzie się paradokumentow, przecież to on ten gatunek sprowadził do Polski!!! Jeżeli to on zostanie dyrektorem programowym Polsatu to zobaczymy 2 razy więcej paradokumentow na kanałach Polsatu! On jako dyrektor programowy Telewizji Polsat to w tym momencie najgorsza decyzja!!!

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki paradokumentalny mają widownię to zostaną. Nie wiem po co to bicie piany w każdym wątku o tym samym. Macie chyba pojęcie jak działają stacje komercyjne i aż się dziwię że trzeba tu to tłumaczyć. Jest widownia to są reklamodawcy i są pieniądze. Czego tu nie rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pan Edward pojawi się w Polsacie oznacza to iż może blokować nowe sublicencje dla TVP S.A(chyba że dyrektor sportowy w Telewizji Polsat za to odpowiada?)

Może zostać zwiększona liczba paradokumentów oraz nie daj Boże zlikwidowane "Disco Gramy" na rzecz jakiegoś gatunku granego na Eska TV.

 

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Darek z Ozimka napisał:

@Ipo Tu nie chodzi o widownię i pieniądze z tego płynące, a chodzi tutaj o tzw. przesyt tego typu serialami.

Ale tylko w waszym odczuciu. Widzowie chcą to oglądać. I vo szefostwo ma pozdejmować te twory bo wy ich nie lubicie? No wasze narzekanie nic nie da. Gardzę serialami tureckimi, rosyjskimi itp. na antenach TVP, ale ma to widzów więc głupotą by to było zdejmować. Przyznaję to bez bicia. Kiedyś się znudzą i naturalnie znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Może zostać zwiększona liczba paradokumentów oraz nie daj Boże zlikwidowane "Disco Gramy" na rzecz jakiegoś gatunku granego na Eska TV.

 

Różnorodności muzyki na Polsacie nigdy za wiele. Też wątpiłbym w zwiększenie liczby paradokumentów według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...