Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzałem reklame Skazanego na śmierć na polsacie , było tam ze tylko na polsacie a dekoderze N też jakoś mam serie 4 Skazanego , przecież to fałsz , wolno im tak.?Jestem ciekaw dlaczego jak serial był popularny go przerwali , już dawno o nim zapomniałem / zobaczyłem ostatnie odcinki i 2 odcinki dodatkowe jeszcze przed przerwaniem na polsacie/.Reklama powinna zawierac prawde , a nie okłamywać ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uwierzyć, że kilka miesięcy po zakończeniu serialu, dopiero tutaj i teraz trafiłeś na info o zakończeniu? :|

Po jakim zakończeniu? Serial w Polsacie się jeszcze nie skończył a ten temat jest właśnie o Polsacie. Uważasz, że gdyby wszyscy wiedzieli jak się skończy to co tydzień 2 miliony widzów zasiadałoby przed ekranem? Odpowiadając wprost na Twoje pytanie: tak, tu i teraz - dzięki Tobie. Niech da Ci to do myślenia na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - nie ma pełnej umowy na wyłączność między ITI, a Paramount. W obecnych czasach wytwórniom niespecjalnie się opłaca zawieranie umów wyłącznie z jednym partnerem, zwłaszcza w dobie internetu i kanałów tematycznych. Inaczej sprawa ma się z serialami, bo te o ile w paśmie otwartym są w większości wyłączność na określony czas, o tyle w telewizji płatnej już nie. To zapewne wynik dedykowanych kanałów tematycznych należących do poszczególnych wytwórni, które wspomagają przede wszystkim siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - nie ma pełnej umowy na wyłączność między ITI, a Paramount. W obecnych czasach wytwórniom niespecjalnie się opłaca zawieranie umów wyłącznie z jednym partnerem, zwłaszcza w dobie internetu i kanałów tematycznych. Inaczej sprawa ma się z serialami, bo te o ile w paśmie otwartym są w większości wyłączność na określony czas, o tyle w telewizji płatnej już nie. To zapewne wynik dedykowanych kanałów tematycznych należących do poszczególnych wytwórni, które wspomagają przede wszystkim siebie.

ITI ma zupełną wyłączność na Paramount. na premiery po kilku latach filmy z tej wytwórni mogą być pokazywane w telewizji otwartej, Canal plus ma wyłączne prawa do Fox I Universal a jakoś filmy z tych wytwórni też jakoś są pokazywane po latach w tv otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uwierzyć, że kilka miesięcy po zakończeniu serialu, dopiero tutaj i teraz trafiłeś na info o zakończeniu? :|

Po jakim zakończeniu? Serial w Polsacie się jeszcze nie skończył a ten temat jest właśnie o Polsacie. Uważasz, że gdyby wszyscy wiedzieli jak się skończy to co tydzień 2 miliony widzów zasiadałoby przed ekranem? Odpowiadając wprost na Twoje pytanie: tak, tu i teraz - dzięki Tobie. Niech da Ci to do myślenia na przyszłość.

Kolego nie powiesz że błedem był przerwanie serialu gdy był u szczutu popularnosci , a do polsatu po co pokazują 7 sezon CIS MIAMI jak nie pokazywali 6 ? / po 5 przeskoczyli na 7 / Już ci odpowiem bo na Axn bedzie leciał od 4 marca 8 sezon.Serial był popularny , niepotrzebnie go przerwali . Kolega wyraził swoją opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwanie "Skazanego na śmierć" było wielką głupotą. Kiedy serial był na szczycie mieli dużą oglądalność a teraz dużo osób obejrzało resztę odcinków w internecie. Warto by jednak nie zdradzać jak się skończył bo pewnie kilka osób czeka na kolejne odcinki w Polsacie, np. ja. Nie wyemitowanie 6. sezonu CSI to już kompletny absurd i robienie z ludzi idiotów. To, że AXN będzie emitował 8. sezon to nie usprawiedliwienie. Mogliby śmignąć 7. sezon w miarę szybko gdyby serial był częściej niż raz w tygodniu. Polsat sobie pogrywa z widzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zrobił sobie wielotygodniową przerwę, niczym w amerykańskich stacjach. Z tym, że u nas takie pauzy w nadawaniu seriali są niezwyczajne. U nas seriale puszcza się z reguły tydzień po tygodniu, nie rozciaga się 22 odcinków na 35 albo więcej tygodni.

Moim zdaniem strzelili sobie w nogę takim posunięciem. Na pewno wiele osób przegapi powrót premierowych epizodów i całkiem przestanie je oglądać w Polsacie. Rozumiem dłuższą przerwę między kolejnymi sezonami, ale między poszczególnymi odcinkami raczej nie, jeśli jest to emisja w polskiej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mieli obejrzeć obejrzeli przed emisją na jesieni. A reszta obejrzała i obejrzy w Polsacie. A że przerwa była to normalne. Przecież okres styczeń - luty jest ubogi w nowe kontrakty reklamowe. Tak samo jak lipiec - sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest głupi. Dobrze wie, co robi. Być może przerwali jego emisję, bo wyniki nadl są satysfakcjonujące? Chociaż początkowe odcinki miały ok. 7 milionów widzów, te emitowane jesienią miały ok. 20% udziału w rynku i Polsat nadal zarobił i zarobi jeszcze na reklamach.

Nie myślcie też, że wszyscy którzy oglądają telewizję, interesują się nią tak, jak my. Przykład: gdyby nie wy, ja nie wiedziałbym, że stacja mająca słoneczko w logu opuściła jeden sezon CSI:Miami, a tymbardziej tacy, którzy nie mają nawet dostępu do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokaze 6 serie w wtorki CSI MIAMI/, teraz leci 5/ , pokazują dwutorowo jak tvp dr Housa w jeden dzień 3 sezon a w drugi 5 sezon , przskoczyli bo chcą być na czasie w USA konczy się 8 seria , którą od 4 marca pokazuje AXN a polsat od jesieni zapewne lub od wiosny.Ciekawy przypadek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...