Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że nie dojdzie do zamknięcia Polsatu. Gdyby do tego doszło, to byłyby większe protesty, niż obecnie się dzieją pod Sejmem RP.

 

Będziesz bronił paradokumentów (bo one wypełniają min, połowę programu tej stacji) i tych żenujących discopolowych wydarzeń oraz pseudorozrywkowych "hitów" dla ubogich? Gratuluję...

 

 

A kanałom rzekomo informacyjnym to już dawno powinny być odbierane koncesję za ...brak informacji. Jest tylko polityka a właściwie tylko pokazywanie burd, kłótni , idiotycznych wypowiedzi z serwisów społecznościowych i robienie z tego przekazu dnia. ŻENADA

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja kiedyś wogóle broniłem paradokumentów?. Ja nie bronie paradokumentów, które w Polsacie na chwile obecną zajmują ponad 10 godzin i 20 minut czasu antenowego, w dni powszednie.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem mamy mały skandalik z "Naszym nowym domem" w tle: https://finanse.wp.pl/telewizja-remontuje-im-domy-skarbowka-oglada-i-przychodzi-po-pieniadze-6145132430485633a?src01=6a4c8&src02=facebook_wp

Rzecz jasna chodzi o fiskus z którym to Polsat zostawia uczestników programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont i wszelkie dobra które od kogoś dostajesz to nic innego jak darowizna tyle że w formie rzeczowej oczywiście obarczona podatkiem - Przekonany byłem że Polsat podatek w tej produkcji wzioł na siebie a tu widać że nie dopilnowali tematu..... Przecież w tym kraju nawet jak matka czy syn przekażę nam dukaty a my nie zgłosimy tego do skarbówki to fiskus z pewnością się tym zainteresuje jeśli ma na to jakiś kwit. Swoją drogą cieszmy się że nie mamy w RP podatku kastracyjnego o którym mowa w ostatnim akapicie cytowanego artykułu :P

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podobno" podaj źródło tych rewelacji FISKUS to nie samobójca - choć zjechaliśmy niemiłosiernie z wątku TV Polsat to "w życiu są pewne tylko dwie rzeczy: śmierć i podatki". Wszak darowizna to dochód. Dlatego powtarzam dziwi mnie że sami autorzy programu nasz nowy dom nie pomyśleli o problemach ludzi otrzymujących taką usługę...... teoretycznie nawet prezenty ślubne itd. powinniśmy zgłosić do opodatkowania a tu FISKUS ma dowód w postaci emisji przekazania darowizn w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz podobno miało już chyba nie być podatku od darowizny :)

Dalej istnieje. Oczywiście zlikwidowano go częściowo, ale tylko dla I grupy podatkowej czyli dla najbliższej rodziny, czyli np. ojciec daje synowi samochód i trzeba to zgłosić do urzędu skarbowego w ciągu 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 19:20 Paulina Chylewska zadebiutuje w Polsacie jako prezenterka w Sporcie po Wydarzeniach.

https://www.instagram.com/p/BWrQrFEARYg/

Ciekawe czy wzorem swojej dawnej pracy w TVP1 będzie oprócz sportu zajmowac się też rozrywką i programami typu talk show - to też bowiem nieźle jej wychodziło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie idź do przodu - i tak na dzień dobry od razu dostała prowadzenie serwisu sportowego w głównym Polsacie, a nie np. tylko fleszy w Polsat Sport News (chociaż możliwe, że tam także się pojawi), co jest już czymś. Jak Terentiew uzna, że Chylewska będzie nadawała się na gwiazdę Polsatu, to tak też uczyni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie idź do przodu - i tak na dzień dobry od razu dostała prowadzenie serwisu sportowego w głównym Polsacie, a nie np. tylko fleszy w Polsat Sport News (chociaż możliwe, że tam także się pojawi), co jest już czymś. Jak Terentiew uzna, że Chylewska będzie nadawała się na gwiazdę Polsatu, to tak też uczyni. ;)

Prawdopodobnie już tak uczyniła zapraszając ją do udziału w Tańcu z Gwiazdami. Nie zdziwię się zatem jak już wkrótce (najpóźniej od Sylwestra) zacznie prowadzic eventy i programy rozrywkowe w Polsacie. W koncu w Polsacie już tak robi Jerzy Mielewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować, że wczoraj w "Wydarzeniach" było bardzo dużo polityki, a w weekend miało jej nie być. Zapowiedzi swoje, praktyka swoje.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zapowiedzi to już tak gdzieś z tydzień albo dwa tygodnie temu się zdezaktualizowały. Cóż... ja się tego spodziewałem, ale nie myślałem że to się stanie miesiąc po wprowadzeniu nowej formuły, obstawiałem raczej przyszły rok, jeśliby w ogóle ta formuła dotrwała do tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować, że wczoraj w "Wydarzeniach" było bardzo dużo polityki, a w weekend miało jej nie być. Zapowiedzi swoje, praktyka swoje.

Warto również odnotować, że nikt nie przewidział, że emocje związane z pewną sprawą nasilą się do aż takiego stopnia. Pewne wyjątki można wybaczyć i zrozumieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...