Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 sierpnia (piątek) i 13 sierpnia (sobota) o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat i o godzinie 23:15 na Disco Polo Music będzie "Disco Pod Gwiazdami" w Stężycy. Będzie m.in. jubileusz zespołu Boys. Koncerty poprowadzą: Karolina Szostak, Maciej Dowbor i Michał Koterski.

 

Podczas pierwszego dnia festiwalu scena należeć będzie do polskich muzyków. Oto oni: Boys, Feel, Top One, Tercet Egzotyczny, Eleni, Papa D., MiG, Classic, Fun Factory (wyjątek zagraniczny), Antek Smykiewicz, Paula, Bartek Wrona, Szymon Wydra & Carpe Diem, Michał Milowicz, Top Girls, Musicloft.

 

W sobotę festiwalową sceną zawładną artyści zagraniczni. Wystąpią: LayZee aka Mr President, Captain Hollywood Project, Eruption, Alexia, Fly Project, Francesco Napoli, Velvet, Amna, Corona, Masters (wyjątek), Nowator (wyjątek), Happy End.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten pierwszy tak bardzo od DP nie odbiega, ale również nie jestem zachwycony takim mixem. Polsat tak jakby chciał, ale bał się zrobić imprezę ze 100% DP. CO prawda była Kobylnica, alw tam kilka zespołów w kółko. Przecież kiedyś było inaczej. Jestem przeciwny mieszaniu gwiazd DP z innymi, chyba, że jest jakiś ranking najpopularniejszych utworów. Wtedy pomijanie go jest niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią w Polsacie będzie emitowany program kabaretowy na żywo - w przerwie dzisiejszego ''Kabaretobrania w Zielonej Górze'' pokazano zapowiedź, w którym każdy odcinek będzie miał inny temat przewodni. Informacje o tym potwierdził także na FB Kabaret Smile.

 

Program kabaretowy na żywo będzie emitowany w niedzielę.

 

EDIT: Program będzie nosił tytuł ''Kabaret na żywo'', w którym w każdym wydaniu programu pojawi się inny gospodarz, inny temat i goście specjalni (formuła podobna jak w ''Dzięki Bogu Już Weekend''):

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8303

 

Jeśli chodzi o ''Kabaretobranie w Zielonej Górze'' to Paulina Sykut-Jeżyna chyba jest przeziębiona, bo ma chrypkę.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to aż takie istotne nie jest jak news, który podał @Frontowiec. Powiedziałbym nawet, że to żaden news wobec poprzedniego, bo paradokumentów w Polsacie jest zdecydowanie za dużo. Jeden zdjęli, dwa nowe wrzucają... kiedy to się skończy?

 

Co do tego programu kabaretowego, to możliwe że będą tam występować artyści, którzy obecnie nie pojawiają się w Telewizji Polskiej. Ciekawe, jak to wyjdzie? Na pewno Polsat będzie mógł pozwolić na więcej w takim programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmują najlepszy swój produkt, czyli "Malanowskiego" , choć myślę,że jak będą dwa nowe to coś musi spaść, albo "Dlaczego Ja??" lub "Trudne Sprawy". Po Malanie zostaną wspomnienia i komplikacje internautów. Żegnaj Bronku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie wszystkich paradokumentów, ale niestety na to się nie zanosi. "Malanowskiego" mi nie szkoda, nadszedł na niego czas, wspominać go miło nie będę (zresztą w Ipli chyba są wszystkie odcinki tego tworu, więc jak komuś się to podoba to niech ogląda do znudzenia), zresztą już nawet przeczuwałem, że powinien zejść z anteny, bo to wtórny serial.

Mam nadzieję że @wislok zły nie będzie na moją opinię, do której mam prawo :)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirku mogłeś już sobie darować :) Wolałbym nowości sobie pooglądać. Tak poważnie sam Malanowskiego oglądałem bardzo sporadycznie od kilku lat. Mam swoje ulubione odcinki, do których czasami faktycznie wracam. Pamiętam Wielką sobotę i oglądanie "Malana" o 1:30 (właściwie Wielka Niedziela)  No cóż Marta była i jest wspaniała :) Po jej odejściu serial sporo stracił, Lucińska to już nie to. Szkoda,że większej kariery aktorskiej nie zrobili aktorzy pełną gębą czyli Magdalena Rembacz i Tomasz Mendes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszędzie są gorsze i lepsze produkty. Gorszy zapewne zastąpi lepszy. Pomyśleć,że niedawno był jubileusz 800 odcinka Malana. 

Kabaretowanie warto obejrzeć, bo jest Sykut chyba najładniejsza kobieta w ciąży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie "Malanowskiego i Partnerów". Będzie się wspominać.

 

W piątek premierę miał spot promujący jesienną ofertę programową Polsatu. Tutaj filmik:

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8305

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ratunek 112 - czy tytuł, jak i fabuła mi nie przypomina serialu Na sygnale? Wszystko tak jak w serialu Dwójki. Tylko pojawi się lektor i więcej setek. W "Na sygnale" TVP2 są też setki, ale ich mało i mają wymiar edukacyjny.

 

No cóż. Kiedyś minie moda na paradokumenty. ;) A na razie jest, jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...