Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda ktoś może ten nowy hit Polsatu czyli Super Dzieciaka? Moim zdaniem ten program wygląda na tyle sympatycznie że to on a nie "Celebrity Splash" prędzej ostanie się w ramówce Polsatu.

No obejrzałem kawałek, i jak na razie chyba najlepsze te skrzypiaczki, co Michaela Jacksona zagrały. :-P Szkoda tylko, że Smooth Criminal... Poważnie, Jackson nie miał innych piosenek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, dokładnie. Wszyscy od siebie kopiują. :D Apropos Kiepskich, ja nowych odcinków nie lubię przez Jolasię. Jej teksty, charakter i traktowanie "Cyca" mnie ogromnie drażnią. :) Ale i tak można obejrzeć.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem zastanawiam się kto poprowadzi Sylwestra w Polsacie - w moim odczuciu może być tłoczno po stronie żeńskiej bo przybyły dwie nowe kandydatki czyli Agnieszka Kaczorowska i Katarzyna Andukowicz ale znając życie Polsat pewnie wystawi je obie z całą flotą swoich prowadzących.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego Superdzieciaka przez parę sekund i wreszcie tego typu program ma on normalne oznaczenie wiekowe (tj. bez graniczeń), a nie jak TVN daje 12+.

W jury jeden z braci Kwiatowskich, drugi bierze udział w "Twoja Twarz Brzmi znajomo" :P Cała rodzinka aktywna w Polsacie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma:

Średnio 10,3 mln widzów oglądało w Polsacie i w Polsacie Sport niedzielny mecz eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej, w którym Polska pokonała Irlandię 2:1. To był najlepszy wynik oglądalności spośród wszystkich spotkań naszej reprezentacji w eliminacjach do Euro 2016.

 

Spotkanie Polska-Irlandia transmitowane było w niedzielę 11 października br. na antenach Polsatu i Polsatu Sport między godz. 20.35 a 22.42. Transmisja na głównej antenie zgromadziła średnio 9,16 mln widzów, co przełożyło się na 51,25 proc. udziału w grupie 4+ i 55,88 proc. udziału w grupie 16-49. Z kolei w Polsacie Sport mecz śledziło 1,13 mln osób przy udziale wynoszącym odpowiednio 6,34 proc. i 6,20 proc.

 

Łączna widownia spotkania wyniosła zatem 10,29 mln osób, a sumaryczny udział obu stacji je nadających to 57,59 proc. w grupie 4+ i 62,08 proc. w 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu wirtualnemedia_pl.

źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rekord-eliminacji-do-euro-2016-ponad-10-mln-widzow-meczu-polska-irlandia

 

Czyli, na Polsacie wczorajszy mecz oglądało dokładnie 9,16 mln ludzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent był pokazany w trakcie transmisji. Gdzieś tak na początku. Jeżeli dla jego zwolenników to za mało, to niech sobie założą jakieś prywatne ołtarzyki w domu z jego podobizną. Albo przełączą na TV Republikę, tam jest go pełno. Nie ma to jak bzdurna histeria. Jakich czasów dożyłem? Ludzie tęsknią za propagandą polityków w mediach. :crazy:

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Polsat "podpadł" nowemu prezydentowi :crazy:

 

 

W transmisji Polsatu za mało prezydenta Dudy?

http://wyborcza.pl/1,75478,19011626,polityczna-histeria-po-meczu-polska-irlandia-w-transmisji-polsatu.html#MTstream

Z tego artykułu wynika,,że Polsat podpadł części telewidzów,a nie Prezydentowi. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Polsatu, o całej sprawie dowiedziałem się z twego postu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie teraz, czy oni są na pewno normalni? Z każdej najzwyklejszej sprawy potrafią zrobić problem, nieraz wręcz piekło medialne. Ale na szczęście media się zreflektowały dziś. Stanęły na baczność i pokazują Dudę w szatni z piłkarzami. Już to widziałem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście mało razy pokazano Prezydenta w trakcie transmisji na Polsacie, ale za to w internecie po meczu było bardzo głośno o jego "wtargnięciu" do szatni w czasie fety. Polecam konto na FB naszej Głowy Państwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliło mnie impreza na całego,a tu nagle cisza, okazuje się,że wszedł Prezydent do szatni :) Gwiazdy światowego formatu,ale jak przychodzi świętować to tylko przy polskim DP  :)

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, to jest przeginka. Robić raban o to że nie pokazano prezydenta tyle razy ile by niektórzy chcieli? Przecież to był mecz, a nie relacja ze święta państwowego na placu Marszałka. A co do tego że nie pokazano niby scen radości w szatni - jasne że były, kilkukrotnie powtarzały to wszystkie stacje informacyjne i nawet nie cięły zbytnio tego materiału. Widać, doczekaliśmy się nowego rodzaju paranoi.

  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...