Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi nawet o wypowiedzi prowadzącej czy ekipy remontowej. Trochę mi zajechało "Trudnymi sprawami". Rozumiem, że większość osób w programie w życiu nie występowało przed kamerą, ale wszyscy sprawiali wrażenie kiepsko wyuczonych swoich kwestii, a nie improwizujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pewnie w Polsat Sport News, który jest otwartym kanałem
W PSN też nie ma nic w EPG związanego z F1, jedynie w PSE. Wie ktoś czy kwalifikacje też mają obowiązek pokazać w otwartym kanale czy tylko wyścig?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziwisz się? Bez Kubicy, to już nie to samo. Gdyby od początku nie było w niej żadnego Polaka, to pewnie żadna TV w Polsce się tym nie zainteresowała - podobnie jak mnóstwem innym dyscyplin.

hmmm jak nie było Polaka w F1 to prawa miała Polonia1 w latach 94-95, Cyfra+\Canal+ w latach 97-2002, TV4 w latach 2004-2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy były teraz jakieś zmiany w tej kwestii tego nie wiem . ;)

Tak były i najprawdopodobniej przymus puszczania kwalifikacji i wyścigu w otwartej TV już nie istnieje.

We Francji w ogóle nie ma F1 w otwartej TV (całość ma Canal+), a we Włoszech i Wielkiej Brytanii jest tylko połowa wyścigów (całość na Sky Italia/Sky UK).

Bernie dopiął swego i można powiedzieć, że szeroko dostępne transmisje "spopularyzowały" sport. Teraz będzie od tej popularności odcinał kupony.

 

Polsat pewnie rozwija swoją strategię "tego nie zobaczysz w bezpłatnej telewizji naziemnej". Szkoda, że nie dodali: "ale zobaczysz w bezpłatnej telewizji satelitarnej" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"GHS" nie upadło. A więc czym się wykazali przed Polsatem, że ostatniego ich programu nie zdjęli z anteny?

Widocznie zaproponowali lepsze warunki. Bo w nocy i tak ciężko by było zapchać czymś co przyniesie większy zysk. W dodatku ten program co był w TV4 teraz będzie emitowany w Polonii 1 pod nazwą ''Łowcy nagród'' zamiast Telemediowskiej węgierskiej ''Łatwej kasy'' tenprogram GHSu będzie. Podobno ma być to samo co było w TV4. Te same prowadzące i studio http://serwis.interactiveworld.pl/?p=2165

 

Ale to i tak duża degradacja. Ze stacji Polsatu, czyli TV4 do Polonii 1 to normalnie koń by się uśmiał :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież godziny magazynów sportowych czy transmisji I ligi można przesunąć. Także nie jest powiedziane,że mecz, który by transmitowali z SerieA to taki, który kolidował by im z F1,tak by ustawili ramówkę i taki mecz wzięli by wszystko zmieścić. Jednak ta teoria jest zbyt daleko posunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o F1 będzie się toczyła między NC+ i CP (tak myślę). TVP nie ma pieniędzy na pokazywanie F1. Polsat chciał rozwiązać umowę w trakcie tego sezonu. Faworytem jak dla mnie jest NC+, chodź bardziej chciałbym żeby pozostał Polsat, nawet gdyby zamknęli F1 do Polsatu Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć tą mini serię: https://satkurier.pl/news/91130/amerykan ... sacie.html Świetnie zrobiona, z doskonałą muzyką Hansa Zimmera.

Uwaga: polecam serial, nie dzieło religijne, a ludzie, którzy oczekują po nim świętego obrazu mogą być troszkę zawiedzeni, spojrzenie także przez pryzmat zwykłego człowieka. Rozumiem, że księga na podstawie której został stworzony nie jest dla wszystkich i szanuję to zdanie. Przyzwoita gra aktorska, muzyka jak wcześniej wspomniałem i scenografia przemawia za tym obrazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć tą mini serię: https://satkurier.pl/news/91130/amerykan ... sacie.html Świetnie zrobiona, z doskonałą muzyką Hansa Zimmera.

Uwaga: polecam serial, nie dzieło religijne, a ludzie, którzy oczekują po nim świętego obrazu mogą być troszkę zawiedzeni, spojrzenie także przez pryzmat zwykłego człowieka. Rozumiem, że księga na podstawie której został stworzony nie jest dla wszystkich i szanuję to zdanie. Przyzwoita gra aktorska, muzyka jak wcześniej wspomniałem i scenografia przemawia za tym obrazem.

 

Właśnie planuję oglądać ten serial. To dobrze, że światowa kinematografia nie odcina się jeszcze zupełnie od religii, co można było wnioskować po blokadzie filmu "Cristiada". Co do spojrzenia przez pryzmat zwykłego człowieka - tak się powinno opowiadać o wierze, najlepsi duszpasterze tak robią :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...