Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo Mamed Khalidov w spocie ale wątpliwe żeby KSW zrezygnowało z PPV...

KSW może będzie w otwartym Polsacie jeśli na gali nie będzie występował Mariusz Pudzianowski. Z tego co raz czytałem to właśnie dlatego gale są w systemie PPV by zarobić na walkach Pudzianowskiego a co według mnie nie ma sensu bo dostęp do gali wykupi z 40 tys osób a w Polsacie tą gale oglądało by ok. 3 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Polsat co sezon tłucze wciąż te same programy. Taka pozycja jak Must Be The Music na pewno wiele by zyskała, gdyby pojawiała się jej jedna edycja na rok. TVN tak robi ze swoimi propozycjami i dobrze na tym wychodzi. Co do jingla to jest nawet w porządku, ale dobrali tak oczywistą piosenkę, że faktycznie każdy będzie miał ochotę niedługo zwrócić treść żołądka jak po raz setny usłyszy to w reklamie a potem w radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot słaby jak mecze polskich zespołów w europejskich pucharach. Aż dziw, że reklamują tą ramówkę. Nic specjalnego w niej nie ma. Kto ogląda w ogóle tą stacje...

To generalnie nie jest zatem słaby spot. Mecze Legia-Steaua 2-2 (od momentu 0-2) Śląsk-CB 1-0 CB-Śląsk 3-3 Sevilla-Śląsk 4-1 (do czerwonej kartki dla Śląska) walka Piast-Karabagh 2-2 były dość dobre w wykonaniu polskich klubów, a zwłaszcza mecze Śląska z CB. Jedynie Lech Poznań się skompromitował w europejskich puicharach z polskich klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przepraszam ze ciągle o siatkówce udało mi się skontaktować z Pawłem Wojcikiem z Polsatu i zapytałem dlaczego meczów polek nie będzie w otwartym Polsacie i on mi powiedział ze nigdy nie było mowy ze mecze beda w otwartym to dlaczego bylo w początkowej ramówce? a zapytałem o siatkarzy powiedział ze niema takiej wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/105092-Mistrzost ... sacie.html

 

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn i kobiet będą sportowym wydarzeniem września w Telewizji Polsat. Jesienią widzowie otwartego Polsatu zobaczą także czwartą odsłonę MMA Attack. Do listopada kibice będą śledzić finisz tegorocznego sezonu Formuły 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać siatkarek nie będzie,co stoi w sprzeczności z powyższym, zacytowanym fragmentem - bełkot marketingowy i tyle

Siatkarzy raczej też nie, bo:

nie ma ich programie http://www.telemagazyn.pl/polsat/201309 ... o,cpr.html

a na dodatek mecze są w 3 dni weekendu o 20:00, gdzie Polsat emituje GTD i MBTM

 

 

Liczy się biznes - jak się KRRiT uwinie to następne ME beda musiały być w otwartej antenie jak zostaną wpisane na liste must carry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie było mowy o meczach siatkarek w otwartym - dobrze ci odpisał.

Polsat 3 tygodnie temu wydał nawet specjalny komunikat prasowy, że będą te mecze transmitować, a nie umieścili ich w ramówce, więc mijasz się z prawdą.

 

Gdzie można zleźć ten komunikat? Pewnie nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...