Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Rodzina zastępcza" wiecznie żywa. Wiele osób się denerwuje,ale fakt tak wielkiej ilości emisji tej produkcji w kanałach grupy Polsat świadczy ,że ta produkcja wciąż ma audytorium na zadowalającym poziomie dla pory emisji.

 

Skoro według ciebie Rodzina Zastępcza ma dobrą oglądalność to dlaczego ją zdjęli z anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rodzina zastępcza" wiecznie żywa. Wiele osób się denerwuje,ale fakt tak wielkiej ilości emisji tej produkcji w kanałach grupy Polsat świadczy ,że ta produkcja wciąż ma audytorium na zadowalającym poziomie dla pory emisji.

 

Skoro według ciebie Rodzina Zastępcza ma dobrą oglądalność to dlaczego ją zdjęli z anteny?

Tak jak napisał adrian349 i AtoMan format się wypalił , ekipa aktorska się wykruszyła i serial miał niezadowalające wyniki oglądalności w niedzielę w paśmie 17:45-18:50 więc zdecydowano o zakończeniu produkcji nowych odcinków. Jednak fakt,że np. na Polsacie 2 ten serial ma aż 7 emisji w ciągu jednego dnia , na ATM Rozrywka -3 i co chwilę wraca jako zapychacz ramówki do głównego Polsatu świadczy o tym,że serial nadal ma wierne grono odbiorców, którzy z chęcią oglądają archiwalne odcinki i to po parę czy pare naście razy. Dodam,że jak na Polsacie 2 inne seriale są nadawane rotacyjnie,to Rodzina Zastępcza jest nadawana cały czas bez żadnej przerwy w emisji. Myślę,że drugim takim serialem jest "Świat według Kiepskich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale nadają, gdyby nie nadawali, to nie mogliby być na MUX-4. :) Polska koncesja nie jest obowiązkowa, wystarczy spełniać zapisy decyzji rezerwacyjnej, co obecnie czyni wspomniane przez Ciebie Comedy Central. :) Będąc przy Polsacie to wystarczy spojrzeć na Polsat Film, który aby spełnić wymóg polskich produkcji, też powtarza polsatowskie seriale, bo polskich filmów praktycznie nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC nadaje ich mniej (czasowo), a i koncesji polskiej nie mają, a jakoś w prywatnym muksie polsatowym też są dostępni.

Mi się wydaje że mają jednak tak samo, popatrz na program TV na poniedziałek, tak produkcje polskie, w tym powtórki są w paśmie od 23:25 do 8:00, i jeszcze w dzień gdzieś tam ulokowali "Kasie i Tomka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeden fakt, włączyłem rano dziecku Polsat, ku zdziwieniu ukazała się znana bajka " Flinstonowie" oczywiście z lektorem bo jak :D Na końcu bajki sprawdzam w EPG co dalej poleci, i ku zdziwieniu znana bajka została ochrzczona przez Polsat jako Jaskiniowcy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innych stacji telewizyjnych potrafilibyście mi wymienić? Do głowy przychodzi mi tylko ukryta prawda

Kocham.enter oraz szpital także z TVN. Także Malanowski i Partnerzy są przez niektórych zaliczane jako paradokumentalny serial.

Finał PP w piłce ręcznej na Polsacie-to naprawdę zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...