Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, to tylko dokument. Uważam, że wepchnięto go jako zapychacz pomiędzy kolejnym sezonem NaJ. Polsat raczej nie będzie chciał już zarabiać na DP - przespał ten moment lub celowo nie chciał (2007-10). Krążą słuchy, że stacja Solorza ma zamir pokazać film o największej gwieździe DP - Millerze. Kiedy będzie emisja? Tego jeszcze nie wiadomo.

Już niebawem Sylwek. Wcale bym się nie obraził gdyby zaprosili zespół Weekend, który w tym roku wstrząsnął polską sceną muzyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Kevina sobie nagrałem i puszczę sobie w Wigilię. Może jeszcze nagram drugą część.

 

Jeszcze co do DP to Weekend - Ona tańczy dla mnie, ten hit grany był na wakacjach w klubach całej Europy. Zdecydowanie hit roku. Tego słuchają nawet moi koledzy, którzy DP nie znoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperium Disco Polo to jest program wzięty z anteny Polsat Play. Widać Polsat uznał,że tym zapełni sezon powtórkowy. Od wtorku powtórki Malana i dobrze, bo jak widzę nachalną reklamę Plusa to mnie szlak trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może kiedy i gdzie będą podane wszystkie filmy na grudzień ?

 

Już podaję.

 

zima_bajkowa3.gif

 

Filmy w Polsacie w grudniu 2012 roku:

Wydział zabójstw, Hollywood (2003) / Królestwo niebieskie (2005) / Transporter (2002) / Mr. Brooks (2007) / Funny Games (2007) / Byliśmy żołnierzami (2002) / Cudzoziemiec (2003)/ Granice wytrzymałości (2000) / Zaginiony skarb (2003) / Stracone dusze (2000) / Bandyci (2001) / 12 mężczyzn z kalendarza (2009) / Męsko-damska rzecz (2006) / Mąż idealny (1997) / Płytki facet (2001) / Co facetom w głowie siedzi? (2003) / Noc kawalerów (2006) / Wojak Churchill (2004) / Idź twardo: Historia Deweya Coxa (2007) / Szkoła uroku (2007) / Kevin sam w Nowym Jorku (1992) / Titanic (2-cz.) [1997] / Australia (2008) / 7 minut (2010) / Książę przypływów (1991) / Chłopaki na bok (1995) / Spalone mosty (2006) / Artur i zemsta Maltazara (2009) / Eragon (2005) / Delgo (2008) / Fałszywa dwunastka (2003) / Człowiek widmo (2000) / Zdarzenie (2008) / Jaskinia (2005) / Spisani na straty (2005) / Męska historia (2006) / Patton (1970) / Rocky Horror Picture Show (1975) / Purchawka (2007) / Artur i Minimki (2006) / Złota piłka (1994) / Pan i pani Smith (2005) / Prawdziwe kłamstwa (1994) / Hannibal (2001) / Dobry agent (2006) / Przynęty (2004) / Podniebni rycerze (2005) / Dzieci kukurydzy (2008) / Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy (2-cz.) [2000] / Ania z Zielonego Wzgórza: Nowy początek (2-cz.) [2008] / Koń imieniem Sylwester (1985) / Z księżyca spadłeś (2000) / Ekstremiści (2002) / Bracia przyrodni (2008) / Zgubiono - znaleziono (1999) / Moja macocha jest kosmitką (1988) / Randka w ciemno (1987) / Tootsie (1982) / Przypadkowy bohater (1992) / Wojna państwa Rose (1989).

 

Obrazek pochodzi ze strony: http://www.rotfl.com.pl.

 

Na dni 24, 25 i 26 grudnia nie ma jeszcze ramówki ani repertuaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie zobaczymy całej serii "Kevina". Zabraknie ,,Sam w domu - po raz trzeci" oraz "Kevin sam w domu 4". Jeśli Polsat zdecyduje się na emisję wszystkich czterech części, to zawsze emisja odbywa się nierównomiernie (,,Kevin sam w domu 4" - latem, zamiast po kolei w grudniu). Dziwne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, podejście jak każdej innej stacji. Klasyka to klasyka. Kiepscy stare odcinki powtarzane na okrągło oglądalność nadal super, a taka Linia życia nowość po jednym sezonie spadła z anteny. Ciekawe jak się ma oglądalność Przyjaciółek. Mi się serial ten podoba i mam nadzieję, że będzie kontynuowany. Z filmami to samo. Ludzie lubią oglądać to co już znają, a do nowości różnie podchodzą. Ja też tak mam. A wiadomo, że liczy się hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...