Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak dla mnie, jeśli oglądalność będzie słaba to Polsat przy kolizji transmisji F1 z innymi ważnymi wydarzeniami, puści F1 w Polsat Sport News. Po 1 to jedyny kanał, który im nie koliduje za mocno z licencją na nadawanie. F1 ma lecieć na darmowym , niekodowanym kanale i zasięgu ogólnokrajowym. Teraz ten sam status ma PSNews, bo niekodowany, zasięg jest, licencja krajowa, a to że w DVB-T, to nie argument bo większość największych krajów już tak nadaje.

I to mi się wydaje wielce prawdopodobny scenariusz, zresztą z siatkówką już tak zrobili,że przenieśli transmisje z Polsatu do Polsatu Sport News.

A co fascynującego jest w sporcie, w którym 22 gości biega za kawałkiem skóry i kopią się po kostkach?

Nigdy nie twierdziłem,że piłka nożna jest niesamowitym widowiskiem. Myślę,że fenomen futblolu polega na na tym,że można ją uprawiać właściwie niemal na całym świecie w przeciwieństwie do sportów zimowych i że wcale pieniądze nie są najważniejsze,że żeby zaistnieć nie trzeba pochodzić z bogatej rodziny,która będzie miała kasę na wyjazd i dalsze szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 interesuje się garstka osób. To samo można powiedzieć o żuzlu, ręcznej czy hokeju. Troche większą popularność ma siatkówka i koszykówka. Jednak to piłka nożna i tenis są najbardziej popularne. Każdy tydzień z Ligą Mistrzów to święto nie tylko w Europie. Człowiek tym żyje. MŚ to ogólnoświatowy szał na kibicowanie. ME to miesięczna przerwa na życie w Europie. Wszystkich interesuje tylko turniej. To samo można powiedzieć o tenisie (w troche mniejszym stopniu ). To Wielkim Szlemem człowiek żyje te 2-3 tygodnie. Cały świat ogląda 4 razy do roku zmaganie "największych" I to jest niesamowite. Te 2 sporty wprowadzają istny szał na świecie. W tych naszych trudnych szarych czasach piłka nożna i tenis to największy lek.

 

Oczywiście pomijam sprawe USA gdzie koszykówka, hokej i przede wszystkich football są mega popularne. Amerykanie żyją tym 365 dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 interesuje się garstka osób. To samo można powiedzieć o żuzlu, ręcznej czy hokeju. Troche większą popularność ma siatkówka i koszykówka. Jednak to piłka nożna i tenis są najbardziej popularne. Każdy tydzień z Ligą Mistrzów to święto nie tylko w Europie. Człowiek tym żyje. MŚ to ogólnoświatowy szał na kibicowanie. ME to miesięczna przerwa na życie w Europie. Wszystkich interesuje tylko turniej. To samo można powiedzieć o tenisie (w troche mniejszym stopniu ). To Wielkim Szlemem człowiek żyje te 2-3 tygodnie. Cały świat ogląda 4 razy do roku zmaganie "największych" I to jest niesamowite. Te 2 sporty wprowadzają istny szał na świecie. W tych naszych trudnych szarych czasach piłka nożna i tenis to największy lek.

 

Oczywiście pomijam sprawe USA gdzie koszykówka, hokej i przede wszystkich football są mega popularne. Amerykanie żyją tym 365 dni w roku.

To widzę,że mamy dużo wspólnego,trudno mi jednak rozst[beep]ć ile osób interesuje się F!,wydaje mi się,że dużo.

Owszem piłka jest najbardziej popularna ale tenis? no prosze Cie... Gdyby tak było to mecze leciały by w ogólnodostępnych kanałach,już siatkówka jest bardziej popularna od tenisa no i żużel i ręczna też

Trudno Lukaszks żeby ogólnodostępne stacje emitowały tenis,który trwa po kilkanaście godzin dziennie.Zresztą stacje ogólnopolskie mają bardzo sztywną ramówkę,a mecz tenisowy może trwać godzinę,ale równie dobrze 4-5,a czasem nawet 6,5h jak ostatni mecz finałowy w Australian Open. Inna sprawa to ewentualne opóźnienia danego meczu.Od pokazywania tenisa są stacje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja dodam, że Polsat Sport News ma większy zasięg niż Polsat w analogu (zarówno powierzchniowy, jak i ludnościowy). :)

A ten pan co to wysmarował to ignorant i szkoda czasu na jego [beep]ny. :) Zrobiłby lepiej, gdyby podziękował Polsatowi za transmisję w kanale ogólnodostępnym pomimo tego, że nie musiał tego robić, zwłaszcza że Polsat nie dostaje praw za darmo, a musi się na nie wykosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w kwietniu 2012 roku:

8 części prawdy / Afera poniżej zera / Akwamaryna / American Pie / Atrakcyjny pozna panią / Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy / Bruce Wszechmogący / Candyman / Czarownica / D.E.B.S. / Depresja gangstera / Doktor Dolittle 2 / Don Chichot / Faceci w czerni / Furia / Garfield ucieka z komiksu / Ghost Rider / Gliniarz z Beverly Hills 2 / Hudson Hawk / Jackass numer dwa / Jesse Stone: Śmierć w raju / Jumpin' Jack Flash / K2 / Karate na cztery łapy

/ Kod da Vinci / Koń wodny: Legenda głębin / Kręglogłowi / Krowy na wypasie / Krwiożercze wampiry / Książę / Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia / Magnolia / Maria Antonina / Mechanik / Melissa / Miliony Bailey'a / Mów mi Dave / Na fali / Na linii ognia / Na przedmieściach / Niebezpieczny człowiek / Niejaki Joe / Nieuchwytny / Nowe imperium / Odjazdowa randka / Okruchy dnia / Operacja świt / Opętanie. Powrót do domu / Pajęczyna Charlotty / Pakt milczenia / Pociąg z forsą / Prima aprilis / Protektor / Stopień ryzyka / Szczury / Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych / Terminator: Ocalenie / To musisz być ty / Uniwersalny żołnierz: Powrót / Wielka biała pięść / Za linią wroga / Zabić prezydenta / Zakładnik / Zgadnij, kim jestem? / Ziemskie dziewczyny są łatwe / Źródło.

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 8 i/lub 9 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby news od pana Radomskiego,ale geneza trafna:Sport został wypchany z Polsatu i z TV4. Jeśli dostosują się do nazwy kanału Polsat Sport News to już plusligi i innych wydarzeń nie obejrzy się na bezpłatnych,ogólnodostępnych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że Polsat Sport News ma większy zasięg niż Polsat w analogu (zarówno powierzchniowy, jak i ludnościowy).

Zasięg to jedno, a możliwość oglądania to drugie. Większość ludzi na NTC przejdzie zapewne dopiero w ostatniej chwili. Do tego PSN nie ma w Cyfrze+. Do tego kablówki, ale tam nie wiem jak wygląda sytuacja. Domyślam się jednak, że wszędzie go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News jest kanałem ogólnodostępnym i bezpłatnym. To, że nie ma go w Cyfrze i kablówkach to problem kablówek i samej Cyfry +. Wystawiam drut za okno i mam ten kanał więc mowa o słabej dostępności jest nieprawdą. Pan z natemat.pl jest niedoinformowany i pisze głupoty, poziom dziennikarstwa jak ze studenckiej gazetki. Ktoś powie, że NTC nie każdy jeszcze ma. Czyja to wina? Polsatu? Polsat zrobił co mógł i dał kanał na prawie całą Polskę. Reszta w rękach widzów. Czy mecz jest w Polsacie czy w Polsacie Sport News - wszystko jedno. Za rok każdy się z tym zgodzi jeśli nawet teraz jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakoś po Nowym Roku pamiętam leciał w Wstawaj gramy też zespół Boys, a dokładnie kawałek Szalona zarejestrowany podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Czasem się to zdarza i dobrze jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten serial akurat taki średni moim zdaniem. Nie śmieszył mnie zbytnio. A teraz chyba po raz nie wiem, który go będą powtarzać. I tak co rok. Niedługo pewnie Miodowe lata znowu wypuszczą, ale to akurat lubię. Z tych powtórek to chciałbym w te wakacji, aby Polsat emitował ponownie Świat według Bundych, bo w poprzednie wakacje nie było emisji, a serial zacny. A ta Rodzina zastępcza to już naprawdę mocno mi się przejadła. To chyba leci non stop od kilku lat, tylko o różnych porach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I kto tu rzadzi" serial mierny tez przyznam ale "Miodowe lata" jak najbardziej lubie udany serial. "Rodzina zastepcza" tez sie mi przejadla,a szczegolnie te nowe odcinki to juz masakra. Aco do "Swiata wg. Bundych" to chyba na polsacie play lecialo w tamte wakacje ale nie jestem pewien. I jeszcze dodam ze swiat wg. Kiepskich spadl juz na psy lepiej niech nie kreca nowych odcinkow. Dopiero jak wlacze na polsacie 2 to czuje sie prawdziwe perypetie bohaterow.. Stare sa lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma seriale, które przynajmniej raz na rok musi powtórzyć. "I kto tu rządzi", "Miodowe Lata" - bo o Kiepskich czy "Rodzinie..." to żal mówić. Żeby przez 10 lat w koło Macieju pokazywać to samo (i to jeszcze często o tych samych porach)?! Stacja ma przepastne archiwa (rok temu były powtórki "Dziupli Cezara" na przykład) i sięgnięcie nieco głębiej co jakiś czas nie powinno zaszkodzić. Ktoś zliczył, ile to już razy mogliśmy oglądać, jak Ferdek rozprawia o sensie życia? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja niektóre odcinki widziałem już nawet po kilkadziesiąt razy. Ale przyznam, że dalej mnie te odcinki śmieszą. Ten serial jest po prostu genialny. Nowy sezon słaby jak wszystkie Yoki, ale trzeba przyznać, że ten sezon nie jest najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się jubileuszowy 400. odcinek serialu „Malanowski i partnerzy”. Z tej okazji Bronisław Cieślak i Anna Lucińska opowiedzą o pracy detektywa. Oglądajcie „Się kręci na żywo” w sobotę o 10:45

Szkoda,że Anna Lucińska,a nie np. Marek Krupski, Magdalena Rembacz czy Tomasz Mendes,już o Marcie Leleniewskiej nie wspominając. Bo Ania w "pracy detektywa" ma niewielkie doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...