Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I każdy film, nawet "Mega Hit", dostawałby lanie od "Wiadomości" na Jedynce. Czymś trzeba wypchać ramówkę do 20:00 - a po co się wysilać? Jakiś "serial paradokumentalny", a w ostateczności kolejna powtórka "Kiepskich" da radę - i tak nikt nie oczekuje znakomitych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jest ok - przesadą jest świąteczna muzyka w supermarketach już w listopadzie. W Polsce okres świąteczny kończy się dopiero dziś, więc jest jak najbardziej ok.

Znam pojęcie "przedświąteczny" a nie "poświąteczny". Poza tym patrz - poza tym księża już chyba wszystkich oblecieli, więc choinki są dawno rozebrane, więc dawno mamy po świętach. Polsat jak zwykle ma opóźniony zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi się wydaję, że pozostaną do wiosny, a właściwie jakoś początku marca, kiedy Polsat zaprezentuje swoją wiosenną ramówkę. Narazie mi się podoba tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna 2012 w Polsacie będzie wyglądała tak:

 

-Nie będzie nowego programu o 19:30, a zamiast tego będą wciąż emitowane powtórki ''Świat Według Kiepskich''

-Nowy program ''Go to Dance: Tylko Taniec''

-W Sobotę 3 Marca rusza ''Must by the Music tylko Muzyka''

-Nowe Odcinki ''Świat według Kiepskich'' W Środę 7 Marca o 20:00

-Kontynuacja Programu ''Państwo w Państwie'' W Niedzielę o 19:30

-Nowe Odcinki seriali:

-Trudne Sprawy (Poniedziałek-Piątek 14:45)

-Malanowski i Partnerzy (Poniedziałek-Piątek 16:30)

-Dlaczego Ja? (Poniedziałek-Piątek 17:00)

-Pierwsza Miłość (Poniedziałek-Piątek 18:00)

-Pamiętniki z Wakacji (Od Soboty 3 Marca o 17:45)

-Hotel 52 (Od Czwartku 1 Marca o 21:00)

-Szpilki na Giewoncie (Od Czwartku 1 Marca o 22:00)

 

Premiery Filmowe:

-2012, Anioły i Demony, The International, Underworld: Bunt Lykanów, Księga Ocalenia, W Dolinie Elah, Amerykańskie Ciacho, Kick-Ass, Sezon na Misia 2

 

Premiery Sportowe:

-Formuła 1, Liga Mistrzów UEFA, KSW

 

źródło: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem,że "Kiepscy" mają taką świetną oglądalność. W takim razie nie dziwi mnie decyzja Polsatu o dalszej emisji powtórek . Z końem Lutego kończą się odcinki "M&P" z udziałem Marty Leleniewskiej na antenie zarówno Polsatu jak i Polsatu 2.Jak dobrze,że jest ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu żadnego dobrego serialu z USA. Nie rozumiem tego. Wałkują ciągle to nudne CSI i Bones, a w USA pojawiło się w ciągu ostatnich 2 lat wiele znakomitych seriali jak American Horror Story, Homeland, Hell on Wheels czy choćby Revenge. Ale nie, lepiej dalej puszczać nudne CSI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do Kiepskich to osobiście cieszę się, że dalej będą lecieć. Te starsze odcinki naprawdę ogląda się znakomicie nawet wiele razy. Za to niestety będą też i nowe odcinki, które wiemy na jakim stoją poziomie od jakiegoś czasu. Jak dla mnie to kontynuacja Kiepskich coraz bardziej psuje ten kultowy serial komediowy. A stare odcinki u mnie w domu wszyscy oglądają codziennie o 19:30, więc nie dziwię się, że oglądalność jest wysoka. Jak nie mają co dobrego wymyśleć, to lepiej żeby Kiepscy pozostali niż tworzyć kolejne dno w stylu Linia życia.

 

Dzisiaj w Polsacie o 20:00 jeden z lepszych filmów wojennych - Helikopter w ogniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Taniec - emisja w piątek.

 

Tylko Muzyka - emisja w niedzielę,ale mogliby dać o 21 po Ranczu.W radiu coraz częściej grają przebój Macieja Czaczyka,poza tym program wypromował takie zespoły jak Enej czy Rotten Bark.

 

A kogo wypromował X-Factor ?

1 Maja Sablewska

2 Czesław Mozil

3 Gienek Loska

4 Michał Szpak- jego 5 minut już się skończyło i mam nadzieję że nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Show nie ma ustawić artysty na całe życie. Ma po prostu mu pomóc w rozwoju dalszej kariery, to,że ktoś nie jest na okładkach mediów czy w TV to nie oznacza,ze program był zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki serialu "Malanowski i Partnerzy" od 27.02. Generalnie nowy sezon w Polsacie rusza od Marca,ale widać,że ze względu na to,że Malanowski jest nadawany od Poniedziałku do piątku to zdecydowali się zacząć emisję już pod koniec lutego ,bo 1 marca to czwartek. Zresztą to samo tyczy się "Dlaczego ja?"i "trudnych spraw". Czyli odcinki z Martą do 24.02 na Polsacie,na Polsacie2 do 29.02. Później już Luta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w marcu 2012 roku:

7 sekund / Amatorzy sportu 3 / Asterix podbija Amerykę / Bez litości / Charlie Bartlett / Chłopaki na bok / Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia / Dom Glassów: Dobra matka / Don Chichot / Epoka lodowcowa / Fantastyczna czwórka / Gorąca linia / Grzanie ławy / Hannibal / Hostel / Jedyna ocalona (2-cz.) / Kasa albo życie / Kawaler / Kłamstwa / Kłopoty z facetami / Korpus weteranów / Kosmaty snowbordzista / Koszmar na przedmieściach / Ktoś całkiem obcy / Małe kobietki / Marci X / Miłośnicy psów / Mucha / Mucha 2 / Nie wkładaj palca między drzwi / Nie zadzieraj z fryzjerem / Nieobliczalny / Niewidzialny / Nożownik / Obcy kontra Predator / Ostatnie dni disco / Pan i pani Smith / Pieskie szczęście / Regulamin zabijania / Reguły sztuki / Rocker / Rodzinne grzechy / Romeo musi umrzeć / S-Club / Sezon na misia 2 / Siła rażenia / Skorumpowani / Słoneczny Patrol - Ślub na Hawajach / Spider-Man 3 / Spisek w New Hope / Strażacki pies / Stuart Malutki, cz. 2 / Światła sceny: chwytaj szansę / Ten pierwszy raz / Tornado stulecia / Transporter / Tylko miłość / Ultraviolet / Uśmiech Mony Lizy / Wojak Churchill / Wszyscy ludzie króla / X-Men 2 / Zachować twarz / Zastępca / Zdrada / Zebra z klasą / Złoto pustyni / Zygfryd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...