Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ipla teraz strasznie dużo reklam puszcza.

No niestety, kiedyś było znacznie mniej i teraz praktycznie bez pakietu ani rusz. Ale podaję jakby co.

 

Oglądałem ostatnio na Ipli kilka odcinków programów produkcji TVP i jakoś strasznie te kilka reklam mi nie przeszkadzało. Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś zauważyłem, że reklam na produkcjach TVP jest więcej, niż na tych polsatowskich, tak więc nie widzę problemu. Oglądając w tv trzeba by było więcej czasu poświęcić na reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa Polsatu na październik 2013:

 

Amnezja / Aż do śmierci / Bohater z wyboru / Cena prawdy / Czarny świt / Daleko od siebie / Dawno temu w trawie / Detonator / Droga bez powrotu 2 / Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć / Dwudziesta dziewiąta ulica / Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia / Dziewczyna z marzeniami / Efekt Meduzy / Efekt Meduzy 2 / Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów / Godzilla kontra Destruktor / Godzilla kontra Mechagodzilla / Hitman / Internetowy zabójca / Kevin sam w domu - po raz czwarty / Klub Dzikich Kotek / Kochaj albo rzuć / Króliczek / Kto pierwszy, ten lepszy / Max Payne / Mucha / Mucha 2 / Na rozstaju uczuć / Negocjator / Nie ma mocnych / Niebezpieczny Johnny / Pandorum / Pies Ojca Chrzestnego / Podstępna gra / Powrót Godzilli / Prosiaczek i przyjaciele / Punisher / Rozmowy nocą / Rozważni i romantyczni: Klub miłośników Jane Austen [PREMIERA] / Scooby Doo i Król Goblinów / Scooby Doo i Legenda Wampira / Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu / Scooby Doo i śnieżny stwór / Sezon na misia / Spisek doskonały / SOS dla Tokio / Sposób na bezsenność / Sprawiedliwość ulicy / Stone / Straż dzienna / Studenci / Śpiewający detektyw / Śniadanie do łóżka / Tora! Tora! Tora! / Tsotsi / Wieczny student 3 / Wielka bitwa potworów / Wszystko zostaje w rodzinie [PREMIERA] / Zabójcze ciało / Zdarzenie / Zombieland / Zostań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W studio F1 podczas GP Singapuru ponownie nie było Włodzimierza Zientarskiego, prowadził je Krystian Sobierajski. Taka sytuacja powtarza się już kolejny raz zawsze podczas tego Grand Prix. Warto też dodać, że zarówno kwalifikacje jak i wyścig były dostępne tylko w Polsacie otwartym - PSE zajęte przez Ekstraklasę. Muszę też przyznać, że ostatnio jakby Jędrzejewski stał się mniej irytujący i współpraca z Borowczykiem uległa znacznej poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...