Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem to "Czyja wina?" to jest masakrycznie wielkie g**no... gra aktorska jeszcze gorsza niż w trudnych sprawach a sędzia dobrany do swojej roli gorzej niż kij do oka. "Sędzia Anna Maria Wesołowska" to również jest wielki badziew ale nie opowiada o takich durnych i niestworzonych sprawach jak w pierwszym odcinku tego mózgoj**nego serialiku... Oh my gosh... Nawet scenografia w SAMW jest milion razy lepsza i przynajmniej wygląda na sąd... scenografia tego czegoś wygląda jak pudełko po zapałkach... :crazy: Dobrze że dali to na taką porę to może podzieli los "Kocham.enter"... jeśli nie... to znaczy że nasze społeczeństwo to skończeni [beep]i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to "Czyja wina?" to jest masakrycznie wielkie g**no... gra aktorska jeszcze gorsza niż w trudnych sprawach a sędzia dobrany do swojej roli gorzej niż kij do oka. "Sędzia Anna Maria Wesołowska" to również jest wielki badziew ale nie opowiada o takich durnych i niestworzonych sprawach jak w pierwszym odcinku tego mózgoj**nego serialiku (...)

 

Ja właśnie w jakieś gazecie lub nawet w internecie czytałem , że były takie sprawy w sądzie jak wysłanie 2 pracowników do gejowskiego hotelu i facet , który nawdychał się jakiegoś świństwa oraz że miał zwidy .- Także te sprawy są nie takie całkiem nieprawdopodobne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się odnieść do małego spięcia między dyrektorami programowymi Polsatu i TVN, bo razi mnie brak argumentów ze strony pani Terentiew. Tu szczegóły: http://media2.pl/media/105782-Miszczak-TVN-kontra-Terentiew-Polsat-czyli-jesienna-walka-o-widza.html

Była ostatnio mowa o tym, że niby wszystkie te programy to formaty zagraniczne, no ale ludzie.. Kiedy Miszczak mówi o tym, że przy wielu formatach TVN jest pionierem w ich wprowadzaniu na polski rynek i w odpowiedzi pani Terentiew potrafi jako przykład przytoczyć tylko i wyłącznie Idola, to ręce się załamują.. Brakuje jej argumentów? Owszem to tylko formaty zagraniczne, ale czemu Polsat pierwszy nie wyjdzie z pomysłem zakupu licencji na dany typ programu, tylko od lat konsekwentnie czeka na ruch TVNu, ewentualne wyniki popularności, by potem kupować podobny format i prezentować go w najczęściej gorszy sposób od swojego konkurenta :?: Są dużą telewizją, niech zrobią coś po swojemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to pan Miszczak z TVNu przesadza i to bardzo , mówiąc , że Polsat kopiuje pomysły TVN . Te nowości jesienne na Polsacie są o czym innym niż programy stacji pana Miszczaka - jeśli on tego nie widzi to trudno , ale mógłby przestać się ośmieszać tą wywołaną przez siebie polemiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Ukryta prawda"? ;>

 

Polsat tak robi, bo w taki sposób Solorz prowadzi swoje interesy. Wchodzi na twardy grunt. To bardzo zachowawczy i ograniczony w biznesie człowiek. Telewizja to odbicie jego mentalności i choć można (często słusznie) drzeć łacha z tego powodu, to jednak funkcjonuje już 21 lat na jednym z trudniejszych rynków w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przytaczasz tutaj "Dom nie do poznania" :?: Bo chyba nie zrozumiałem twojego posta.

Pisząc o "Nasz nowy dom" Polsatu miałem na myśli powiązanie do formatu "Bitwa o dom", który TVN wprowadził niedawno, a który już zostaje skopiowany przez Polsat.

Bo "Dom nie do poznania " polega na budowie nowego domu od zera przez profesjonalnych budowlańców w ciągu tygodnia i każdy odcinek to inna rodzina , a "Bitwa o dom " polega na urządzaniu domu (ale nie jego budowie!) przez osoby , które mogą wygrać ten dom , a właściwie mieszkanie w bloku w ostatnim odcinku "Bitwy o dom", więc te programy nie są żadną kopią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connor oby nadawcy nie mieli tego tam gdzie ty mówisz bo to paradoks reprezentacja gra na ME a ogólnodostępna tv tego nie transmituje a przedpelski mówi ze siatkówka powinna być sportem narodowym oby ME siatkarzy były na otwartym mam jeszcze pytanko gdybym wykupił pakiet ipla sport działał by on na Białorusi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz cytat z FAQ ipli:

Czy mogę oglądać transmisje sportowe jeśli przebywam poza granicami Polski?

 

Ze względów licencyjnych większość transmisji sportowych nie jest dostępna dla użytkowników przebywających poza granicami kraju, chyba że w opisie transmisji napisane jest inaczej.

W chwili obecnej zagraniczni użytkownicy pakietu IPLA WORLD mają możliwość oglądania meczów siatkówki PlusLigi oraz OrlenLigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przytaczasz tutaj "Dom nie do poznania" :?: Bo chyba nie zrozumiałem twojego posta.

Pisząc o "Nasz nowy dom" Polsatu miałem na myśli powiązanie do formatu "Bitwa o dom", który TVN wprowadził niedawno, a który już zostaje skopiowany przez Polsat.

Bo "Dom nie do poznania " polega na budowie nowego domu od zera przez profesjonalnych budowlańców w ciągu tygodnia i każdy odcinek to inna rodzina , a "Bitwa o dom " polega na urządzaniu domu (ale nie jego budowie!) przez osoby , które mogą wygrać ten dom , a właściwie mieszkanie w bloku w ostatnim odcinku "Bitwy o dom", więc te programy nie są żadną kopią .

 

 

T nie chodzi o kopię scenariusza bo gdyby to było to samo to by się nazywało tak samo ale o tematykę, która jesienia pokaże Polsat (gotowanie, paradokument sądowy, reality show o budownictwie itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przytaczasz tutaj "Dom nie do poznania" :?: Bo chyba nie zrozumiałem twojego posta.

Pisząc o "Nasz nowy dom" Polsatu miałem na myśli powiązanie do formatu "Bitwa o dom", który TVN wprowadził niedawno, a który już zostaje skopiowany przez Polsat.

Bo "Dom nie do poznania " polega na budowie nowego domu od zera przez profesjonalnych budowlańców w ciągu tygodnia i każdy odcinek to inna rodzina , a "Bitwa o dom " polega na urządzaniu domu (ale nie jego budowie!) przez osoby , które mogą wygrać ten dom , a właściwie mieszkanie w bloku w ostatnim odcinku "Bitwy o dom", więc te programy nie są żadną kopią .

 

 

T nie chodzi o kopię scenariusza bo gdyby to było to samo to by się nazywało tak samo ale o tematykę, która jesienia pokaże Polsat (gotowanie, paradokument sądowy, reality show o budownictwie itp.)

Co za [beep]oły piszesz czyli to ze ktoś zrobił program o gotowaniu to inna stacja już nie może czyli programu informacyjnego i prognozy pogody tez nie bo to przecież kopiowanie. w takim razie same kopie mamy w TV TLC - Masterchef, Fox Life - Top Chef a co do domów to pierwsza była dekoratornia na TV4 :D Polsat zrobił Polską edycje programu który nadaje od kilku lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...