Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nikt nie wspomniał o fakcie, że serial pt.,,Linia życia", zakończy się pod koniec października. Zastąpi go serial pt.,,Świat wg kiepskich" (powtórki). A w przyszłym roku o tej porze, może pojawić się nowy teleturniej lub format paradokumentalny.

Myślałem że pociągną dłużej ten serial.Nawet oglądam go od tego sezonu.Ciekawe postacie i ich losy.Wystarczy trochę wątkòw dopisać i byłoby ok.Czyli niebawem sczęśliwe zakończenie i definitywny koniec serialu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że pociągną dłużej ten serial.Nawet oglądam go od tego sezonu.Ciekawe postacie i ich losy.Wystarczy trochę wątkòw dopisać i byłoby ok.Czyli niebawem sczęśliwe zakończenie i definitywny koniec serialu ?

Również sądziłem, że utrzyma się dłużej, a tu bach... i koniec. Serial był na prawdę ciekawy i wciągający, ludzie nie chcieli oglądać, bądź czas im nie pozwalał i nadszedł end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był serial paradokumentalny, to coś w stylu ,,Dlaczego ja?" i ,,Trudne sprawy". Przyznam, że oglądam czasami te programy (ciekawsze od tvn-owskich sądów). Ale trzy pozycje o podobnej formule? Co za dużo, to nie zdrowo. Czas pokażę, co z tego wyniknie.

To byłaby już czwarta pozycja... Okił pewnie jak zawsze mnie nie zawiedzie. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,bo przecież jeszcze są"pamiętniki z wakacji" oprócz "Dlaczego Ja?" i "Trudne sprawy". Swoją drogą musi mieć pan Khamidov niezłe układy w Polsacie skoro robi trzy identyczne programy dla tej stacji.

Mogę powiedzieć,że się cieszę,że spada ten kompletny gniot jakim była "Linia Życia". Serial bardzo podobny do "Majki" TVN,same jakieś poronione intrygi.. jak widziałem ten serial to brało mnie na wymioty,w sumie tak samo jak "Moda na sukces".Ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszczyk

To nie pierwszy raz spotykamy Ibisza w ,,Pierwszej miłości". Kiedyś (może to było w 2007) grał prowadzącego w programie "Gra w ciemno". Wtedy graczem był dawny chłopak Emilki (Andrzej?). Na początku wygrywał, później wszystko przegrał. Po programie "sapał" do Ibisza, że to jego sprawka, a Ibisz mu "lute sprzedał"...

 

Pierwsza miłość nie ma najgorszej oglądalności. Czasami załapuje się do pierwszej 20-stki, najczęściej oglądanych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Ibisz jak nie ma żadnego programu musi zarobić jakoś i dają mu rólki w polsatowskich serialach. Pierwsza miłość ,powiem,że to oglądałem,ale jak dla mnie się wypalił i już jest tak deny,że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Ibisz nie jest dobrym aktorem. Za to potrafił się odnaleźć w różnego rodzaju teleturniejach. Polsat spowodował, że Ibisz przejadł się ludziom bo w pewnym momencie był wszędzie. Myślę, że Polsat daje mu teraz karencję ale na pewno Ibisz jeszcze powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2008 oglądam Pierwszą Miłość, najbardziej obecnie moje ulubione postacie to Marian Śmiałek, Emilka, Patryk, Wiktoria, Roman Kłosek, Malwina Florkowska, Pan Łazanek, Bartek, Mikser, Sabina, Radek i Kaśka (Misiek Koterski). Jestem ciekaw czy Paweł dowie się że ma z Marysią dziecko (Julkę). Ci scenarzyści to długo trzymają ten wątek, i pewnie do 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Pierwszą miłość oglądam, ale ostatnio trochę rzadziej. Najbardziej lubię Śmiałka :D. Ostatnio bardziej mnie wciągnęła Linia życia, ale niedługo zniknie. Podoba mi się też nowy serial Pamiętniki z wakacji podobny do Dlaczego ja i Trudnych spraw, ale jakoś ciekawszy. No i w Polsacie wiadomo zawsze oglądam dobre filmy, LM i F1. Jedna z ulubionych moich stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek Linii Życia pojawi się 31 Października o godzinie 19:30, będzie to odcinek 103, a oto streszczenie:

 

Po spotkaniu z Klarą Leszek wraca do szpitala. Ku swojemu zaskoczeniu spotyka tam Monikę. Była żona robi na nim ogromne wrażenie. Długo ze sobą rozmawiają, a atmosfera staje się coraz bardziej intymna. Tymczasem Ewa dowiaduje się, że Irena bez porozumienia z nią chce zatrudnić Cezarego do reklamy. Urządza scenę Igorowi, ale Cezary sam rezygnuje ze współpracy. Andrzej proponuje Alicji wspólny wyjazd do Londynu.

 

Serial Linia Życia zostanie zastąpiony przez serial Świat Według Kiepskich, który będzie emitowany już od 2 Listopada o godzinie 19:30, a od 3 Listopada 11:30 zostanie pokazany serial Malanowski i Partnerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...