Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i kupili jak byś nie wiedział, ale dopiero od następnego sezonu będą mogli transmitować. W innym temacie kogoś pouczasz a sam błędy robisz.

Nikogo nie pouczam i błędów nie robię.

Co z tego, że mają prawa od przyszłego sezonu, ale dwa lata temu mieli możliwość kupienia praw, ale tego nie zrobili. Niech mają pretensje do siebie, a nie do innych. Nikt im praw nie zabraniał wykupić. Ciekawe jakby Wisła czy Lech w poprzednim sezonie grali w LM to byliby tacy skorzy do odkodowywania meczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Legii na antenie TV4 czy Polsatu to zemsta za zeszły sezon.

Nikt nie pamięta - wnoszę po wpisach - awantury pomiędzy TVN a Polsatem o LM w Polsacie HD. Jakim dziwnym zbiegiem okoliczności TVN teraz milczy w tej sprawie tylko dlatego, że mają w ofercie Polsat HD. Hipokryzja.

Polsat zagrał teraz krótka piłkę. Legia w PF i niech się cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem serwis sportowy w Polsacie i mówili o meczach PSV-Legia i Wisła-Odense i powiedzieli że zapraszają do Polsat Futbol i Polsat Sport HD.

A nic nie wspomnieli o meczu w TV 4. Wiem że meczu PSV-Legia nie zobaczę w TV 4, ale czy jest możliwość że nie będzie meczu Wisła-Odense w TV 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby Wisła czy Lech w poprzednim sezonie grali w LM to byliby tacy skorzy do odkodowywania meczów?
Nie rozkodowali by tych meczów, gdyż umowa im na to nie pozwala. Dopiero od przyszłego sezonu mogą emitować mecze na antenie otwartej. Widać mało się znasz.

Dura lex, sed lex. Co mnie obchodzi jakaś tam umowa. Polskie prawo obliguje ich do transmisji meczów polskich drużyn w Lidze Mistrzów. Polsat nie łamie prawa, gdyż Liga Europejska nie jest określona w ustawie o radiofonii i telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie było wyjaśnienie ?

Takie, że na TV4 będą pokazywać mecz polskiej drużyny, który będzie o 21, a ten o 19 na Polsacie Futbol. Czyli jak legia będzie grała o 21 to będzie w TV 4 ;)

 

A z tym "Wszyscy Kochają Romana" to było mistrzostwo świata :D Najpierw Kowalczyk "cudowną" angielszczyzną powiedział o filmie "Incredible Hulk" (nawiązanie do gola z meczu Porto), a następnie hasło o serialu TVN-u ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsza miłość" ważniejsza od meczu reprezentacji... To normalne w Polsacie.

Ja wolę obejrzeć ,,Pierwszą miłość" od jakiegokolwiek meczu. I tak przez transmisje sportowe ramówka Polsatu ciągle ulega zmianom, przez co często wprowadza w błąd.

Sentence ME w siatkówce są częścią ramówki telewizji Polsat,bo jest reklamowany zarówno w publikacjach prasowych zapowiadających ramówkę jesienną,jak i w spocie promującym pod kategorią "sport"a odcinek serialu można wyemitować następnego dnia,mecz ma to do siebie,że jest "na żywo".Z ME czy MŚ jest tak,że często są zmiany godzin meczu czy dopiero na niecałe 24 h wcześniej wiadomo,że Polacy będą grali. Polsat i tak nie zawsze nagina ramówkę ,bo ostatnio nie nadali meczu z Czechami,a także na MŚ nie wyemitowali meczu z Brazylią,chociaż wszystkie wcześniejsze mecze transmitowali. Uważam,że większa szkoda dzieje się tym kibicom,którzy nie mają Polsatu Sport i nie mogą obejrzeć chociażby wspomnianych spotkań niż Ciebie,bo najwyżej będziesz miał wolny wieczór od serialu,a nic Cię nie ominie,bo ten odcinek zostanie wyemitowany następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ramówkę Polsatu układa jakiś [beep]. Pierwsza faza ME w siatkówce z udziałem naszej reprezentacji jest w Polsacie a półfinał gdzie może być spora oglądalność w Polsacie Sport, gdzie tu sens i logika ? Wiem zaraz ktoś napisze, że Polsat zapłacił za prawa i chce zarobić, tylko pamiętam równoległe transmisje Polsatu z Polsatem Sport gdzie oglądalność PS sięgała kilkunastu tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...