Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak byście przeczytali jeden serwis medialny zamiast serwisów plotkarskich, to byście wiedzieli, że z tym Idolem to nic jeszcze pewnego:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... koniecznie

 

Wciąż wątpię w to by Idol powrócił. Na pewno można się spodziewać jakiegoś muzycznego show, ale wydaje mi się, że to będzie X Factor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył jak by był Idol, ale tylko z wyłącznie Maćkiem Rockiem, przecież on należy do Polsatu to po co nam zmiana na Cichopek? niech ona spada na aktorstwo a nie na show! :/ Jury widziałbym oczywiście z Kubą, Prokop też mógłby być ale oni już należą do TVN'u. Górniak w żadnym wypadku nie należałaby do jury... :/ Może Krzysiu Ibisz? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i sprawdzalnosc prognozy 16sto dniowej jest slaba ale tak jak nin powiedzial,zawsze ma sie jakas orientacje w tym co szykuje nam matka natura.Tylko nasuwa sie teraz pytanie dlaczego Polsat zrtobil to dopiero teraz skoro jedna ze stacji konkurencyjnych ma juz taka prognoza od kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Duże brawa dla Polsatu, za rozbieżność głosu z podkładem podczas meczu Niemcy - Polska na EURO 2010 w piłce ręcznej. Mamy komentatora Nostradamusa - 1,5 sekundy wcześniej wie co się stanie na boisku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ten Polsat to sobie jaja jakies robi. Komentarz w ogole jakis cichy i niewyrazny i troche szybciej jest od akcji na boisku. A co do paska to juz komplenta zenada :roll: Rozumiem dać pasek 3-4 razy na poczatku i na koniec meczu. A ten pasek to kuźwa co 3 minuty pokazywali jakby ktos byl slepy i tego nie widzial :roll: Zenada te EURO na Polsacie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że malkontenci w natarciu. No to ja pochwalę Polsat. Nareszczcie można było wysłuchać hymnów (publicznej było szkoda czasu reklamowego), na PSE nie było żadnego paska, nie zauważyłem też kłopotów z dźwiękiem, w dodatku to przecież nie Polsat produkuje transmisje, tylko telewizja austriacka. Jak na Gran Derbi głos "rozjeżdżał" i to poważnie przez całą pierwszą połowe, to zaraz znaleźli się "adwokaci " Canal+ zwalający całą winę na Hiszpanów. Ale to Polsat, więc dyżurni krytycy muszą czynić swoją powinność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ten Polsat to sobie jaja jakies robi. Komentarz w ogole jakis cichy i niewyrazny i troche szybciej jest od akcji na boisku. A co do paska to juz komplenta zenada :roll: Rozumiem dać pasek 3-4 razy na poczatku i na koniec meczu. A ten pasek to kuźwa co 3 minuty pokazywali jakby ktos byl slepy i tego nie widzial :roll: Zenada te EURO na Polsacie :x

Twój post to żenada. Zacznij pisać po polsku albo zgłoszę to gdzie trzeba.

 

Szkoda, że ME nie są w HD. :( Ale za to dobry komentarz, studio i wejście na boisko po przerwie nie równo ze startem 2. części meczu, ale znacznie wcześniej. Do tego pełne hymny. Mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qqq jak czytam co piszesz to myśle że jesteś [beep]em. Umiesz tylko krytykować i jechać na Polsat czy CP. Dla mnie jest Euro za[beep]iste,super emocjonujący komentarz najlepszego komentatora ręcznej -Włodarczyka. Ja nie miałem problemów z głosem czy paskiem. I bardzo się cieszę że EURO pokazuje Polsat,bo jest bardziej profesjonalny we wszystkim od tvp. A jutro zatopimy Szwedów i 1 miejsce w grupie pewne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalnie powiadasz ? Co robil ten pasek z wydarzeniami co 3-4 minuty na ekranie ? Widzieliscie cos podobnego na zagranicznych kanałach ? Fox, RTL czy ABC ?? Komentator jest bardzo dobry nie przecze, ale dzwiek i jakos juz pozostawiaja wiele do zyczenia. Taka jest prawda. Ja rowniez sie ciesze ze EURO ma POLSAT do TVP to wieksza zenada, bo polsat zawsze robil wszystko profesjonalnie ( EURO 2008, MŚ 2002, 2006, czy inne MŚ I ME w recznej ) ale ten turniej juz na samym poczatku troche odpuscili. Zadnych komentarzy z zawodnikami ani nic :/ Zawiodlem sie troche .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak najlepszy obraz był w Polsacie HD, no wiadomo że nie puszczano w HD ale i tak świetnie się oglądało, paska nie było no i przede wszystkim reklam nie było ! :) (a nie jak podczas boksu reklamy co chwila w Polsacie HD ale w Sporcie nie było mimo gorsza jakość :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info Panie .... bede musial teraz na PS extra ogladac :) a tak w ogole to na zadnym kanale nie bylo reklam w trakcie meczu, bo jak mozna dac reklame jak przeciez nie ma przerw w trakcie meczu :P sa tylko na zyczenie trenera ale trwaja zakrotko aby dac reklame :P wiec nie bylo reklam ani na Polsacie ani na Polsacie sport extra ani na Polscie HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...