Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żałuję, że "Rodzina zastępcza" znika z anteny Polsatu. To był naprawdę dobrze i profesjonalnie robiony serial. Oglądałem go od początku. Do tego niósł też walory edukacyjne i wychowawcze. "Świat według Kiepskich" też oglądam od początku ale trudno ten serial pokazywać dzieciom. Mimo, że jest głupi i prymitywny lubię go. Jednak nie ma co porównywać obu produkcji. W Kiepskich ciągle sceny na bluboksie a w "Rodzinie zastępczej" plenery i kilka wnętrz: dom Kwiatkowskich, dom Jędrulów, mieszkanie Kuby i Majki, kawiarenka. W Kiepskich coraz mniej fajnej fabuły a coraz więcej wymuszonych [beep]kich odzywek. Myślę, że na zniknięcie "Rodziny zastępczej" ma wpływ ciągle ubywająca obsada (ile Anka mogła być w tej delegacji) i dorastające dzieci. Pomysły na nowe odcinki po kilku innowacjach się znajdowały ale ile można tak kombinować. Mimo tego zawsze lubiłem "Rodzinę zastępczą" oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zniszczył Rodzine Zastepcza !!! Jak mozna "własny" ( !!! ) serial dac w niedziele o 17:45 :roll: [beep]e. taki serial powinien byc w Prime Time, np w czwartek o 20"00 przed "Mocnym Czwartkiem". ogladalnosc na 100% byla by w granicach 3 mln. Polsat powoli niszczy swoje najlepsze seriale a premiuje jakies g***a jak Malanowscy, Pierwsza Milosc i Samo Życie :roll:

 

Kiepscy to juz szkoda gadac :roll: Serial spadl na samo dno. od 2006 roku widzialem moze 2 dobre odcinki. kto to jeszcze oglada ? :roll: Najlepsze odcinki byly od 1999-2004. Pozniej to juz totalne dno. Mam nadzieje, ze po tym sezonie serial wkoncu zniknie z anteny.

 

Polsat nie potrafi zrobic od jakiegos czasu ZADNEGO dobrego serialu !! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim dobrym serialem Polsatu to "Ekipa" przy współudziale Agnieszki Holland. Inteligentny , ze wspaniałą grą aktorską , muzyka wprost cudowna i realizacja na poziomie światowym.

Szkoda że Polsacy niezaakceptowali i nie będzie kolejnych odcinków. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to nie 16:9, ale pseudo - trochę dołu zostało obciętego, po drugie primo leci tak już chyba od 2 lat, po trzecie primo wszystkie części Kevina są właśnie w w/w formacie, po czwarte primo to nie wiem czy wiecie, ale w tym roku była mała rewolucja - Kevin był emitowany w "formacie" "HD" :brawo:pseudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zniszczył Rodzine Zastepcza !!! Jak mozna "własny" ( !!! ) serial dac w niedziele o 17:45 :roll: [beep]e. taki serial powinien byc w Prime Time, np w czwartek o 20"00 przed "Mocnym Czwartkiem". ogladalnosc na 100% byla by w granicach 3 mln. Polsat powoli niszczy swoje najlepsze seriale a premiuje jakies g***a jak Malanowscy, Pierwsza Milosc i Samo Życie :roll:

 

Kiepscy to juz szkoda gadac :roll: Serial spadl na samo dno. od 2006 roku widzialem moze 2 dobre odcinki. kto to jeszcze oglada ? :roll: Najlepsze odcinki byly od 1999-2004. Pozniej to juz totalne dno. Mam nadzieje, ze po tym sezonie serial wkoncu zniknie z anteny.

 

Polsat nie potrafi zrobic od jakiegos czasu ZADNEGO dobrego serialu !! :x

z kiepskimi sie zgadzam malanowskiego lubie choc mogliby nakrecic odcinki w "stylu " w 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH 1 - napisałeś dokładnie to samo co Mr. Music.

 

Nie wiem jak można co roku oglądać ten sam film. Kiedyś obejrzałem obie części na Polonii 1 i wystarczy. Tak, na Polonii 1! Dla młodszych użytkowników może to się wydawać nie możliwe ale tak właśnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się nie dziwić rosnącej oglądalności.

Skoro nawet tu na forum poświęca się Kevinowi pare stron.

A ponadto mamy babyboom w kraju a najmłodsi jeszcze tego nieoglądali. Czyli co roku Kevina zasilają nowi widzowie a ten film jest lepszy dla dzieci niż inna tradycyjna pozycja w innet tv: Harry Potter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy marudza ze Kevin jest co roku,a wydaje mi sie ze wiekszosc z marudzacych napewno siedzialo przed telewizorem i ogladalo ten film.

Ja tam nie marudzę :D I wczoraj oglądałem Kevina samego w NY :wink: Przedwczoraj przegapiłem Kevina samego w domu, ale to nic, za rok się nadrobi zaległość :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...