Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nina Terentiew, czyli dyrektor programowa Polsatu, udzieliła długiego oraz interesującego wywiadu: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nina-terentiew-w-telewizji-jest-jak-w-modzie-wszystko-sie-zmienia

 

Chociaż...jest jeden zgrzyt moim zdaniem. Ten zachwyt nad gatunkiem seriali paradokumentalnych i stwierdzenie, że te seriale pokazują kawałek prawdziwego życia i prawdziwych emocji. Najdelikatniej jak potrafię powiem, że ja się z takim stanowiskiem nie zgadzam, szczególnie przy niektórych tego typu tworach opowiadających np. o policji (o czym mogłem się kilka dni temu, niestety niezbyt przyjemnie, przekonać na własnej skórze).

 

Za to z pozytywów - Terentiew zapowiada, że na Polsacie nie będzie programów takich jak "Randka w łóżku" czy "Ślub od pierwszego wejrzenia", zdradza także, że po zakończeniu produkcji jednego z programów kamień jej serca spadł (ale co to za program, nie powiem, to sobie sami doczytajcie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj przesadził, np. Fabiański wykopał za daleko piłkę, a on mówi, że czasami tak trzeba. A przecież mieliśmy wtedy piłkę, więc po co ją mieliśmy by oddawać? Ale ogólnie to może być, mnie niezbyt irytuje.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie jak ja słucham tego Hajto podczas meczu Polska - Rumunia to aż mnie szlag trafia, nie wiem po co go tam w ogóle wciskają skoro on się do tego ani trochę nie nadaje.

 

Jeśli Polsat się go trzyma, to raczej nie z tego powodu, że z Romkiem i Matim lubią sobie pogadać. Ludzie zwracają uwagę na jego komentarz, jest często komiczny w tym, co mówi - czyli spełnia swoją rolę doskonale. Nie wierzę, że czepiamy się Hajto za to, jaki jest. ;)

 

Jego teksty naprawdę zagrały "czołowe skrzypce" we wczorajszej transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wywiadu z Niną Terentiew, to było wiadomo że będzie bronić paradokumenty. Ale co ciekawe, zastanawia się nad tym aby wziąć do Polsatu Grażynę Torbicką, więc może by Torbicka poprawiła ramówkę filmową Polsatu (w tym Polsatu Film)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę w ''Wydarzeniach'' pokazano bezsensowny materiał o tym, jak polski Justin Bieber czyli Dawid Kwiatkowski wybrał się do kina na film ''Za niebieskimi drzwiami'' (filmu wyprodukowanego przez Polsat).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę w ''Wydarzeniach'' pokazano bezsensowny materiał o tym, jak polski Justin Bieber czyli Dawid Kwiatkowski wybrał się do kina na film ''Za niebieskimi drzwiami'' (filmu wyprodukowanego przez Polsat).

 

Co ciekawe, materiał robił...Michał Kwiatkowski (reporter Wydarzeń) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...