Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Darek Kuźniak nowym prowadzącym Hell's Kitchen. :D

 

Człowiek bez renomy i autorytetu.

Czytaj ze zrozumieniem. Polsat pokaże w czasie trwania Festiwalu opolskiego kabareton,ale ten, który odbył się w Płocku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja wrzucam i czytam takie portaliki. To po pierwsze. Po drugie: Tak uważam,że taki program powinna prowadzić osoba jednak z dużo większym dorobkiem i renomą na rynku,a nie osoba, która sama niedawno brała udział w programie dla młodych kucharzy. Po trzecie : Mam w nosie twoje opinie na temat moich postów,ale możesz je sobie wyrażać, tak samo jak ja o tej kandydaturze. To mnie akurat interesuję, bo lubię ten program. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja o Kuźniaku to też jak na razie z niezbyt pewnego źródła, ale zobaczymy, jak będzie to wyglądać, jeśli się to potwierdzi. Na pewno ten człowiek wiedzę ma, bo jednak jest szefem kuchni w restauracji, występował też w pierwszej edycji Top Chef. Autorytet będzie musiał sobie zbudować, będzie też musiał wpasować się w konwencję programu. Jestem ciekaw efektu.

Zresztą w telewizji i tak już występuje wielu ludzi bez autorytetu, taka jest prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok, Gdybyś czytał moje posty na temat Hell's Kitchen to byś wiedział, że program bez Wojtka, jest jak ryba bez wody... no ale wolisz napisać co innego. Akurat sylwetka Darka pasuje do Wojtka... Gdybym miał się sugerować ''facebookiem'' to bym napisał, iż Makłowicz został nowym prowadzącym.. a jest inaczej. Po drugie kolego, żadnym linkiem nie zarzuciłem więc więcej powagi.. tylko napisałem, skąd tzw. Portaliki mają info, nie wiem.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na WM jest od dzisiaj artykuł o tym "Kabaretonie".

 

A tutaj mamy informację o oglądalności wiosennego sezonu sitcomu "Świat według Kiepskich". I tu mamy spadek. Bo oglądało 220 tys. widzów mniej niż w jeszcze poprzednim sezonie:

http://wirtualnemedia_pl/m/artykul/swiat-wedlug-kiepskich-stracil-220-tys-widzow-14-mln-zl-z-reklam

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdjęli "Suprise, Suprise" z powodu niskiej oglądalności po jednym odcinku, to przecież mogliby wyemitowac resztę na Polsat 2 HD czy ATM Rozrywka zamiast jakieś "zapchajdziury" :D

@goldenboy, chyba czegoś nie zrozumiałeś - Polsat 2 i ATM Rozrywka to są kanały powtórkowe. Stawiają na ''starocie'' z Polsatu, które każdy zna na pamięć.

 

Co do posta użytkownika @Poland, to się zgadzam - Mogliby w wakacje dalsze odcinki tego Surprise, Surprise puścić. A TVN szykuje na lato coś zupełnie nowego z Małgosią Rozenek(oby Projekt Lady był ciekawszy niż Piekielny Hotel)

 

Sorry za off-topic(chodziło o te ostatnie zdanie niezwiązane z Polsatem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z ramówki Polsatu na czerwiec na Polsat Media, Liga Światowa Mężczyzn w Siatkówce będzie transmitowana na głównym Polsacie. Ponadto, wybrane podsumowania dnia Euro 2016 będą też nadawane na głównym Polsacie (jeżeli Polsat Sport News będzie zajęty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tym razem LŚ będzie na otwartym Polsacie, jednak szkoda, że nie będzie można obejrzeć turnieju kwalifikacyjnego. Nawet jeśli awans naszej reprezentacji jest pewny, to i tak pewnie wielu chciałoby zobaczyć drogę do tego właśnie awansu. A na pewno byłoby to lepsze niż kolejne powtórki idiotycznych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...