Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj postanowiłem sam przetestować playera. Wykupiłem najwyższy pakiet na miesiąc (żeby skorzystać z 14 darmowych dni).

Pierwsze co sprawdziłem to aplikacje na Smart TV (samsunga). Działa słabo i bardzo długo trzeba czekać żeby odpalić jakiś kanał. Po odpaleniu, pooglądałem kilka minut Ale Kino i nie było żadnego problemu z płynnością i przycięciami. Szukałem opcji cofania programu o 7 dni, ale na telewizorze nie znalazłem. Potem przesiadłem się na komputer i tam już takowa opcja była. Odpaliłem sobie program z kanału National Geographic i postanowiłem go obejrzeć. Po kilku minutach wystąpił błąd i nie dało się nic zrobić. Co się okazało, padł cały player. Nie wiem czy miałem niefart czy tak się zdarzą często. Dałem sobie spokój.

Wieczorem odpaliłem Canal Plus na telewizorze i chciałem obejrzeć mecz. Na początku było w miarę okej, płynność obrazu dobra, jakość coś na pograniczy 480p i 720p ze słabym bitratem. Około 20 minuty meczu zaczęły się dziać cuda, obraz co jakiś czas tak jak by się cofał o kilka sekund (np kilka razy piłkarz oddawał strzał) a dźwięk szedł dalej. W pewnym momencie było już prawie 10 sekundowe no-synchro obrazu z dźwiękiem. W tym momencie dałem sobie spokój i odpaliłem TVP1 HD i tam do ogladałem mecz.

Reasumując: W takiej formie i takiej cenie jaka jest obecnie, jest to zupełnie nieopłacalne. Niektóre pirackie streamy wyglądają i działają lepiej niż to coś za 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,u mnie na Samsungu chodzi bardzo dobrze ( w porównaniu ze starą wersją dzień do nocy ) .Może to problem z internetem ? Albo od modelu TV i dopracowania softu,choć platforma Smart ta sama Tizen 3.0 .W sumie teraz na nowym TV z Tizen 3.0 nie mam z niczym problemu,można powiedzieć że wszystkie aplikacje które używam chodzą szybko i płynnie ( Netflix,Showmax,HBO GO,Spotify ,FimBox,Player,Ipla,YT )Z tymi zero problemów,chodzą błyskawicznie .Net przez kabel podłączony,bardzo stabilny 50Mb .

Edytowane przez HANS 22/SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj problem od 18:00 z apką na androidzie. Dzwoniłem do nich i twierdzili że mają globalną usterkę. Mecz Legii z Jagą obejrzałem już bez problemu. Co nie zmienia faktu że za 85 zł miesięcznie powinno to latać bez jęknięcia. Jak nie poprawią tej aplikacji w najbliższym czasie to już nie wykupię żadnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj najpierw apka nie chciała się uruchomić (ani strona www) - wywaliło przy LEGJAG i potem po spotkaniu ESY, jeśli apka się włączyła to przy uruchomieniu jakiegokolwiek programu wyskakuje kółeczko i kręci się w nieskończoność. Ten stan trwa do tej chwili. Nigdy wcześniej takich problemów nie miałem (Huawei). Zgłosiłam to do supportu playera, niby przyjęli więc...

Za dużo od ostatnio tej niestabilności za taką cenę... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem takiego oto e-maila: 

 

Dzień dobry,

 
w związku z Twoim zgłoszeniem do Centrum Pomocy player dotyczącym korzystania z oferty player na Smart TV, zostałeś przez nas wybrany do grupy, która ma możliwość wzięcia udziału w testach nowej usługi player. Testowana usługa ma ułatwić korzystanie z oferty player+ na telewizorach, niezależnie od ich producenta i modelu. To dla Ciebie niepowtarzalna okazja, by poznać naszą ofertę wcześniej niż inni klienci i podzielić się z nami swoją opinią na jej temat.
 
Testy usługi będą polegały na sprawdzeniu działania nowego urządzenia i wypełnieniu kilku ankiet w serwisie playerlabs.plOsobom wybranym do testowania przekażemy urządzenie oraz testowy pakiet player+ MAX, który daje dostęp do 37 kanałów LIVE dostępnych w ofercie player+ oraz największej biblioteki VOD pełnej filmowych i serialowych hitów.
 
Jesteś zainteresowany i chcesz być jedną z kilkudziesięciu osób, które pomogą nam ulepszyć naszą usługę? Wypełnij do 17.03 poniższą, krótką ankietę kwalifikującą

Wypełniłem, odesłałem. Może się załapię na testy ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem takiego oto e-maila: 

 

Wypełniłem, odesłałem. Może się załapię na testy ;)

Być może chodzi o dekoder DVB-T + IPTV ? Dekoder najprawdopodobniej taki(na rynku francuskim) nosi nazwę: Le Cube S (co można przetłumaczyć jako: sześcian, kostka; za pewne z racji swoich wymiarów, budowy, długości boków tego urządzenia wynoszą 8,5 x 8,5 cm, choć jego wysokość to 12 cm z tego co wiem).

 

Trochę jego specyfikacji i o samym dekoderze: 

http://www.commentcamarche.net/canal-cube-s/

https://www.begeek.fr/canal-presente-le-cube-s-son-decodeur-100-internet-172218

 

Z tłumaczenia internetowego z podanych stron można bez problemu zrozumieć, dowiedzieć się o co chodzi. 

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziny C+ zbliżają się, więc na playerze pojawiły się promocje długookresowe na różne konfiguracje pakietów...

 

START EXTRA: 15 zł/msc (120/240 dni) / 20 zł (30 dni) - cena standardowa

BEST: 30 zł/msc (120/240 dni) / 40 zł (30 dni) - cena standardowa

C+: 45 zł/msc (120/240 dni) lub 60 zł (30 dni) / 80 zł (30 dni) - cena standardowa

MAX: 60 zł/msc (120/240 dni) lub 80 zł (30 dni) / 100 zł (30 dni) - cena standardowa

 

Inne pakietyzacje chyba nie uległy większym zmianom. Więcej info tutaj.

Edytowane przez pierścień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...