Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oprogramowanie mam z 25.05.2022 00:16:40 a wersja jeśli dobrze patrzę to 0x32 0x7b.

I oczywiście od wczoraj mi nie działa Replay tv. Jak napisałem do c+ to mi odpisali, żebym zresetował dekoder, to im odpisałem, że już to robiłem wczoraj kilka razy i dalej nie działa. 

A u was działa Replay tv? Bo u mnie niby wszystkie kanały się wyświetlają które tam są a jak chce coś włączyć to mam czarny obraz i czerwony pasek i nie startuje

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę trochę u was brak wiedzy odnośnie oprogramowania Graphyne3. 
 

Mianowicie przed wprowadzeniem była mowa o tym, że pozwala wprowadzać zmiany wizualne bez potrzeby wysyłania całego oprogramowania na dekoder. Tak jest i tym razem. Ostatnio zmniejszyli czcionkę dla kolejnego programu,  numer sezonu/odcinaka oraz typu programu. Dziś dodali obok logo i strzałek < > informacje Poprzedni i Kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dekoderem nie chce wykonać żadnych poleceń z pilota np wciskając jedynkę to ciągiem wpisuje jeden i nie przechodzi na ten kanał dostanie się do menu dekoder też nie wychodzi ikonka cały czas sobie biega gdzie chce i trafienie graniczy z cudem reset nic nie daje jest chwilowo ok a potem znowu to samo pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2022 o 21:06, sp4 napisał:

U mnie z kolei od dwóch dni decoder sam się resetuje. Miał to ktoś?

Dziś rano dekoder pobrał mi aktualizację i miałem to samo, do momentu gdy podczas któregoś restartu wyświetliły się artefakty jak podczas uszkodzenia karty graficznej w laptopie i dekoder w ogóle przestał się uruchamiać. Na chwilę obecną jest martwy, świeci się jedynie biała dioda, nawet dysk nie startuje. Jutro jadę go wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, radeek9 napisał:

Dziś rano dekoder pobrał mi aktualizację i miałem to samo, do momentu gdy podczas któregoś restartu wyświetliły się artefakty jak podczas uszkodzenia karty graficznej w laptopie i dekoder w ogóle przestał się uruchamiać. Na chwilę obecną jest martwy, świeci się jedynie biała dioda, nawet dysk nie startuje. Jutro jadę go wymieniać

 

wymieniłem dekoder w punkcie

uszkodzony: JADA3C224552011CD ADB NCP-3670SF

nowy, który dostałem: ITCA2T821069474E3

 

już na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że jakość obrazu jest wyraźnie gorsza, niż w tym starym. ITCA są gorsze niż JADA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

po prostu koloru są jakby mniej nasycone.

 

dodatkowo też jest takie jakby ziarno, czy szum, nie wiem jak to nazwać. Ogólnie jeśli chodzi o jakość obrazu, tamten wydaje mi się że miał ten obraz lepszy. Dodatkowo dysk można było wcisnąć w te gumki i nie ruszał się, a tu obudowa dysku nawet nie doyuka tych gumek, przez co dysk nie jest przymocowany do dekodera, tylko luźno sobie pod nim leży :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...