Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, maks27 napisał:

Na ITCA kanał Nuta Gold jest zakodowany na JADA świeci.

A już myślałem że MWE zakodowało Nutę Gold z sat, tylko na mnie trafiło kodowanie ?

Jak u Was działa 159 Nuta Gold na ITCA ?

 

 

Nie działa z podłączonym internetem 🙃

Co ma podłączenie do internetu do uprawnień na karcie? No właśnie,nic. U mnie bez dostępu do neta także nie działa, więc?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maks27 napisał:

Na ITCA kanał Nuta Gold jest zakodowany na JADA świeci.

A już myślałem że MWE zakodowało Nutę Gold z sat, tylko na mnie trafiło kodowanie ?

Jak u Was działa 159 Nuta Gold na ITCA ?

W temacie Nuta Gold @Mateusz2006 znalazł wytłumaczenie dlaczego kanał nie działa na dekoderze C+.

 

Nie działa z podłączonym internetem 🙃

U mnie na ITCA z podłączonym internetem działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaś Fasola napisał:

Co ma podłączenie do internetu do uprawnień na karcie? No właśnie,nic. U mnie bez dostępu do neta także nie działa, więc?.

 

Także nie wiem o od chodziło. Odłączyłem internet nadal brak uprawnień i po ponownym uruchomieniu z menu dekodera zaczęło działać.

Przecież to kanał FTA więc nie ma powodu aby nie działał skoro jest na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

 

Także nie wiem o od chodziło. Odłączyłem internet nadal brak uprawnień i po ponownym uruchomieniu z menu dekodera zaczęło działać.

Przecież to kanał FTA więc nie ma powodu aby nie działał skoro jest na liście kanałów.

To jest sprzęt operatora. Działa jak chce i kiedy chce. Poprostu zamulił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi też ma ITCA (również podłączony do neta) i u niego od początku prawidłowo działa Nuta Gold. A już uwierzyłem że ten kanał zakodowano po dodaniu na listę kanałów. Teraz już i u mnie działa prawidłowo,  nie wspominam o jakości, na dekoderze z podpiętymi netem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś idę wymieniać swój dekoder bo c+ premium i c+ sport nadal gubi klatki niezależnie od parametrów i pogody, dziwi mnie fakt że takie rzeczy dzieją się tylko na dwóch kanałach ale mam nadzieje że to coś  z głowicą dekodera a nie anteną czy konwerterem...... niemniej najpierw wymieniam to co da się wymienić za darmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, _Artek_ said:

Dziś idę wymieniać swój dekoder bo c+ premium i c+ sport nadal gubi klatki niezależnie od parametrów i pogody, dziwi mnie fakt że takie rzeczy dzieją się tylko na dwóch kanałach ale mam nadzieje że to coś  z głowicą dekodera a nie anteną czy konwerterem...... niemniej najpierw wymieniam to co da się wymienić za darmo. 

Wymienia na identyczny model czy nowszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

Daj znać, bo to może pomóc innym w przyszłości 

Wymieniłem, oczywiście dostałem JADA gdzieś z magazynu bo jeszcze ze starym oprogramowaniem ale jakość sygnału wzrosła średnio o 10-15%  np tvn z 63 na 72 czy klatkuje  jeszcze nie wiem ale taki wzrost jakości sygnału bez poprawiania anteny może wskazywać na 3 rzeczy, głowica, końcówka od anteny  lub cudowne naprawienie w wyniku wiatru ;D w każdym razie oby skończyły się moje problemy z anteną bo już straciłem cierpliwość
W punkcie faktycznie dostałem info że mogło być tak że po 3 latach coś się stało z głowicą lub hardwarem dekodera bo jak się bawili moim technikolorem to mówili że coś jest nie tak "bo jakoś wolno działa",
Co do nowszych modeli to przecież takowych jeszcze nie ma ;D trochę szkoda mi tego technicolora ale oby działało, choć też byłem sceptyczny co do skuteczności wymiany dekodera.......

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, _Artek_ napisał:

Widać lekką przycinkę w stosunku do itca przy przełączaniu kanałów tzn kanały przełączają się szybciej ale na początku mają jakby „zamrożoną” klatkę

Nic nowego.

 

Godzinę temu, NieobecnyDuchem napisał:

Widzieliście, dodali apke Playera na dekoder. Ciekawe czy faktycznie zamierzają zmienić uklad kanałów... 

Jest wzmianka o Playerze, a układ kanałów się zmieni na 100%

Skoro już masz Playera to znaczy, że Player jest faktem.

https://satkurier.pl/news/219856/canal-zamiast-tvn-na-gorze-listy-kanalow-platformy-canal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...