Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapytałem się konsultanta bo po jada miała być ITCA aktualizowana dostałem taką odpowiedz, tak miało być jednak z jakiegoś powodu niestety aktualizacja ITCA ma opóźnienie. Nie znam przyczyny ani nowej daty, nie dostaliśmy tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ścieżka aktualizacji będzie podobna do serii JADA to przygotujcie się na długi proces tej operacji. Konsultanta nie ma co pytać, bo oni zazwyczaj o aktualizacji dowiadują się od klientów którzy dzwonią z problemami. Proponuję dać sobie luz i spokojnie czekać a niecierpliwy niech wymieniają na JADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bunio Bunio napisał:

Bo prawdopodobnie to będzie troszkę inne niż na jada bo ktoś gdzieś kiedyś o tym pisał ale zobaczymy no można było to przewidzieć że to może być dłużej niż tydzień po jada ale miejmy nadzieję że przyjdzie w maju 😉

Ale co będzie inne ?Do tej pory softy były niemal takie same, więc dlaczego obecnie miałyby być różne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bunio Bunio napisał:

Gdzieś czytałem że prawdopodobnie na ITCA Technicolor jest pisany na nowo od początku bo że niby ma inne podzespoły i że raczej to nie to samo nie wiem zobaczymy

Podzespoły mogą być inne a soft będzie taki sam w swojej funkcjonalności. Masz przykład w smartfonach gdzie ten sam Android działa na przeróżnym sprzęcie. Nie wiem po co wymyślać jakieś dziwne teorie. Przecież do niedawna oba dekodery miały niemal bliźniaczy soft mimo różnic sprzętowych.Zejdź na ziemię i przestań bujać w obłokach.

 

@andrzejgratis pożyjemy zobaczymy. Mnie tam do nowego softu nie śpieszno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System ultraboxa to nie android więc co tu porywnywać. Każdy producent obojętnie jakiego modelu telefonu musi dostosować kolejną wersję androida, żeby jakoś to działało a i tak android często się wysypuje i coś nie działa jak powinno na jakimś modelu telefonu. 

Oczywiście, że hardware ma znaczenie jeśli chodzi o soft. Wystarczy, że dany podzespół ma inne napięcie, wydajność i od razu coś się posypie w funkcjonalności. Wystarczy poczytać o różnicach w działaniu ADB i Technicolor. Dekodery te same, soft ten sam a działają jakoś inaczej bo hardware jest inny. To tak jakby zrobić mod softu, podnieść moc i wgrać do wszystkich używanych modeli samochodu z takim samym silnikiem. I w części aut coś się na bank wysypie bo ten soft nie był od nowości i nie został na starcie przetestowany. A znając życie i zdolności programistów C+ to dużo rzeczy będzie nie tak. Dla mnie jest to nie do pomyślenia, że w ADB nie ma połowy podstawowych dotychczasowych funkcji dekodera, które były w starym sofcie (nagrywanie wg czasu, opisy EPG). 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .Od wczoraj zauważyłem ,że nie mogę nagrać żadnego programu z rodziny TVN-u.Niby czerwona  kropka świeci ale jak wejdę w nagrania ekranik czarny,Napis  do końca nagrania  tyle  a tyle min.Po nacinięciu otworzenia włącza się tabelka zatrzymaj nagranie i dalsze.Lecz brak otwórz.Inne kanały{ TVP,Canal+ Polsat Ale Kino} bez problemu Klątwa Pis-u czy jakie licho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marek napisał:

Mam pytanie .Od wczoraj zauważyłem ,że nie mogę nagrać żadnego programu z rodziny TVN-u.Niby czerwona  kropka świeci ale jak wejdę w nagrania ekranik czarny,Napis  do końca nagrania  tyle  a tyle min.Po nacinięciu otworzenia włącza się tabelka zatrzymaj nagranie i dalsze.Lecz brak otwórz.Inne kanały{ TVP,Canal+ Polsat Ale Kino} bez problemu Klątwa Pis-u czy jakie licho?

Miałem to samo w czwartek . Żona nagrywa jakiś serial na tvn i coś na tvn7 równocześnie . Już myślałem że mi konwerter siadł , bo wcześniej była burza . Ponowne uruchomienie dekodera pomogło , wszystko wróciło do normy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...