Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!!

 

Ostatnio odebrałem od dystrybutora nc+ ten dekoder!!! Z ustawieniem i instalacją dekodera a także z aktualizacją dekodera jakoś sobie poradziłem ale mam problem z ustawieniem rozdzielczości telewizora. Mam monitor Samsunga 4k 28 cali i gdy ustawiam rozdzielczość na 4k pojawia się na chwile czarny obraz i dekoder po chwili przełącza się do rozdzielczości 1080p. dzwoniłem do centrum obsługi nc+ i uzyskałem informację że może to być wina kabla HDMI. ( musi obsługiwać wersję 2.0a.) Kabel HDMI ma nietuzinkowy a mianowicie Wireworld chroma (żółty). Miałem wcześniej podpiętą do tego kabla Arivę 4k i wszystko działało. Mam zatem pytanie? Czy to rzeczywiście wina kabla czy są może jakieś jeszcze inne ustawienia. Jakie używacie kable HDMI z tym dekoderem do odbioru w 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jakosci obrazu nie ma znaczenia czy kosztowal 10zl czy 300zl i ma platynowo- rozowe wtyczki z kokardkami. Jezeli spelnia standardy w tym przypadku 2.0a to obraz bedzie taki sam. Co innego jakosc wykonania i trwalosc... Mi taki tani uwalil gniazdo w ampli bo sie blaszka odgiela. Ale nadal nie dalbym za hdmi wiecej jak 20zl, tamten byl za 7zl chyba... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zamówiłem już sobie na Allegro kabel Prolinka ponoć zgodny także ze standartem 2.0. Pożyjemy zobaczymy. Ten teraz co mam podobno kompatybilny jest ze standardem tylko 1,4. a tu mówili w informacji nc+ że musi być zgodny z 2,0. nawet 2.0a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie!!!

 

Ostatnio eksperymentowałem i zmieniłem na kabel HDMI ponoć zgodny nawet z HDMI 2.0a. i niestety porażka. Jest lepiej bo słychać dźwięk alei tak jak ustawie rozdzielczość na 2160p (4k) to obraz dalej jest czarny i dekoder po chwili z powrotem przełącza się na 1080p. Czekam jeszcze na kabel Prolinka ale nie wiem czy pomoże. Już nie wiem jaki kabel byłby odpowiedni. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie!!!

 

Ostatnio eksperymentowałem i zmieniłem na kabel HDMI ponoć zgodny nawet z HDMI 2.0a. i niestety porażka. Jest lepiej bo słychać dźwięk alei tak jak ustawie rozdzielczość na 2160p (4k) to obraz dalej jest czarny i dekoder po chwili z powrotem przełącza się na 1080p. Czekam jeszcze na kabel Prolinka ale nie wiem czy pomoże. Już nie wiem jaki kabel byłby odpowiedni. Proszę o pomoc.

 

Jaki konkretnie model tego monitora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...