Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, matinen napisał:

Abo RTV płaci się jeden raz, czy za każdy odbiornik RTV z osobna? Mówiąc szczerze nie wiem jak to obecnie wygląda.

Za posiadanie odbiornika, przeważnie przyjęło się, że płaci się raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kisiel95@ jeszcze za czasów komuny była głośna sprawa.W pewnym rejonie na południu kraju była  tz.dzura tzn. brak było fizycznej możliwości odbioru polskiej TV gdyż sygnał nie docierał ale mieszkańcy za to mieli możliwość  odbioru TV z Czech.Mimo to musieli płacić abonament bo mieli odbiornik TV i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów. Aktywowałem dostęp do strefy abonenta, a mimo to nie mam dostępu do odcinków przedpremierowych seriali i nadal występuje masa reklam w starych odcinkach (tak jak na koncie bez dostępu do strefy abonenta). Czy ktoś miał podobny przypadek? Czy da się to jakoś rozwiązać? Dodam, że dostęp do strefy abonenta aktywowałem kilka minut temu (nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie). Widzę, że niezły "bałagan" w tym serwisie.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matinen - to, że aktywowałeś Strefę ABO kilka minut temu, może mieć w tym wypadku znaczenie. Choć wczoraj miałem problemy z logowaniem na aplikację TVP VOD (typu sesja wygasła), ale po jakimś czasie problem zniknął i mogłem sobie obejrzeć 2 przedpremierowe odcinki Wojennych dziewczyn.

Najpierw spróbuj odczekać tak z godzinkę - dwie.

Kolejne pytanie - na jakiej platformie sprzętowej korzystasz z TVP VOD? Niestety nie określiłeś w swoim poście, a to mogło by pomóc w dalszym rozwiązywaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukis90elZalogowałem się na komputerze (przeglądarka chrome). Tak na marginesie dodam, że przy próbie kontaktu przez formularz kontaktowy wyskakuje błąd. Czytając wcześniejsze wpisy z tego forum widać, że mają dużo problemów z tym serwisem. Mam nadzieje, że faktycznie po kilku godzinach problem zniknie.

Mam rozumieć, że w strefie abonenta na sto procent powinny być dostępne odcinki przedpremierowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukjan - aplikacja HbbTV najprawdopodobniej jest niedopracowana, nic poza czekaniem i pisaniem reklamacji nie da się na razie zrobić (ewentualnie reset połączenia internetowego);

@domin107 - spróbuj najpierw odinstalować aplikację, a potem ponownie zainstalować i wpisać do niej dane logowania; daj znać, jeżeli błąd nadal występuje.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z  plusów tej nowej odsłony TVP Vod to ceny za poszczególne pakiety. Kiedyś była tylko opcja 30 dni za 9,99 zl, lub przedpremierowy odcinek za 5 zł płatne smsem.  Teraz jest więcej opcji i dostęp do strefy Abo jest w dość atrakcyjnych cenach :

30 dni -  9,99 zł

90 dni -  14,99 zł

180 dni - 24,99 zł

365 dni - 44,99 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak z ciekawości zapytałem. Wcześniej nie interesowałem się za bardzo tą apką bo po prostu była słaba, strasznie wolna. Teraz jest wyraźnie lepiej ale jak sam wiesz też jest trochę do po prawy.

Po pierwszym dniu użytkowania najbardziej irytuje mnie brak możliwości kasowania materiałów z "oglądaj dalej". Strasznie mnie to drażni w apkach streamingowych. Na szczęście większość serwisów ma taką opcję. Innych opisywanych tu problemów (na razie) nie zaobserwowałem.

Wiesz może jaki jest limit jednocześnie streamujących urządzeń?

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, czy w TVP VOD są programy regionalnych ośrodków TVP (nie mam w tzw. nagraniach zleconych do wyboru kanałów TVP 3), oglądałbym niektóre takie programy w innym pokoju, lub na smartfonie?

 

I drugie pytanie, czy zrobili, że kanały TVP są na żywo w aplikacji TVP VOD, czy tylko na smartfonach w TVP GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Nie - odtwarzanie wyemitowanych programów jest trochę skomplikowane, bo trzeba niektórych programów szukać po stronach oddziałów terenowych, a niektóre na "głównej stronie" stacji - nie ma wszystkiego w jednym miejszu

ad 2. - jak na razie programy transmisja na żywo jest tylko na TVP GO, HbbTV lub na stronie stream.tvp.pl

Ale z tego co słyszałem to mają coś kombinować w tym temacie - nie wiem czy akurat kanały wrócą na TVP VOD - raczej nie - ale może dodadzą aplikację na smartTV i stronę internetową z większością kanałów nadawcy

Na ten moment można się posiłkować jeszcze wtyczką TVP GO dla kodi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...